Pro II (Pro II)
Relaksmisja Tennis League Lato 2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarosz Jędrzej | 33 | 11 | 11 | 22 | 1 | 21 | 139 | 55 | 84 |
2 | Olchawa Daniel | 33 | 12 | 10 | 21 | 5 | 16 | 150 | 86 | 64 |
3 | Starzyk Jarosław | 22 | 9 | 6 | 13 | 7 | 6 | 100 | 73 | 27 |
4 | Mazurek Karolina | 21 | 8 | 6 | 13 | 7 | 6 | 96 | 73 | 23 |
5 | Dybus Mateusz | 16 | 6 | 4 | 10 | 5 | 5 | 81 | 59 | 22 |
6 | Gielas Grzegorz | 11 | 8 | 1 | 3 | 15 | -12 | 51 | 103 | -52 |
7 | Fundament Mariusz | 9 | 5 | 2 | 4 | 8 | -4 | 41 | 50 | -9 |
8 | Biela Adrian | 9 | 6 | 1 | 3 | 11 | -8 | 30 | 74 | -44 |
9 | Górecki Daniel | 9 | 7 | 1 | 2 | 12 | -10 | 45 | 80 | -35 |
10 | Piątek Przemysław | 7 | 3 | 2 | 4 | 3 | 1 | 32 | 28 | 4 |
11 | Stanek Robert | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | -8 | 22 | 62 | -40 |
12 | Morawiec Radosław | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | -7 | 19 | 47 | -28 |
13 | Chełmecki Mirosław | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | -5 | 28 | 42 | -14 |
14 | Hahn Jan | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | -3 | 15 | 22 | -7 |
Rakoczy Tomasz [wycofany] | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 13 | 8 | 5 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Starzyk Jarosław |
vs |
Stanek Robert |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
03/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Starzyk Jarosław |
vs |
Morawiec Radosław |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:30 |
03/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gielas Grzegorz |
vs |
Jarosz Jędrzej |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
02/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Piątek Przemysław |
2:0 | 7:6 | 6:4 | -:- | 01:00 |
02/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Mazurek Karolina |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
02/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Karolina |
vs |
Stanek Robert |
2:1 | 6:1 | 4:6 | (7:1) | 01:30 |
01/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Karolina |
vs |
Górecki Daniel |
2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | 01:30 |
01/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Starzyk Jarosław |
vs |
Gielas Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
30/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Starzyk Jarosław |
vs |
Górecki Daniel |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
29/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Chełmecki Mirosław |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Stanek Robert |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
28/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Karolina |
vs |
Biela Adrian |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Karolina |
vs |
Fundament Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gielas Grzegorz |
vs |
Biela Adrian |
2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:4 | 02:00 |
26/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Karolina |
vs |
Starzyk Jarosław |
2:1 | 7:5 | 1:6 | 7:6 (5) | 01:30 |
25/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Karolina |
vs |
Olchawa Daniel |
1:2 | 6:2 | 4:6 | 2:6 | 02:00 |
25/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Starzyk Jarosław |
vs |
Biela Adrian |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
21/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Olchawa Daniel |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
20/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Górecki Daniel |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
19/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Biela Adrian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
17/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fundament Mariusz |
vs |
Stanek Robert |
2:1 | 6:1 | 4:6 | 6:1 | -:- |
17/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Biela Adrian |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
14/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Chełmecki Mirosław |
2:0 | 7:6 (5) | 7:6 (2) | -:- | 02:00 |
13/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fundament Mariusz |
vs |
Gielas Grzegorz |
2:1 | 6:0 | 3:6 | 6:0 | 02:00 |
10/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stanek Robert |
vs |
Olchawa Daniel |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
29/08/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dybus Mateusz |
vs |
Starzyk Jarosław |
1:2 | 6:1 | 6:7 | 4:6 | 02:15 |
09/08/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dybus Mateusz |
vs |
Gielas Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
08/08/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Starzyk Jarosław |
vs |
Jarosz Jędrzej |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
31/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dybus Mateusz |
vs |
Olchawa Daniel |
2:1 | 7:5 | 3:6 | 7:5 | 02:30 |
30/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Starzyk Jarosław |
vs |
Olchawa Daniel |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:05 |
29/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Morawiec Radosław |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:05 |
27/07/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazurek Karolina |
vs |
Chełmecki Mirosław |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 6:2 | 02:00 |
27/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Piątek Przemysław |
vs |
Hahn Jan |
2:1 | 7:5 | 3:6 | (10:8) | 02:00 |
27/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Górecki Daniel |
vs |
Olchawa Daniel |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:15 |
24/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Gielas Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
24/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Górecki Daniel |
vs |
Piątek Przemysław |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
24/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fundament Mariusz |
vs |
Olchawa Daniel |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
23/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gielas Grzegorz |
vs |
Górecki Daniel |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 02:00 |
18/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dybus Mateusz |
vs |
Jarosz Jędrzej |
1:2 | 3:6 | 7:6 | 2:6 | 02:15 |
12/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fundament Mariusz |
vs |
Jarosz Jędrzej |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
03/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Hahn Jan |
vs |
Jarosz Jędrzej |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
27/06/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dybus Mateusz |
vs |
Górecki Daniel |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
22/06/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rakoczy Tomasz |
vs |
Gielas Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
15/06/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Morawiec Radosław |
vs |
Biela Adrian |
1:2 | 4:6 | 6:4 | (7:10) | 02:00 |
08/06/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Morawiec Radosław |
vs |
Dybus Mateusz |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.