Top Pro I (TPROI)
Relaksmisja Tennis League Lato 2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stawowiak Mateusz | 21 | 7 | 7 | 14 | 2 | 12 | 92 | 43 | 49 |
2 | Słowik Konrad | 17 | 6 | 5 | 11 | 2 | 9 | 75 | 36 | 39 |
3 | Zięba Stanisław | 17 | 7 | 4 | 10 | 7 | 3 | 71 | 63 | 8 |
4 | Chojnacki Jan | 12 | 6 | 2 | 6 | 9 | -3 | 53 | 57 | -4 |
5 | Marek Tp Krzysztof | 11 | 5 | 2 | 6 | 7 | -1 | 56 | 56 | 0 |
6 | Nędza Bartłomiej | 9 | 4 | 2 | 5 | 6 | -1 | 40 | 48 | -8 |
7 | Fijałkowski Maciej | 6 | 6 | 0 | 1 | 12 | -11 | 24 | 71 | -47 |
8 | Kołodziej Michał | 5 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 18 | 32 | -14 |
9 | Kosek Grzegorz | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 10 | 20 | -10 |
10 | Nowak Wojtek | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | -4 | 11 | 24 | -13 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chojnacki Jan |
vs |
Kosek Grzegorz |
1:2 | 2:6 | 6:4 | (7:10) | 01:35 |
01/10/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nędza Bartłomiej |
vs |
Chojnacki Jan |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 4:6 | -:- |
01/10/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Nędza Bartłomiej |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
30/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kosek Grzegorz |
vs |
Zięba Stanisław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nędza Bartłomiej |
vs |
Fijałkowski Maciej |
2:1 | 6:2 | 5:7 | (10:4) | 01:30 |
29/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zięba Stanisław |
vs |
Chojnacki Jan |
2:1 | 6:3 | 3:6 | (11:9) | 01:30 |
28/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Fijałkowski Maciej |
vs |
Chojnacki Jan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zięba Stanisław |
vs |
Słowik Konrad |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 00:40 |
27/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:4 | 03:00 |
25/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Chojnacki Jan |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
23/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Słowik Konrad |
2:1 | 4:6 | 6:2 | 7:6 (5) | 02:00 |
23/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Zięba Stanisław |
vs |
Nędza Bartłomiej |
1:2 | 6:2 | 4:6 | 1:6 | 01:30 |
21/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Nowak Wojtek |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
17/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kołodziej Michał |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
2:1 | 1:6 | 6:2 | (10:8) | -:- |
14/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Kołodziej Michał |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
13/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fijałkowski Maciej |
vs |
Stawowiak Mateusz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
11/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fijałkowski Maciej |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
02/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Wojtek |
vs |
Słowik Konrad |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
02/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Zięba Stanisław |
vs |
Kołodziej Michał |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
02/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Zięba Stanisław |
vs |
Fijałkowski Maciej |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
31/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Słowik Konrad |
vs |
Fijałkowski Maciej |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
01/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Zięba Stanisław |
2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:4 | 02:30 |
24/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Słowik Konrad |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 02:00 |
20/06/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Słowik Konrad |
vs |
Chojnacki Jan |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 00:50 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.