Średnio-zaawansowana wyższa V (ŚZWV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2017
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rzepka Mariusz | 27 | 9 | 9 | 18 | 2 | 16 | 116 | 54 | 62 |
2 | Uchacz Andrzej | 26 | 9 | 8 | 16 | 3 | 13 | 107 | 59 | 48 |
3 | Kegel Łukasz | 25 | 10 | 7 | 15 | 9 | 6 | 105 | 85 | 20 |
4 | Dubiel Sebastian | 25 | 10 | 6 | 15 | 9 | 6 | 106 | 85 | 21 |
5 | Skrobek Marcin | 20 | 9 | 5 | 11 | 10 | 1 | 94 | 75 | 19 |
6 | Garcia Joaquin | 20 | 9 | 5 | 11 | 11 | 0 | 84 | 91 | -7 |
7 | Wajss Stanisław | 20 | 9 | 4 | 11 | 10 | 1 | 89 | 71 | 18 |
8 | Dudek Maciej | 18 | 10 | 3 | 8 | 14 | -6 | 86 | 118 | -32 |
9 | Siwiec Tomasz | 14 | 9 | 2 | 5 | 14 | -9 | 57 | 99 | -42 |
10 | Szafron Michał | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | -20 | 46 | 124 | -78 |
11 | Włodarczyk Łukasz | 6 | 6 | 1 | 2 | 10 | -8 | 35 | 64 | -29 |
Naróg Łukasz [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Wiśnicz Krzysztof [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rzepka Mariusz |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
20/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wajss Stanisław |
vs |
Uchacz Andrzej |
1:1 | 6:2 | 2:6 | -:- | 01:30 |
18/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Skrobek Marcin |
1:2 | 3:6 | 6:3 | (4:10) | 02:00 |
18/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Siwiec Tomasz |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
14/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Siwiec Tomasz |
vs |
Uchacz Andrzej |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
13/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
11/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Rzepka Mariusz |
1:2 | 1:6 | 6:2 | 0:6 | 02:00 |
10/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rzepka Mariusz |
vs |
Skrobek Marcin |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
08/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Rzepka Mariusz |
1:2 | 5:7 | 6:4 | 2:6 | 02:30 |
07/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Siwiec Tomasz |
vs |
Szafron Michał |
2:0 | 7:6 (1) | 6:3 | -:- | 02:00 |
04/09/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rzepka Mariusz |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
02/09/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Garcia Joaquin |
1:2 | 6:3 | 4:6 | (7:10) | 02:00 |
29/08/2017 |
Kegel Łukasz |
vs |
Włodarczyk Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
28/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:1 | 6:1 | 5:7 | (10:1) | 02:00 |
28/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Dubiel Sebastian |
vs |
Włodarczyk Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/08/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Uchacz Andrzej |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
26/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Włodarczyk Łukasz |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 4:6 | 6:7 (4) | -:- | 02:15 |
23/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Dudek Maciej |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
10/08/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
09/08/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
31/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Dubiel Sebastian |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:4 | 02:30 |
24/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Garcia Joaquin |
vs |
Wajss Stanisław |
1:2 | 6:4 | 1:6 | (4:10) | 02:00 |
21/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Szafron Michał |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:15 |
20/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
17/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Garcia Joaquin |
vs |
Uchacz Andrzej |
2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:4 | 03:30 |
15/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Siwiec Tomasz |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- |
15/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Wajss Stanisław |
2:1 | 0:6 | 7:6 | (10:4) | 02:30 |
14/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szafron Michał |
vs |
Wajss Stanisław |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
12/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rzepka Mariusz |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
11/07/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szafron Michał |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
07/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Wajss Stanisław |
0:2 | 6:7 (5) | 5:7 | -:- | 02:00 |
05/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skrobek Marcin |
vs |
Uchacz Andrzej |
0:2 | 6:7 (10) | 4:6 | -:- | 03:00 |
04/07/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Dudek Maciej |
2:1 | 5:7 | 6:2 | 6:2 | 02:30 |
28/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Wajss Stanisław |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
26/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kegel Łukasz |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
25/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
23/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szafron Michał |
vs |
Skrobek Marcin |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
22/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Włodarczyk Łukasz |
vs |
Rzepka Mariusz |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
21/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szafron Michał |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 6:7 | 2:6 | -:- | 02:00 |
19/06/2017 ziemna |
Włodarczyk Łukasz |
vs |
Szafron Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
16/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Dudek Maciej |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:40 |
15/06/2017 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Szafron Michał |
vs |
Uchacz Andrzej |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
14/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Garcia Joaquin |
1:2 | 7:5 | 1:6 | (8:10) | 02:00 |
13/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Wajss Stanisław |
2:1 | 3:6 | 6:4 | (10:7) | 02:00 |
08/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szafron Michał |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 5:7 | 6:7 | -:- | 02:30 |
05/06/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
01/06/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Uchacz Andrzej |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
30/05/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szafron Michał |
vs |
Kegel Łukasz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
29/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Włodarczyk Łukasz |
vs |
Uchacz Andrzej |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:45 |
19/05/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Uchacz Andrzej |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.