Deblowa Zaawansowana (DZ)
Relaksmisja Tennis League Lato 2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gomółka J. / Śpiewak S. | 30 | 10 | 10 | 20 | 1 | 19 | 123 | 57 | 66 |
2 | Motak Z. / Bugno M. | 22 | 8 | 7 | 14 | 4 | 10 | 93 | 65 | 28 |
3 | Zając J. / Czernecki K. | 20 | 8 | 6 | 12 | 6 | 6 | 93 | 79 | 14 |
4 | Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. | 19 | 8 | 4 | 11 | 9 | 2 | 92 | 84 | 8 |
5 | Dziarkowski T. / Dziarkowski G. | 17 | 9 | 3 | 9 | 14 | -5 | 78 | 110 | -32 |
6 | Borowski M. / Gawałkiewicz M. | 13 | 6 | 3 | 7 | 8 | -1 | 71 | 68 | 3 |
7 | Dubiel S. / Lisak P. | 12 | 6 | 3 | 6 | 6 | 0 | 54 | 53 | 1 |
8 | Olszowik G. / Olszowik B. | 11 | 9 | 0 | 2 | 18 | -16 | 64 | 113 | -49 |
9 | Bogdański M. / Kołodziejczyk J. | 9 | 6 | 1 | 3 | 10 | -7 | 53 | 73 | -20 |
10 | Koźmiński P. / Aksamit D. | 7 | 4 | 1 | 3 | 7 | -4 | 41 | 50 | -9 |
11 | Morawiec R. / Morawiec K. | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | -4 | 15 | 25 | -10 |
Avonza Horta M. / Rodriguez A. [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
1:2 | 3:6 | 6:3 | (9:11) | 01:00 |
03/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Borowski M. / Gawałkiewicz M. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
2:1 | 6:7 | 6:0 | (10:4) | 01:30 |
30/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
vs |
Zając J. / Czernecki K. |
1:2 | 6:4 | 2:6 | 3:6 | 02:00 |
29/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:00 |
28/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zając J. / Czernecki K. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
28/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
2:1 | 7:6 | 3:6 | (10:6) | 01:30 |
27/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Olszowik G. / Olszowik B. |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
23/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
vs |
Olszowik G. / Olszowik B. |
2:1 | 6:0 | 6:7 (9) | (10:2) | 02:00 |
21/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel S. / Lisak P. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:01 |
09/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel S. / Lisak P. |
vs |
Zając J. / Czernecki K. |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 01:00 |
27/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Morawiec R. / Morawiec K. |
vs |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
21/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając J. / Czernecki K. |
vs |
Morawiec R. / Morawiec K. |
2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | 01:30 |
20/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Borowski M. / Gawałkiewicz M. |
vs |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 6:2 | 02:00 |
16/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Olszowik G. / Olszowik B. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 6:7 (5) | 02:00 |
16/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
16/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając J. / Czernecki K. |
vs |
Borowski M. / Gawałkiewicz M. |
2:0 | 7:6 (1) | 6:4 | -:- | 02:00 |
14/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
09/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Olszowik G. / Olszowik B. |
vs |
Borowski M. / Gawałkiewicz M. |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 01:50 |
08/08/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Dubiel S. / Lisak P. |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
08/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Zając J. / Czernecki K. |
1:2 | 2:6 | 6:4 | 4:6 | 02:00 |
07/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zając J. / Czernecki K. |
vs |
Olszowik G. / Olszowik B. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:20 |
06/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:4 | 02:00 |
27/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olszowik G. / Olszowik B. |
vs |
Dubiel S. / Lisak P. |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
26/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Olszowik G. / Olszowik B. |
vs |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
25/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
vs |
Olszowik G. / Olszowik B. |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
24/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Zając J. / Czernecki K. |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:00 |
23/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
vs |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
1:2 | 6:2 | 0:6 | 3:6 | 02:00 |
14/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel S. / Lisak P. |
vs |
Prędotka T. / Derdaś-Barańska M. |
2:0 | 6:3 | 7:6 (5) | -:- | 00:45 |
20/06/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 01:40 |
18/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Borowski M. / Gawałkiewicz M. |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
17/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
11/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:40 |
07/06/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
30/05/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Dubiel S. / Lisak P. |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
26/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olszowik G. / Olszowik B. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
25/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 01:30 |
24/05/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
21/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Borowski M. / Gawałkiewicz M. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
1:2 | 4:6 | 6:3 | 5:7 | 02:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.