Finał Średnio-zaawansowana wyższa (FSZW)
Relaksmisja Tennis League Lato 2021
Zwycięzcy
I MIEJSCE
II MIEJSCE
Szymon Mazurkiewicz
15 zwycięstw / 17 meczów / 204 wygranych gemów
III MIEJSCE
Paweł Nowak
14 zwycięstw / 18 meczów / 198 wygranych gemów
Mecze
Poziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 24/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowalski Natan |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 7:5 | 7:6 (3) | -:- | 02:00 |
O 3 miejsce | 24/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Paweł |
vs |
Ziomek Piotr |
2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | 01:50 |
1/2 finału | 23/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ziomek Piotr |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 01:55 |
1/2 finału | 23/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowalski Natan |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:20 |
1/4 finału | 17/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski Piotr |
vs |
Nowak Paweł |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
1/4 finału | 17/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
1/4 finału | 17/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Kowalski Natan |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
1/4 finału | 17/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ziomek Piotr |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
1/8 finału | 16/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sousa Jose |
vs |
Kowalski Natan |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
1/8 finału | 16/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Niedźwiedzki Mateusz |
vs |
Sułkowski Piotr |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
1/8 finału | 16/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Drozdowski Dominik |
vs |
Dobosz Jakub |
1:2 | 6:1 | 3:6 | 4:6 | 02:30 |
1/8 finału | 16/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Job Franciszek |
vs |
Cisło Przemysław |
2:0 | 7:6 (10) | 6:4 | -:- | 01:45 |
1/8 finału | 16/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:20 |
1/8 finału | 16/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ziomek Piotr |
vs |
Czarnota Michał |
2:0 | 6:1 | 7:6 (4) | -:- | 01:40 |
1/8 finału | 16/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Karim Alan |
vs |
Nowak Paweł |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
1/8 finału | 16/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Urbańczyk Michał |
vs |
Rojewski Jacek |
1:2 | 6:3 | 4:6 | (5:10) | 02:00 |
1/16 finału | 15/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Sousa Jose |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
1/16 finału | 15/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski Piotr |
vs |
Wójcikowski Marcin |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
1/16 finału | 15/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
Kurowska - Harmatys Alicja |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:25 |
1/16 finału | 15/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobek Mateusz |
vs |
Kowalski Natan |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
1/16 finału | 15/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bomba Łukasz |
vs |
Nowak Paweł |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:50 |
1/16 finału | 15/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Masamvu Christiner |
vs |
Czarnota Michał |
1:2 | 6:3 | 3:6 | (10:12) | 01:50 |
1/16 finału | 15/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Dudek Maciej |
2:1 | 6:3 | 2:6 | (10:4) | 01:50 |
1/16 finału | 15/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Dariusz |
vs |
Jarzyna Dominik |
0:2 | 6:7 (4) | 2:6 | -:- | 01:50 |
1/16 finału | 15/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cisło Przemysław |
vs |
Stolarz Marcin |
2:1 | 6:4 | 0:6 | (10:7) | 01:30 |
1/16 finału | 15/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Rypień Paweł |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 01:15 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.