Finał Zaawansowana (FZ)
Relaksmisja Tennis League Lato 2018
Zwycięzcy
I MIEJSCE
II MIEJSCE
Michał Bałaziński
10 zwycięstw / 13 meczów / 149 wygranych gemów
III MIEJSCE
Piotr Lisak
12 zwycięstw / 14 meczów / 167 wygranych gemów
Mecze
Poziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 14/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Ciepiela Gerard |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:10 |
O 3 miejsce | 14/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Lisak Piotr |
1:2 | 6:0 | 0:6 | 4:6 | 02:00 |
1/2 finału | 13/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisak Piotr |
vs |
Ciepiela Gerard |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
1/2 finału | 13/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Bałaziński Michał |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:10 |
1/4 finału | 07/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ciepiela Gerard |
vs |
Motak Zbigniew |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:15 |
1/4 finału | 07/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Lisak Piotr |
1:2 | 6:7 (3) | 6:3 | 4:6 | 03:10 |
1/4 finału | 07/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazanek Michał |
vs |
Bałaziński Michał |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 01:35 |
1/4 finału | 07/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Tomasik Wojciech |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 7:5 | 03:25 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mleczko Rafał |
vs |
Motak Zbigniew |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:20 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ciepiela Gerard |
vs |
Stachurski Bogusław |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:10 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bedner Marcin |
vs |
Lisak Piotr |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:35 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Łukasik Janusz |
vs |
Oleksiak Mateusz |
1:2 | 4:6 | 7:6 (9) | 2:6 | 03:40 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Radźko Robert |
vs |
Rakoczy Ryszard |
0:2 | 2:6 | 0:2 | -:- | 01:03 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski Tomasz |
vs |
Bałaziński Michał |
1:2 | 6:3 | 5:7 | 0:6 | 01:30 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Mazanek Michał |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 02:00 |
1/8 finału | 06/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Król Tomasz |
vs |
Tomasik Wojciech |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.