Relaksmisja Tennis League Lato 2020

O sezonie

Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Lato 2020 trwają od 01/06/2020 do 14/11/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Top Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Sasiak Justyna 9 3 2 5 3 2 43 30 13
2 Ciepiela Gerard 9 3 2 5 3 2 37 33 4
3 Chełmecki Mirosław 4 2 1 2 3 -1 17 23 -6

Top Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Słowik Konrad 12 3 3 6 0 6 36 6 30
2 Coba Marko 1 1 0 0 2 -2 4 12 -8
3 Podosek Patryk 1 1 0 0 2 -2 1 12 -11

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Figiel Marcin 27 8 7 14 4 10 91 55 36
2 Senderowski Jakub 17 5 5 10 3 7 66 52 14
3 Prędotka Tomasz 14 4 4 8 2 6 59 29 30

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Najdyhor Hubert 21 7 5 11 6 5 88 80 8
2 Drąg Mikołaj 19 6 5 10 4 6 73 60 13
3 Szamatuła Karol 16 6 4 9 7 2 71 65 6

Pro III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bartosz Dominik 33 9 9 18 3 15 118 65 53
2 Pięta Piotr 26 8 6 14 6 8 101 71 30
3 Łukasik Janusz 20 5 5 10 0 10 60 15 45

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Cawalowski Paolo 24 9 5 12 10 2 102 108 -6
2 Dubiel Sebastian 12 4 2 6 4 2 54 42 12
3 Lisak Piotr 11 3 3 6 1 5 40 20 20

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kuźniar Maciej 21 8 5 11 9 2 85 89 -4
2 Noga Paweł 20 5 5 10 0 10 60 7 53
3 Zając Michał 15 5 3 7 4 3 58 39 19

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rakoczy Ryszard 40 10 10 20 0 20 120 36 84
2 Cygankiewicz Filip 29 10 7 15 9 6 120 105 15
3 Harrison Michael 21 6 5 10 2 8 70 49 21

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gołda Maria 16 4 4 8 0 8 50 15 35
2 Włodarczyk Tomasz 15 4 4 8 1 7 51 33 18
3 Dobek Mateusz 14 6 2 6 8 -2 55 64 -9

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kita Kacper 34 9 8 17 2 15 108 36 72
2 Wesołowski Jakub 25 7 6 12 2 10 76 39 37
3 Franaszek Maciej 17 5 4 8 2 6 58 25 33

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Drozdowski Dominik 30 9 8 16 5 11 99 70 29
2 Franczyk Anna 30 9 7 15 5 10 107 59 48
3 Guerra Cosimo 28 7 7 14 0 14 84 19 65

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kurowska - Harmatys Alicja 25 7 6 12 2 10 82 40 42
2 Mączka Marek 25 7 6 12 2 10 77 42 35
3 Dudek Maciej 21 7 5 11 6 5 84 64 20

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Niedźwiedzki Mateusz 19 5 5 10 1 9 59 21 38
2 Biel Marek 16 5 3 8 4 4 65 37 28
3 Lilison Ilya 15 4 4 8 1 7 51 29 22

Średnio-zaawansowana wyższa VI

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Budzik Piotr 17 5 4 8 2 6 52 30 22
2 Chmielewski Maciej 17 6 4 8 5 3 60 52 8
3 Gąsior Włodzimierz 17 7 3 7 8 -1 65 69 -4

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pruś Krzysztof 27 9 6 14 8 6 116 85 31
2 Jurecki Jacek 24 7 6 13 4 9 93 51 42
3 Drabina Jakub 20 5 5 10 0 10 63 34 29

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mucha Bartosz 30 9 7 13 4 9 98 52 46
2 Nieściur Paweł 21 6 5 10 2 8 68 37 31
3 Kuta Piotr 20 6 5 10 2 8 71 45 26

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mielecka Krystyna 32 11 7 14 8 6 104 72 32
2 Błaszczyk Bartłomiej 26 8 6 13 5 8 89 54 35
3 Lalik Jakub 23 7 6 12 4 8 86 50 36

Średnio-zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Tyrakowski Michał 19 6 5 10 4 6 69 51 18
2 Lisowski Piotr 13 4 3 6 2 4 44 25 19
3 Pierzchała Agnieszka 12 4 2 6 4 2 50 39 11

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Lorek K. / Ziomek P. 23 7 5 11 4 7 74 40 34
2 Kubicki K. / Kubicka W. 15 4 4 8 1 7 53 16 37
3 Majek M. / Budzik P. 13 4 3 7 3 4 45 30 15

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Motak Z. / Bugno M. 14 8 2 6 14 -8 58 86 -28
2 Bogdański M. / Łoś P. 13 4 3 6 2 4 41 25 16
3 Starzyk J. / Gawin W. 13 5 3 6 5 1 50 45 5

Deblowa Zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Łabuda H. / Kwaśny K. 23 6 6 12 1 11 74 43 31
2 Szamatuła K. / Borowski M. 15 6 2 7 8 -1 73 63 10
3 Olszowik G. / Olszowik B. 13 6 2 6 9 -3 56 80 -24

Średnio-zaawansowana Kobiet I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mucha Maria 29 11 6 14 12 2 113 97 16
2 Krzemień Małgorzata 28 8 7 14 3 11 96 53 43
3 Grabowiecka Magdalena 17 5 4 8 2 6 53 27 26

Średnio-zaawansowana Kobiet II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka 15 4 4 8 1 7 48 25 23
2 Pyrich Justyna 13 6 2 5 8 -3 52 63 -11
3 Ślósarz Dorota 12 3 3 6 0 6 36 4 32

Zaawansowana Kobiet I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kurowska - Harmatys Alicja 28 7 7 14 0 14 86 36 50
2 Gołda Maria 16 4 4 8 0 8 49 18 31
3 Burlakova Viktoria 11 3 3 6 1 5 33 11 22

Zaawansowana Kobiet II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mlost Julia 38 10 10 20 2 18 118 45 73
2 Stochel Teresa 38 11 9 18 4 14 120 47 73
3 Szymuś Agata 26 7 6 13 2 11 83 39 44

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Janowiec Tomasz 20 5 5 10 0 10 62 20 42
2 Mączka Marek 19 5 5 10 1 9 56 21 35
3 Skąpski Jan 17 6 4 8 5 3 54 51 3

Sparingi

Ostatnie mecze
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
25/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
vs Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
0:2 1:6 1:6 -:- 00:50
20/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
vs Budkowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Budkowski Mateusz
2:0 6:0 6:2 -:- 00:50
18/07/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
vs Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
0:2 1:6 0:6 -:- 00:50
18/07/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
vs Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
0:2 1:6 0:6 -:- 00:50

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Sierpień 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Małgorzata Czopik Średnio-zaawansowana Kobiet I 2
2 Karolina Musiał-Chodorowska Średnio-zaawansowana Kobiet I 2
3 Maria Mucha Średnio-zaawansowana Kobiet I 2
4 Wioleta Skiba Średnio-zaawansowana Kobiet I 2
5 Łukasz Piechota Zaawansowana I 1
6 Krzysztof Kubicki Pro II 1
7 Mateusz Borowski Pro II 1
8 Wojciech Tomasik Zaawansowana I 1
9 Maciej Dudek Średnio-zaawansowana wyższa IV 1
10 Krzysztof Nahlik Średnio-zaawansowana II 1

Lipiec 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Alicja Kurowska - Harmatys Zaawansowana Kobiet I, Średnio-zaawansowana wyższa IV 13
2 Rafał Sznilik Średnio-zaawansowana wyższa III 9
3 Julia Mlost Zaawansowana Kobiet II 9
4 Krystyna Mielecka Średnio-zaawansowana III 9
5 Paweł Nykiel Średnio-zaawansowana wyższa III 9
6 Maria Mucha Średnio-zaawansowana Kobiet I 8
7 Michał Dziuba Średnio-zaawansowana wyższa III 7
8 Anna Franczyk Średnio-zaawansowana wyższa III 7
9 Filip Cygankiewicz Zaawansowana III 7
10 Dominik Drozdowski Średnio-zaawansowana wyższa III 7

Czerwiec 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Teresa Stochel Zaawansowana Kobiet II, Finał Kobiety 11
2 Ryszard Rakoczy Zaawansowana III 8
3 Marek Mączka Średnio-zaawansowana wyższa IV, +55, Finał +55 8
4 Jan Skąpski +55, Finał +55, Średnio-zaawansowana wyższa II 7
5 Maria Gołda Średnio-zaawansowana wyższa I, Finał Kobiety, Zaawansowana Kobiet I 6
6 Hubert Najdyhor Pro II, Finał Zaawansowana 6
7 Kacper Kita Średnio-zaawansowana wyższa II 6
8 Andrzej Uchacz Zaawansowana III, +55 5
9 Mateusz Liskiewicz Zaawansowana III, Finał Średnio-zaawansowana wyższa 5
10 Mariusz Fijałkowski Top Pro, Finał Top Pro 5

Sierpień 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Olszowik G. / Olszowik B. Deblowa Zaawansowana 1
2 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro 1
3 Gawałkiewicz M. / Jaganathen Y. Deblowa Pro 1
4 Bogdański M. / Ślósarz M. Deblowa Zaawansowana 1

Lipiec 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Lorek K. / Ziomek P. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
2 Motak Z. / Bugno M. Deblowa Pro 4
3 Starzyk J. / Gawin W. Deblowa Pro 4
4 Bogdański M. / Łoś P. Deblowa Pro 4
5 Klimas L. / Franczyk A. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
6 Kubicki K. / Kubicka W. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
7 Ślósarz M. / Ślósarz D. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
8 Szamatuła K. / Borowski M. Deblowa Zaawansowana 3
9 Łabuda H. / Kwaśny K. Deblowa Zaawansowana 3
10 Gomółka J. / Andruchowycz P. Deblowa Pro 3

Czerwiec 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Deblowa Zaawansowana, Finał Deblowa Zaawansowana 6
2 Motak Z. / Bugno M. Deblowa Pro, Finał Deblowa Pro 6
3 Bednarczyk R. / Kuźniar M. Deblowa Zaawansowana 4
4 Piasecki A. / Szuster S. Finał Deblowa Średnio-zaawansowana, Deblowa Średnio-zaawansowana, Deblowa Zaawansowana 4
5 Olszowik G. / Olszowik B. Deblowa Zaawansowana 3
6 Mączka M. / Borzestowski M. Finał Deblowa Średnio-zaawansowana, Deblowa Średnio-zaawansowana 3
7 Majek M. / Budzik P. Finał Deblowa Średnio-zaawansowana, Deblowa Średnio-zaawansowana 3
8 Kozłowski S. / Rakoczy R. Finał Deblowa Zaawansowana, Deblowa Pro 3
9 Pawłowski �. / Chełmecki M. Finał Deblowa Pro, Deblowa Pro 3
10 Szamatuła K. / Borowski M. Deblowa Zaawansowana 3