Średnio-zaawansowana wyższa III (SZWIII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śliwka Tomasz | 30 | 10 | 10 | 20 | 1 | 19 | 120 | 36 | 84 |
2 | Liskiewicz Mateusz | 28 | 10 | 8 | 18 | 5 | 13 | 128 | 77 | 51 |
3 | Kurowska - Harmatys Alicja | 25 | 10 | 7 | 15 | 7 | 8 | 107 | 85 | 22 |
4 | Dudek Maciej | 24 | 10 | 6 | 14 | 10 | 4 | 110 | 89 | 21 |
5 | Pieczyrak Dariusz | 23 | 9 | 7 | 13 | 6 | 7 | 91 | 66 | 25 |
6 | Kurdziel Piotr | 22 | 10 | 6 | 12 | 9 | 3 | 106 | 88 | 18 |
7 | Lipiński Krzysztof | 21 | 10 | 4 | 11 | 13 | -2 | 93 | 101 | -8 |
8 | Bort Artur | 8 | 6 | 0 | 2 | 12 | -10 | 39 | 76 | -37 |
9 | Michalik Jacek | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 36 | 85 | -49 |
10 | Duda Rafał | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 22 | 85 | -63 |
11 | Michałek Przemysław | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 20 | 84 | -64 |
Jurek Jarosław [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ogrodnik Kamil [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
03/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 6:1 | 02:00 |
03/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
01/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:3 | 03:00 |
30/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Śliwka Tomasz |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
29/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lipiński Krzysztof |
vs |
Bort Artur |
2:1 | 1:6 | 7:6 (1) | 6:1 | 02:30 |
28/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 02:00 |
20/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Michałek Przemysław |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
18/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Śliwka Tomasz |
vs |
Pieczyrak Dariusz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:50 |
17/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:4 | 7:6 (4) | -:- | 02:00 |
14/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
13/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Pieczyrak Dariusz |
1:2 | 4:6 | 6:3 | (9:11) | 02:00 |
08/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:1 | 7:6 (2) | -:- | 02:00 |
07/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Śliwka Tomasz |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
23/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Kurdziel Piotr |
1:2 | 7:6 (5) | 1:6 | 5:7 | 02:30 |
23/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Duda Rafał |
vs |
Dudek Maciej |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 02:00 |
18/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Bort Artur |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:2 | 03:00 |
15/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Michałek Przemysław |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
14/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
12/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kurdziel Piotr |
vs |
Michałek Przemysław |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
05/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Śliwka Tomasz |
vs |
Liskiewicz Mateusz |
2:1 | 6:4 | 5:7 | (10:5) | 01:30 |
02/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
30/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bort Artur |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
29/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
28/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Śliwka Tomasz |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
28/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Duda Rafał |
vs |
Kurdziel Piotr |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
25/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Śliwka Tomasz |
vs |
Dudek Maciej |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 02:00 |
21/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kurdziel Piotr |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
13/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Lipiński Krzysztof |
2:1 | 6:0 | 2:6 | 6:2 | 02:00 |
12/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
11/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lipiński Krzysztof |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
09/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Michałek Przemysław |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
07/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Śliwka Tomasz |
vs |
Bort Artur |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
07/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kurdziel Piotr |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
05/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
03/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Liskiewicz Mateusz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
03/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Śliwka Tomasz |
vs |
Michałek Przemysław |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
29/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Śliwka Tomasz |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Śliwka Tomasz |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
23/06/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lipiński Krzysztof |
vs |
Michałek Przemysław |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
23/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kurdziel Piotr |
vs |
Bort Artur |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 02:00 |
21/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
18/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Duda Rafał |
vs |
Lipiński Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
16/06/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Pieczyrak Dariusz |
1:1 | 7:5 | 4:6 | -:- | 02:00 |
14/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Dudek Maciej |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:4 | 02:30 |
10/06/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kurowska - Harmatys Alicja |
vs |
Michałek Przemysław |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
02/06/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Liskiewicz Mateusz |
vs |
Bort Artur |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
02/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maciej |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.