Top Pro II (TPRO II)
Relaksmisja Tennis League Lato 2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Darowski Daniel | 23 | 9 | 6 | 14 | 7 | 7 | 106 | 76 | 30 |
2 | Nowak Bartłomiej | 22 | 9 | 6 | 13 | 7 | 6 | 98 | 57 | 41 |
3 | Pieczyrak Paweł | 20 | 8 | 6 | 12 | 4 | 8 | 87 | 53 | 34 |
4 | Fijałkowski Mariusz | 20 | 8 | 6 | 12 | 5 | 7 | 88 | 65 | 23 |
5 | Stawowiak Mateusz | 20 | 8 | 6 | 12 | 6 | 6 | 93 | 65 | 28 |
6 | Marek Tp Krzysztof | 16 | 8 | 4 | 9 | 9 | 0 | 75 | 94 | -19 |
7 | Sasiak Justyna | 13 | 8 | 2 | 5 | 12 | -7 | 63 | 91 | -28 |
8 | Kołodziej Michał | 7 | 7 | 0 | 1 | 14 | -13 | 35 | 91 | -56 |
9 | Olchawa Daniel | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 36 | 86 | -50 |
Nędza Bartłomiej [wycofany] | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 19 | 22 | -3 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08/10/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Bartłomiej |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
07/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Bartłomiej |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
05/10/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Pieczyrak Paweł |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
04/10/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
28/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Kołodziej Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
27/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Olchawa Daniel |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
25/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Nowak Bartłomiej |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
23/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Bartłomiej |
vs |
Darowski Daniel |
2:1 | 6:0 | 2:6 | (10:4) | 01:30 |
21/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Kołodziej Michał |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
20/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kołodziej Michał |
vs |
Nowak Bartłomiej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:00 |
20/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Nowak Bartłomiej |
2:1 | 6:4 | 5:7 | (10:8) | 01:30 |
20/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
20/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Sasiak Justyna |
2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:1 | 01:30 |
20/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Darowski Daniel |
0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
15/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:3 | 03:00 |
12/09/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Bartłomiej |
vs |
Pieczyrak Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
11/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Pieczyrak Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
01/09/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Sasiak Justyna |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
31/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Sasiak Justyna |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
30/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Kołodziej Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
29/08/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kołodziej Michał |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
1:2 | 7:6 | 1:6 | 2:6 | 02:00 |
27/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kołodziej Michał |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
0:2 | 6:7 (5) | 3:6 | -:- | 02:00 |
23/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Nędza Bartłomiej |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
22/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Darowski Daniel |
2:1 | 5:7 | 6:4 | 7:6 (6) | 04:00 |
19/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Darowski Daniel |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
16/08/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Olchawa Daniel |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
09/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nędza Bartłomiej |
vs |
Nowak Bartłomiej |
2:0 | 7:6 | 6:4 | -:- | 01:45 |
08/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nowak Bartłomiej |
vs |
Sasiak Justyna |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
08/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Pieczyrak Paweł |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
01/08/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Sasiak Justyna |
2:0 | 7:6 (4) | 6:3 | -:- | 01:30 |
31/07/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Olchawa Daniel |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
19/07/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Olchawa Daniel |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
18/07/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Darowski Daniel |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
30/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Sasiak Justyna |
2:0 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | 02:00 |
23/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sasiak Justyna |
vs |
Kołodziej Michał |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/06/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Sasiak Justyna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.