Deblowa Amator II (DAII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2017
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motak Z. / Bugno M. | 23 | 8 | 7 | 15 | 3 | 12 | 97 | 45 | 52 |
2 | Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. | 22 | 8 | 7 | 14 | 4 | 10 | 101 | 60 | 41 |
3 | Śpiewak S. / Śpiewak A. | 18 | 8 | 3 | 10 | 10 | 0 | 98 | 87 | 11 |
4 | Piasecki A. / Bogdański M. | 16 | 7 | 3 | 9 | 10 | -1 | 85 | 81 | 4 |
5 | Radźko R. / Borczuch M. | 15 | 6 | 4 | 9 | 6 | 3 | 69 | 59 | 10 |
6 | Koźmiński P. / Aksamit D. | 14 | 6 | 4 | 8 | 5 | 3 | 65 | 49 | 16 |
7 | Padoan F. / Cawalowski P. | 14 | 8 | 3 | 6 | 11 | -5 | 59 | 84 | -25 |
8 | Klimas L. / Franczyk A. | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | -16 | 20 | 96 | -76 |
9 | Rusowicz M. / Bugajec M. | 7 | 5 | 1 | 2 | 8 | -6 | 22 | 55 | -33 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Radźko R. / Borczuch M. |
vs |
Piasecki A. / Bogdański M. |
2:1 | 6:7 | 6:3 | (10:8) | 02:00 |
26/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Piasecki A. / Bogdański M. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
1:2 | 6:2 | 2:6 | 2:6 | 02:00 |
25/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
24/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
18/09/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Śpiewak S. / Śpiewak A. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
18/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
11/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
vs |
Padoan F. / Cawalowski P. |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
05/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Radźko R. / Borczuch M. |
vs |
Śpiewak S. / Śpiewak A. |
2:1 | 4:6 | 7:5 | 6:2 | 02:00 |
01/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Śpiewak S. / Śpiewak A. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
1:2 | 5:7 | 6:2 | 2:6 | 02:00 |
31/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Śpiewak S. / Śpiewak A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
27/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Radźko R. / Borczuch M. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
26/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
17/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
17/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:3 | 02:30 |
17/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Śpiewak S. / Śpiewak A. |
vs |
Piasecki A. / Bogdański M. |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 5:7 | 03:00 |
10/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rusowicz M. / Bugajec M. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
02/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Śpiewak S. / Śpiewak A. |
vs |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
1:2 | 6:7 (6) | 7:5 | 3:6 | 02:00 |
27/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Śpiewak S. / Śpiewak A. |
vs |
Rusowicz M. / Bugajec M. |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:15 |
21/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Piasecki A. / Bogdański M. |
1:2 | 6:1 | 3:6 | 1:6 | 02:00 |
18/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
vs |
Piasecki A. / Bogdański M. |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:45 |
17/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
vs |
Rusowicz M. / Bugajec M. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
14/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Piasecki A. / Bogdański M. |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
11/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan F. / Cawalowski P. |
vs |
Piasecki A. / Bogdański M. |
2:1 | 7:6 (4) | 2:6 | 7:6 (5) | 02:00 |
11/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
vs |
Klimas L. / Franczyk A. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
18/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
vs |
Padoan F. / Cawalowski P. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
12/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Padoan F. / Cawalowski P. |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
11/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan F. / Cawalowski P. |
vs |
Rusowicz M. / Bugajec M. |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
09/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Śpiewak S. / Śpiewak A. |
vs |
Padoan F. / Cawalowski P. |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
07/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan F. / Cawalowski P. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
04/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan F. / Cawalowski P. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
0:2 | 0:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
01/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas L. / Franczyk A. |
vs |
Rusowicz M. / Bugajec M. |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.