FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA WYŻSZA (FŚZW)
Relaksmisja Tennis League Lato 2017
Zwycięzcy
I MIEJSCE
II MIEJSCE
Mariusz Rzepka
12 zwycięstw / 13 meczów / 157 wygranych gemów
III MIEJSCE
Piotr Lisak
14 zwycięstw / 15 meczów / 188 wygranych gemów
Mecze
Poziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 08/10/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Budkowski Mateusz |
vs |
Rzepka Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
O 3 miejsce | 08/10/2017 Dekerta 21, Kraków |
Lisak Piotr |
vs |
Wygona Krystian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
1/2 finału | 07/10/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rzepka Mariusz |
vs |
Wygona Krystian |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
1/2 finału | 07/10/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Budkowski Mateusz |
vs |
Lisak Piotr |
2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:4 | -:- |
1/4 finału | 01/10/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisak Piotr |
vs |
Gabryszak Mariusz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- |
1/4 finału | 01/10/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Budkowski Mateusz |
vs |
Błyskal Tomasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
1/4 finału | 01/10/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rzepka Mariusz |
vs |
Dziuba Michał |
2:0 | 6:0 | 7:6 | -:- | -:- |
1/4 finału | 01/10/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wygona Krystian |
vs |
Bochenek Mariusz |
2:0 | 7:6 | 6:4 | -:- | -:- |
1/8 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków |
Wygona Krystian |
vs |
Korzenny Wojciech |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- |
1/8 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bochenek Mariusz |
vs |
Bugno Michał |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- |
1/8 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawłowski Marcin |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
1/8 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziuba Michał |
vs |
Kiełb Marcin |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 7:5 | -:- |
1/8 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Budkowski Mateusz |
vs |
Sączek Dariusz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
1/8 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szturc Przemysław |
vs |
Błyskal Tomasz |
1:2 | 7:6 | 3:6 | 3:6 | -:- |
1/8 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gabryszak Mariusz |
vs |
Uchacz Andrzej |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- |
1/8 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisak Piotr |
vs |
Dubiel Sebastian |
2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:4 | -:- |
1/16 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Gabryszak Mariusz |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- |
1/16 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków |
Uchacz Andrzej |
vs |
Dobek Mateusz |
2:1 | 4:6 | 6:4 | 7:6 | -:- |
1/16 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Błyskal Tomasz |
vs |
Grzybowski Jacek |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- |
1/16 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków |
Cawalowski Paolo |
vs |
Budkowski Mateusz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
1/16 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziuba Michał |
vs |
Skoczek Mateusz |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:3 | -:- |
1/16 finału | 30/09/2017 |
Pawłowski Marcin |
vs |
Mączka Marek |
2:0 | 5:0 | 6:0 | -:- | -:- |
1/16 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bochenek Mariusz |
vs |
Liskiewicz Mateusz |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- |
1/16 finału | 30/09/2017 |
Bugno Michał |
vs |
Bugiel Patryk |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
1/16 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wygona Krystian |
vs |
Wróbel Anna |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
1/16 finału | 30/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.