Zaawansowana Kobiet II (ZKII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stochel Teresa | 24 | 8 | 8 | 16 | 0 | 16 | 98 | 22 | 76 |
2 | Nosal Aneta | 24 | 8 | 8 | 16 | 0 | 16 | 97 | 38 | 59 |
3 | Derdaś-Barańska Magdalena | 23 | 9 | 7 | 14 | 4 | 10 | 98 | 55 | 43 |
4 | Strzała Magdalena | 21 | 9 | 6 | 12 | 7 | 5 | 90 | 81 | 9 |
5 | Wieczorek Agnieszka | 18 | 9 | 4 | 9 | 11 | -2 | 89 | 88 | 1 |
6 | Pietras-Chorabik Katarzyna | 18 | 9 | 4 | 9 | 11 | -2 | 82 | 97 | -15 |
7 | Klimas Lucyna | 17 | 9 | 3 | 8 | 12 | -4 | 76 | 88 | -12 |
8 | Węgrzynowska Martyna | 15 | 9 | 3 | 6 | 14 | -8 | 64 | 97 | -33 |
9 | Związek Teresa | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 | -15 | 35 | 95 | -60 |
10 | Lichwicka Paulina | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | -16 | 29 | 97 | -68 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02/10/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Węgrzynowska Martyna |
vs |
Lichwicka Paulina |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:15 |
27/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
vs |
Związek Teresa |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 03:00 |
23/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:1 | 6:1 | 1:6 | 6:4 | 03:00 |
20/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nosal Aneta |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 02:00 |
19/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Lucyna |
vs |
Związek Teresa |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
14/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
2:1 | 3:6 | 7:5 | 6:4 | 03:30 |
12/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Związek Teresa |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
11/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Lichwicka Paulina |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
11/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Węgrzynowska Martyna |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 01:30 |
08/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
vs |
Lichwicka Paulina |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
08/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wieczorek Agnieszka |
vs |
Strzała Magdalena |
0:2 | 6:7 | 4:6 | -:- | 03:30 |
06/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Lichwicka Paulina |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
06/09/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Derdaś-Barańska Magdalena |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 0:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
31/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Związek Teresa |
vs |
Derdaś-Barańska Magdalena |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
31/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Derdaś-Barańska Magdalena |
vs |
Węgrzynowska Martyna |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
30/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Węgrzynowska Martyna |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
28/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 02:30 |
27/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Derdaś-Barańska Magdalena |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
27/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Derdaś-Barańska Magdalena |
vs |
Lichwicka Paulina |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
23/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Strzała Magdalena |
vs |
Lichwicka Paulina |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
23/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Derdaś-Barańska Magdalena |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
23/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Lucyna |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
22/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wieczorek Agnieszka |
vs |
Derdaś-Barańska Magdalena |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
21/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Lucyna |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
17/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wieczorek Agnieszka |
vs |
Lichwicka Paulina |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
16/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Lucyna |
vs |
Strzała Magdalena |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
13/08/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Węgrzynowska Martyna |
vs |
Związek Teresa |
2:1 | 6:1 | 4:6 | (10:4) | 02:00 |
09/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nosal Aneta |
vs |
Związek Teresa |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
07/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nosal Aneta |
vs |
Węgrzynowska Martyna |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 02:00 |
06/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Derdaś-Barańska Magdalena |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:00 |
02/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Lucyna |
vs |
Lichwicka Paulina |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
10/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Lucyna |
vs |
Derdaś-Barańska Magdalena |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
04/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wieczorek Agnieszka |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
01/07/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Strzała Magdalena |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
27/06/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
26/06/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
20/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Związek Teresa |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
20/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Klimas Lucyna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
10/06/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Węgrzynowska Martyna |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
08/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Lucyna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
1:2 | 6:4 | 2:6 | 3:6 | 02:30 |
30/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wieczorek Agnieszka |
vs |
Węgrzynowska Martyna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/05/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stochel Teresa |
vs |
Związek Teresa |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
16/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimas Lucyna |
vs |
Węgrzynowska Martyna |
1:2 | 6:7 (7) | 6:3 | (6:10) | 03:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.