Średnio-zaawansowana wyższa II (SZW II)
Relaksmisja Tennis League Lato 2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kita Kacper | 40 | 11 | 10 | 21 | 4 | 17 | 138 | 63 | 75 |
2 | Wesołowski Jakub | 40 | 12 | 10 | 20 | 6 | 14 | 121 | 88 | 33 |
3 | Śliwka Tomasz | 39 | 10 | 10 | 20 | 1 | 19 | 120 | 43 | 77 |
4 | Nosal Aneta | 38 | 12 | 8 | 20 | 10 | 10 | 152 | 98 | 54 |
5 | Skąpski Jan | 36 | 12 | 9 | 18 | 9 | 9 | 121 | 94 | 27 |
6 | Franaszek Maciej | 33 | 11 | 7 | 16 | 9 | 7 | 127 | 79 | 48 |
7 | Skotnicki Stanisław | 24 | 9 | 5 | 11 | 9 | 2 | 79 | 89 | -10 |
8 | Mazurkiewicz Szymon | 20 | 12 | 2 | 6 | 20 | -14 | 84 | 126 | -42 |
9 | Stolarz Marcin | 18 | 9 | 2 | 7 | 14 | -7 | 78 | 95 | -17 |
10 | Mocniak Paweł | 17 | 10 | 3 | 6 | 16 | -10 | 64 | 115 | -51 |
11 | Kmera Filip | 11 | 10 | 0 | 1 | 20 | -19 | 60 | 126 | -66 |
12 | Pietrusa Kajetan | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 19 | 84 | -65 |
13 | Szadkowski Michał | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | -12 | 10 | 74 | -64 |
14 | Ryt Bartosz | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 14 | 9 | 5 |
Pieczyrak Dariusz [wycofany] | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | -3 | 22 | 26 | -4 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kita Kacper |
vs |
Nosal Aneta |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:2 | 03:00 |
14/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stolarz Marcin |
vs |
Nosal Aneta |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
13/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Śliwka Tomasz |
vs |
Nosal Aneta |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (10:7) | 01:45 |
11/10/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nosal Aneta |
vs |
Skąpski Jan |
1:2 | 6:3 | 5:7 | (8:10) | 02:00 |
10/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Stolarz Marcin |
2:1 | 6:7 (3) | 6:1 | (10:7) | 02:00 |
06/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Franaszek Maciej |
vs |
Szadkowski Michał |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
02/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kmera Filip |
vs |
Skąpski Jan |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
29/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Śliwka Tomasz |
vs |
Szadkowski Michał |
2:0 | 6:0 | 6:1 | 2:0 | 01:30 |
28/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Śliwka Tomasz |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
27/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Skąpski Jan |
vs |
Mocniak Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
23/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nosal Aneta |
vs |
Kmera Filip |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
21/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Kmera Filip |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
21/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nosal Aneta |
vs |
Szadkowski Michał |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
17/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Śliwka Tomasz |
vs |
Wesołowski Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
15/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nosal Aneta |
vs |
Skotnicki Stanisław |
2:1 | 4:6 | 6:2 | 6:2 | 02:30 |
13/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nosal Aneta |
vs |
Franaszek Maciej |
2:1 | 6:7 (5) | 6:4 | 7:5 | 03:30 |
11/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nosal Aneta |
vs |
Wesołowski Jakub |
1:2 | 6:7 (4) | 6:3 | (7:10) | 02:30 |
09/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kmera Filip |
vs |
Wesołowski Jakub |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
08/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skotnicki Stanisław |
vs |
Szadkowski Michał |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
05/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Skotnicki Stanisław |
vs |
Stolarz Marcin |
2:1 | 1:6 | 7:6 (4) | (10:6) | 01:30 |
05/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Pieczyrak Dariusz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
04/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mocniak Paweł |
vs |
Franaszek Maciej |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
03/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Śliwka Tomasz |
vs |
Skąpski Jan |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
29/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kita Kacper |
vs |
Pieczyrak Dariusz |
2:1 | 6:4 | 1:6 | 7:6 (5) | 02:00 |
29/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Franaszek Maciej |
2:1 | 1:6 | 6:4 | (10:6) | 02:00 |
29/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Skotnicki Stanisław |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
28/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Śliwka Tomasz |
vs |
Kmera Filip |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
21/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kmera Filip |
vs |
Mocniak Paweł |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 4:6 | 03:00 |
19/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stolarz Marcin |
vs |
Franaszek Maciej |
1:2 | 6:2 | 1:6 | 4:6 | 01:30 |
14/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Śliwka Tomasz |
vs |
Mocniak Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
12/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Śliwka Tomasz |
vs |
Franaszek Maciej |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
11/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nosal Aneta |
vs |
Pietrusa Kajetan |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
05/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Śliwka Tomasz |
vs |
Stolarz Marcin |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
05/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wesołowski Jakub |
vs |
Skąpski Jan |
2:0 | 7:6 (4) | 6:3 | -:- | 02:00 |
04/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mocniak Paweł |
vs |
Skotnicki Stanisław |
0:2 | 6:7 (3) | 1:6 | -:- | 02:00 |
03/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nosal Aneta |
vs |
Mocniak Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
30/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Ryt Bartosz |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:0 | 02:30 |
28/07/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Mocniak Paweł |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
28/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kita Kacper |
vs |
Szadkowski Michał |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:35 |
27/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Skotnicki Stanisław |
0:2 | 6:7 (3) | 4:6 | -:- | 02:00 |
24/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szadkowski Michał |
vs |
Wesołowski Jakub |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
22/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Skąpski Jan |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
20/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nosal Aneta |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
15/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wesołowski Jakub |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:40 |
15/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Skotnicki Stanisław |
vs |
Śliwka Tomasz |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
14/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mocniak Paweł |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:1 | 1:6 | 7:5 | (10:8) | 02:00 |
11/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Franaszek Maciej |
vs |
Skąpski Jan |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
10/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mocniak Paweł |
vs |
Wesołowski Jakub |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
10/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kmera Filip |
vs |
Skotnicki Stanisław |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 01:30 |
09/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kita Kacper |
vs |
Franaszek Maciej |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:00 |
08/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarz Marcin |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
05/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Franaszek Maciej |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:15 |
03/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kita Kacper |
vs |
Stolarz Marcin |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:15 |
03/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kmera Filip |
vs |
Franaszek Maciej |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
02/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Pietrusa Kajetan |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 02:00 |
01/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Skotnicki Stanisław |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
30/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kita Kacper |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:15 |
29/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Skąpski Jan |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
27/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kita Kacper |
vs |
Kmera Filip |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarz Marcin |
vs |
Wesołowski Jakub |
0:2 | 6:7 (5) | 4:6 | -:- | 01:40 |
25/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kita Kacper |
vs |
Pietrusa Kajetan |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:20 |
23/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kita Kacper |
vs |
Wesołowski Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:20 |
21/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Franaszek Maciej |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
20/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Skąpski Jan |
vs |
Kita Kacper |
2:1 | 6:4 | 2:6 | (10:8) | 02:00 |
19/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarz Marcin |
vs |
Kmera Filip |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
16/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Wesołowski Jakub |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
15/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kita Kacper |
vs |
Mocniak Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:20 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.