Średnio-zaawansowana wyższa V (SZWV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuźniar Maciej | 30 | 11 | 9 | 19 | 6 | 13 | 135 | 90 | 45 |
2 | Perek Damian | 28 | 10 | 9 | 18 | 6 | 12 | 129 | 87 | 42 |
3 | Najdyhor Hubert | 26 | 10 | 7 | 16 | 8 | 8 | 121 | 87 | 34 |
4 | Malik Mariusz | 26 | 11 | 7 | 15 | 9 | 6 | 122 | 93 | 29 |
5 | Wojtasik Bogdan | 26 | 11 | 6 | 15 | 13 | 2 | 131 | 128 | 3 |
6 | Kegel Łukasz | 22 | 10 | 4 | 12 | 15 | -3 | 100 | 114 | -14 |
7 | Pawela Bartosz | 19 | 9 | 4 | 10 | 12 | -2 | 92 | 99 | -7 |
8 | Wrzesień Karolina | 18 | 10 | 3 | 8 | 15 | -7 | 74 | 100 | -26 |
9 | Knapik Karol | 17 | 10 | 3 | 8 | 15 | -7 | 79 | 110 | -31 |
10 | Smoleń Konrad | 15 | 8 | 2 | 7 | 14 | -7 | 90 | 117 | -27 |
11 | Wajss Stanisław | 12 | 7 | 2 | 5 | 11 | -6 | 68 | 80 | -12 |
12 | Kowal Andrzej | 10 | 7 | 1 | 3 | 12 | -9 | 40 | 76 | -36 |
Dulczewski Mark [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wojtasik Bogdan |
vs |
Kowal Andrzej |
2:1 | 6:3 | 3:6 | (10:8) | 01:30 |
08/10/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kowal Andrzej |
vs |
Najdyhor Hubert |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
06/10/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Smoleń Konrad |
vs |
Najdyhor Hubert |
1:2 | 6:4 | 4:6 | 5:7 | 02:00 |
05/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Wrzesień Karolina |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:00 |
05/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Malik Mariusz |
vs |
Kowal Andrzej |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:20 |
04/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wojtasik Bogdan |
vs |
Smoleń Konrad |
1:2 | 6:2 | 6:7 (5) | 3:6 | 02:15 |
03/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Malik Mariusz |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
02/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuźniar Maciej |
vs |
Kegel Łukasz |
2:1 | 6:1 | 4:6 | (10:4) | 01:30 |
01/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wojtasik Bogdan |
vs |
Wajss Stanisław |
2:1 | 4:6 | 6:2 | 7:6 (5) | 02:00 |
30/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Pawela Bartosz |
1:2 | 6:3 | 3:6 | (4:10) | 01:30 |
30/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wojtasik Bogdan |
vs |
Malik Mariusz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
29/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuźniar Maciej |
vs |
Najdyhor Hubert |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 3:6 | 02:00 |
28/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Kowal Andrzej |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
27/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wojtasik Bogdan |
vs |
Kegel Łukasz |
2:1 | 7:5 | 4:6 | 7:6 (4) | 02:30 |
27/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Perek Damian |
vs |
Pawela Bartosz |
2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:4 | 02:00 |
26/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Perek Damian |
vs |
Wojtasik Bogdan |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:2 | 02:00 |
22/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Perek Damian |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
21/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Wajss Stanisław |
1:2 | 6:2 | 4:6 | (8:10) | 02:00 |
18/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Smoleń Konrad |
1:2 | 7:6 (3) | 5:7 | (12:14) | 02:00 |
18/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 6:4 | 7:6 (3) | -:- | 02:00 |
16/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuźniar Maciej |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 7:6 (4) | 7:6 (5) | -:- | 01:45 |
14/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Najdyhor Hubert |
vs |
Wojtasik Bogdan |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 02:00 |
14/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Perek Damian |
vs |
Knapik Karol |
2:1 | 6:0 | 2:6 | 6:2 | 02:00 |
12/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Wajss Stanisław |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:05 |
11/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuźniar Maciej |
vs |
Wojtasik Bogdan |
2:1 | 6:0 | 5:7 | 6:2 | 01:30 |
09/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Perek Damian |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
04/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Kuźniar Maciej |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
27/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Najdyhor Hubert |
vs |
Pawela Bartosz |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:00 |
26/08/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Najdyhor Hubert |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (10:8) | 02:00 |
23/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Malik Mariusz |
vs |
Smoleń Konrad |
2:1 | 7:5 | 4:6 | 7:5 | 02:20 |
21/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawela Bartosz |
vs |
Wojtasik Bogdan |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
16/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Wojtasik Bogdan |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
15/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Wojtasik Bogdan |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:10 |
07/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Kowal Andrzej |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:30 |
07/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Kegel Łukasz |
2:1 | 3:6 | 6:2 | (11:9) | 01:40 |
06/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Perek Damian |
vs |
Malik Mariusz |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 02:00 |
03/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Perek Damian |
vs |
Kowal Andrzej |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
31/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pawela Bartosz |
vs |
Smoleń Konrad |
2:1 | 6:7 (6) | 6:3 | 6:2 | 02:10 |
24/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Najdyhor Hubert |
2:1 | 6:2 | 1:6 | (10:7) | 01:30 |
23/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
17/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Perek Damian |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
17/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Malik Mariusz |
2:1 | 6:4 | 0:6 | (10:7) | 01:30 |
15/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Knapik Karol |
vs |
Malik Mariusz |
0:2 | 6:7 (0) | 2:6 | -:- | 02:00 |
11/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawela Bartosz |
vs |
Knapik Karol |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
01/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pawela Bartosz |
vs |
Kegel Łukasz |
1:2 | 7:6 (4) | 5:7 | (6:10) | 02:00 |
29/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kuźniar Maciej |
vs |
Malik Mariusz |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
26/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Najdyhor Hubert |
vs |
Wrzesień Karolina |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
24/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Najdyhor Hubert |
vs |
Malik Mariusz |
0:2 | 6:7 (3) | 4:6 | -:- | 02:00 |
23/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kuźniar Maciej |
vs |
Knapik Karol |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
20/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Malik Mariusz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
16/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kuźniar Maciej |
vs |
Perek Damian |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:30 |
12/06/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kuźniar Maciej |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuźniar Maciej |
vs |
Pawela Bartosz |
2:0 | 6:2 | 7:6 (2) | -:- | 01:30 |
02/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Malik Mariusz |
vs |
Pawela Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
19/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wajss Stanisław |
vs |
Najdyhor Hubert |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 01:30 |
16/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Perek Damian |
1:2 | 6:4 | 3:6 | 3:6 | 02:00 |
15/05/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kowal Andrzej |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 00:50 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.