Średnio-zaawansowana II (ŚZII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2017
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szamatuła Karol | 42 | 14 | 14 | 28 | 3 | 25 | 184 | 66 | 118 |
2 | Karwan Michał | 39 | 15 | 13 | 26 | 5 | 21 | 155 | 68 | 87 |
3 | Kuźniar Maciej | 39 | 15 | 12 | 24 | 7 | 17 | 167 | 87 | 80 |
4 | Nowak Paweł | 39 | 15 | 11 | 24 | 9 | 15 | 163 | 93 | 70 |
5 | Castaldo Francesco | 39 | 15 | 11 | 24 | 10 | 14 | 172 | 111 | 61 |
6 | Gorol Michał | 38 | 15 | 11 | 23 | 8 | 15 | 156 | 77 | 79 |
7 | Wrzesień Karolina | 23 | 10 | 6 | 13 | 8 | 5 | 101 | 83 | 18 |
8 | Stanisz Michał | 21 | 12 | 4 | 9 | 17 | -8 | 99 | 121 | -22 |
9 | Mazur Daniel | 18 | 10 | 3 | 8 | 15 | -7 | 81 | 112 | -31 |
10 | Gugulski Łukasz | 12 | 8 | 2 | 4 | 13 | -9 | 48 | 92 | -44 |
11 | Szydło Piotr | 12 | 9 | 1 | 3 | 16 | -13 | 53 | 108 | -55 |
12 | Butscher Andrzej | 12 | 10 | 1 | 2 | 18 | -16 | 33 | 117 | -84 |
13 | Nahlik Krzysztof | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | -20 | 17 | 121 | -104 |
14 | Szarlej Leszek | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | -16 | 27 | 96 | -69 |
15 | Glijer Wojciech | 7 | 6 | 0 | 1 | 12 | -11 | 24 | 78 | -54 |
16 | Pietrzyk Andrzej | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | -12 | 22 | 72 | -50 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/09/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Paweł |
vs |
Mazur Daniel |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
22/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 7:6 (0) | 6:1 | -:- | 01:30 |
22/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nahlik Krzysztof |
vs |
Karwan Michał |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
20/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 02:00 |
17/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Glijer Wojciech |
vs |
Karwan Michał |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
15/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stanisz Michał |
vs |
Glijer Wojciech |
2:1 | 6:2 | 6:7 (1) | 6:3 | 03:00 |
10/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Pietrzyk Andrzej |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
10/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Glijer Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
10/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Castaldo Francesco |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
10/09/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Gorol Michał |
vs |
Mazur Daniel |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
06/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Mazur Daniel |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
03/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szamatuła Karol |
vs |
Butscher Andrzej |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
03/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szamatuła Karol |
vs |
Pietrzyk Andrzej |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
03/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Glijer Wojciech |
vs |
Castaldo Francesco |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
31/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szarlej Leszek |
vs |
Szamatuła Karol |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
28/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karwan Michał |
vs |
Butscher Andrzej |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pietrzyk Andrzej |
vs |
Castaldo Francesco |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:40 |
26/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szydło Piotr |
vs |
Karwan Michał |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
24/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szarlej Leszek |
vs |
Karwan Michał |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
22/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Szarlej Leszek |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 02:00 |
21/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gugulski Łukasz |
vs |
Nowak Paweł |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
21/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Castaldo Francesco |
1:2 | 4:6 | 6:1 | 5:7 (7) | 02:00 |
19/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Castaldo Francesco |
vs |
Kuźniar Maciej |
1:2 | 6:3 | 1:6 | 2:6 | 02:00 |
18/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karwan Michał |
vs |
Nowak Paweł |
2:1 | 6:1 | 4:6 | (10:4) | 02:30 |
17/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szydło Piotr |
vs |
Wrzesień Karolina |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
15/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
13/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
13/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Szydło Piotr |
2:1 | 7:5 | 4:6 | 7:5 | 02:00 |
12/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Castaldo Francesco |
vs |
Gugulski Łukasz |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 02:00 |
11/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szamatuła Karol |
vs |
Nowak Paweł |
2:1 | 6:7 (3) | 6:0 | 6:4 | 02:30 |
11/08/2017 ziemna |
Gugulski Łukasz |
vs |
Karwan Michał |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
07/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nahlik Krzysztof |
vs |
Butscher Andrzej |
0:2 | 6:7 (4) | 3:6 | -:- | 04:00 |
05/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Szydło Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
05/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karwan Michał |
vs |
Pietrzyk Andrzej |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- |
04/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Karwan Michał |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
02/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Mazur Daniel |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
31/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Nowak Paweł |
0:2 | 6:7 (5) | 2:6 | -:- | 02:00 |
28/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stanisz Michał |
vs |
Szarlej Leszek |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
27/07/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Szamatuła Karol |
vs |
Mazur Daniel |
2:1 | 6:0 | 5:7 | 6:2 | 02:00 |
25/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Szamatuła Karol |
1:2 | 3:6 | 6:4 | 0:6 | 02:00 |
21/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Castaldo Francesco |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
21/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gorol Michał |
vs |
Szarlej Leszek |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:45 |
21/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gorol Michał |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:45 |
17/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Castaldo Francesco |
vs |
Butscher Andrzej |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
17/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Butscher Andrzej |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
16/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gorol Michał |
vs |
Pietrzyk Andrzej |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
15/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gorol Michał |
vs |
Gugulski Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:15 |
12/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Castaldo Francesco |
vs |
Karwan Michał |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
11/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szydło Piotr |
vs |
Butscher Andrzej |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gugulski Łukasz |
vs |
Butscher Andrzej |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:45 |
06/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gorol Michał |
vs |
Glijer Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
06/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Castaldo Francesco |
2:1 | 4:6 | 7:6 (7) | 7:6 (7) | 03:00 |
03/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Castaldo Francesco |
vs |
Szydło Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
02/07/2017 ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Gorol Michał |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
02/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szarlej Leszek |
vs |
Castaldo Francesco |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
02/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szydło Piotr |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | 01:30 |
01/07/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Karwan Michał |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:15 |
01/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szydło Piotr |
vs |
Gorol Michał |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:20 |
01/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gorol Michał |
vs |
Butscher Andrzej |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:00 |
27/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Kuźniar Maciej |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
26/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gorol Michał |
vs |
Karwan Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
25/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gorol Michał |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
24/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Castaldo Francesco |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
22/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 02:00 |
20/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Glijer Wojciech |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
20/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gugulski Łukasz |
vs |
Stanisz Michał |
2:1 | 6:3 | 5:7 | 7:5 | 03:30 |
18/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
17/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szamatuła Karol |
vs |
Castaldo Francesco |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
14/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szamatuła Karol |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
14/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szarlej Leszek |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
12/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gorol Michał |
vs |
Castaldo Francesco |
1:2 | 6:4 | 3:6 | (5:10) | 01:30 |
12/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szamatuła Karol |
vs |
Gugulski Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
11/06/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pietrzyk Andrzej |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
10/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gorol Michał |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
09/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szamatuła Karol |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
06/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Butscher Andrzej |
vs |
Stanisz Michał |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
06/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szamatuła Karol |
vs |
Szydło Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
05/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gorol Michał |
vs |
Szamatuła Karol |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
02/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szamatuła Karol |
vs |
Karwan Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
28/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szamatuła Karol |
vs |
Kuźniar Maciej |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
28/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Karwan Michał |
vs |
Kuźniar Maciej |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
25/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Karwan Michał |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
23/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nahlik Krzysztof |
vs |
Stanisz Michał |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
22/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Butscher Andrzej |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
20/05/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Szarlej Leszek |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
19/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kuźniar Maciej |
vs |
Gugulski Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
18/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stanisz Michał |
vs |
Gorol Michał |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
16/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stanisz Michał |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
14/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kuźniar Maciej |
vs |
Nahlik Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.