Kobiety Średnio-zaawansowana I (KSZI)
Relaksmisja Tennis League Lato 2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rumian Maria | 36 | 12 | 12 | 24 | 2 | 22 | 152 | 58 | 94 |
2 | Dyląg Justyna | 35 | 13 | 11 | 22 | 4 | 18 | 151 | 83 | 68 |
3 | Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka | 34 | 13 | 10 | 21 | 6 | 15 | 147 | 63 | 84 |
4 | Ślósarz Dorota | 34 | 13 | 10 | 21 | 6 | 15 | 146 | 70 | 76 |
5 | Pyrich Justyna | 33 | 13 | 10 | 20 | 6 | 14 | 134 | 70 | 64 |
6 | Kołodziej Katarzyna | 30 | 13 | 8 | 17 | 10 | 7 | 133 | 98 | 35 |
7 | Grabowiecka Magdalena | 27 | 13 | 7 | 14 | 13 | 1 | 108 | 87 | 21 |
8 | Klimek Renata | 24 | 12 | 6 | 12 | 14 | -2 | 104 | 116 | -12 |
9 | Niemczyk Anna | 21 | 12 | 4 | 9 | 16 | -7 | 84 | 112 | -28 |
10 | Czyżowicz Katarzyna | 18 | 12 | 3 | 6 | 19 | -13 | 78 | 125 | -47 |
11 | Pawlak Veronika | 13 | 11 | 1 | 3 | 20 | -17 | 59 | 127 | -68 |
12 | Głogowska Anna | 13 | 11 | 1 | 2 | 20 | -18 | 22 | 120 | -98 |
13 | Taborska Joanna | 10 | 7 | 1 | 3 | 12 | -9 | 38 | 71 | -33 |
Fundament Sylwia [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bogacz Ewa [wycofany] | 0 | 13 | 0 | 0 | 26 | -26 | 0 | 156 | -156 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Grabowiecka Magdalena |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
07/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Klimek Renata |
vs |
Kołodziej Katarzyna |
2:1 | 5:7 | 6:2 | 6:3 | 03:00 |
07/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Grabowiecka Magdalena |
vs |
Taborska Joanna |
2:1 | 5:7 | 6:2 | (10:4) | 02:00 |
05/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Rumian Maria |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
04/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Grabowiecka Magdalena |
vs |
Pawlak Veronika |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
04/10/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rumian Maria |
vs |
Ślósarz Dorota |
2:1 | 4:6 | 6:0 | 7:6 (1) | 03:00 |
03/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Klimek Renata |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
02/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawlak Veronika |
vs |
Klimek Renata |
0:2 | 3:6 | 6:7 (4) | -:- | 02:30 |
30/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawlak Veronika |
vs |
Niemczyk Anna |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
30/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rumian Maria |
vs |
Grabowiecka Magdalena |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
29/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Grabowiecka Magdalena |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
29/09/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Ślósarz Dorota |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Grabowiecka Magdalena |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rumian Maria |
vs |
Pawlak Veronika |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
26/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawlak Veronika |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
26/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Klimek Renata |
vs |
Grabowiecka Magdalena |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
23/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Pawlak Veronika |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
23/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Klimek Renata |
1:2 | 4:6 | 6:2 | 4:6 | 03:00 |
23/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Taborska Joanna |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:05 |
22/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Grabowiecka Magdalena |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
22/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
21/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Grabowiecka Magdalena |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
20/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
20/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Grabowiecka Magdalena |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 02:00 |
16/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Klimek Renata |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rumian Maria |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:4 | 02:00 |
15/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Grabowiecka Magdalena |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
15/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Pawlak Veronika |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
14/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Taborska Joanna |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
14/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimek Renata |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
14/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Głogowska Anna |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:54 |
14/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawlak Veronika |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
1:2 | 6:7 (7) | 6:4 | 2:6 | 01:00 |
13/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Pawlak Veronika |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Klimek Renata |
vs |
Rumian Maria |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
10/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rumian Maria |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
08/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Głogowska Anna |
vs |
Kołodziej Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
06/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Grabowiecka Magdalena |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
06/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 7:6 (1) | -:- | 02:00 |
05/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
02/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Klimek Renata |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:30 |
31/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Pawlak Veronika |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
30/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
29/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Rumian Maria |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
28/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Klimek Renata |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
28/08/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
27/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rumian Maria |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
26/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
24/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pyrich Justyna |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
23/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
23/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rumian Maria |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
23/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Kołodziej Katarzyna |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 03:00 |
19/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Taborska Joanna |
vs |
Dyląg Justyna |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
16/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Niemczyk Anna |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
13/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rumian Maria |
vs |
Niemczyk Anna |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Taborska Joanna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
12/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Taborska Joanna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
10/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Klimek Renata |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
08/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Głogowska Anna |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
07/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:10 |
05/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
04/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
02/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:10 |
29/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Kołodziej Katarzyna |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:45 |
27/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Katarzyna |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
25/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bogacz Ewa |
vs |
Rumian Maria |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Bogacz Ewa |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
24/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
18/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bogacz Ewa |
vs |
Dyląg Justyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
16/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
13/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Niemczyk Anna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:15 |
12/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
07/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Niemczyk Anna |
2:0 | 7:6 | 6:1 | -:- | 02:30 |
02/06/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogacz Ewa |
vs |
Grabowiecka Magdalena |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
01/06/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bogacz Ewa |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
18/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogacz Ewa |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
12/05/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pyrich Justyna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
11/05/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dyląg Justyna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
29/03/2024 |
Bogacz Ewa |
vs |
Niemczyk Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bogacz Ewa |
vs |
Pawlak Veronika |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bogacz Ewa |
vs |
Klimek Renata |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bogacz Ewa |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bogacz Ewa |
vs |
Głogowska Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bogacz Ewa |
vs |
Taborska Joanna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bogacz Ewa |
vs |
Kołodziej Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.