Średnio-zaawansowana IV (SZIV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niedźwiedzki Mateusz | 30 | 10 | 10 | 20 | 0 | 20 | 120 | 36 | 84 |
2 | Cup Tomasz | 27 | 10 | 8 | 17 | 5 | 12 | 127 | 82 | 45 |
3 | Janus Piotr | 24 | 8 | 8 | 16 | 1 | 15 | 99 | 43 | 56 |
4 | Majek Michał | 23 | 9 | 6 | 14 | 6 | 8 | 108 | 77 | 31 |
5 | Mocniak Paweł | 22 | 10 | 6 | 12 | 9 | 3 | 106 | 88 | 18 |
6 | Kozłowski Maciej | 20 | 9 | 5 | 11 | 10 | 1 | 92 | 99 | -7 |
7 | Ptasiński Grzegorz | 12 | 8 | 2 | 4 | 13 | -9 | 59 | 91 | -32 |
8 | Kalita Kamil | 10 | 9 | 0 | 1 | 18 | -17 | 36 | 114 | -78 |
9 | Garbala Kamil | 8 | 5 | 1 | 3 | 8 | -5 | 40 | 53 | -13 |
10 | Flasiński Piotr | 8 | 6 | 1 | 2 | 10 | -8 | 36 | 64 | -28 |
11 | Habrzyk Łukasz | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | -12 | 36 | 74 | -38 |
12 | Sopel Krzysztof | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | -8 | 10 | 48 | -38 |
Jackowski Wojciech [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08/10/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sopel Krzysztof |
vs |
Janus Piotr |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
04/10/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Flasiński Piotr |
vs |
Janus Piotr |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:05 |
27/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Habrzyk Łukasz |
vs |
Kozłowski Maciej |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
22/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mocniak Paweł |
vs |
Sopel Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:15 |
20/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mocniak Paweł |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:15 |
16/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sopel Krzysztof |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
12/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Habrzyk Łukasz |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:20 |
11/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Majek Michał |
vs |
Cup Tomasz |
1:2 | 0:6 | 7:6 (8) | 4:6 | 02:00 |
08/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mocniak Paweł |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
21/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Habrzyk Łukasz |
vs |
Janus Piotr |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
16/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ptasiński Grzegorz |
vs |
Flasiński Piotr |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
15/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Flasiński Piotr |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
10/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ptasiński Grzegorz |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
08/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Cup Tomasz |
vs |
Mocniak Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:15 |
05/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Habrzyk Łukasz |
vs |
Mocniak Paweł |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 01:45 |
04/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Cup Tomasz |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:20 |
03/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mocniak Paweł |
vs |
Kozłowski Maciej |
2:1 | 6:1 | 4:6 | 7:5 | 01:50 |
31/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Garbala Kamil |
vs |
Mocniak Paweł |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:10 |
23/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Cup Tomasz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:45 |
19/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Cup Tomasz |
vs |
Garbala Kamil |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:20 |
16/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Mocniak Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
16/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kozłowski Maciej |
vs |
Cup Tomasz |
2:1 | 7:6 (4) | 4:6 | 7:5 | 02:20 |
16/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalita Kamil |
vs |
Flasiński Piotr |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
09/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Garbala Kamil |
vs |
Kozłowski Maciej |
1:2 | 6:1 | 4:6 | 4:6 | 02:00 |
09/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Flasiński Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 00:50 |
07/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalita Kamil |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
1:2 | 1:6 | 7:6 (4) | 2:6 | 01:45 |
02/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Habrzyk Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 00:45 |
28/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Majek Michał |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
27/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalita Kamil |
vs |
Garbala Kamil |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
25/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
25/06/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kozłowski Maciej |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
23/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kozłowski Maciej |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
21/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Sopel Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:50 |
20/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Majek Michał |
vs |
Habrzyk Łukasz |
2:0 | 7:6 (3) | 6:1 | -:- | 01:40 |
19/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Majek Michał |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
19/06/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Garbala Kamil |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
15/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Majek Michał |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
14/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
11/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Kozłowski Maciej |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 00:50 |
08/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Majek Michał |
vs |
Kozłowski Maciej |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
02/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Majek Michał |
vs |
Flasiński Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
26/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Janus Piotr |
vs |
Kozłowski Maciej |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:10 |
19/05/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Janus Piotr |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
18/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Janus Piotr |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 02:00 |
17/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Janus Piotr |
vs |
Mocniak Paweł |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:45 |
12/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Majek Michał |
vs |
Janus Piotr |
1:2 | 6:2 | 4:6 | 4:6 | 01:30 |
12/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Majek Michał |
vs |
Mocniak Paweł |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.