Zaawansowana II (Z II)
Relaksmisja Tennis League Lato 2021
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dubiel Sebastian | 41 | 12 | 10 | 22 | 7 | 15 | 143 | 106 | 37 |
2 | Kałkowski Tobiasz | 36 | 10 | 9 | 19 | 4 | 15 | 118 | 62 | 56 |
3 | Pękalski Aleksander | 36 | 12 | 9 | 18 | 9 | 9 | 119 | 96 | 23 |
4 | Tomasik Wojciech | 31 | 9 | 8 | 16 | 4 | 12 | 107 | 48 | 59 |
5 | Szymanowicz Wojciech | 31 | 10 | 6 | 15 | 8 | 7 | 107 | 68 | 39 |
6 | Wesołowski Jakub | 29 | 12 | 6 | 12 | 13 | -1 | 98 | 105 | -7 |
7 | Olszowik Grzegorz | 21 | 9 | 4 | 9 | 11 | -2 | 84 | 92 | -8 |
8 | Gołda Maria | 10 | 6 | 1 | 3 | 10 | -7 | 36 | 67 | -31 |
9 | Kirsz Wojciech | 10 | 7 | 1 | 2 | 12 | -10 | 52 | 78 | -26 |
10 | Smoleń Konrad | 9 | 7 | 0 | 2 | 14 | -12 | 40 | 88 | -48 |
11 | Pytel Michał | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 33 | 86 | -53 |
12 | Koźmiński Paweł | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | -7 | 25 | 44 | -19 |
13 | Ochyński Paweł | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | -3 | 11 | 24 | -13 |
14 | Lisak Piotr | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 3 | 12 | -9 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Dubiel Sebastian |
1:2 | 6:4 | 4:6 | (10:12) | 02:30 |
12/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pękalski Aleksander |
vs |
Tomasik Wojciech |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
12/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Olszowik Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
11/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Szymanowicz Wojciech |
2:1 | 4:6 | 6:0 | (10:8) | 02:00 |
11/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gołda Maria |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
1:2 | 7:6 (7) | 1:6 | (9:11) | 03:00 |
10/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Tomasik Wojciech |
1:2 | 1:6 | 6:2 | 2:6 | 01:40 |
09/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Ochyński Paweł |
2:1 | 6:7 (5) | 6:2 | (10:4) | 02:00 |
09/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kirsz Wojciech |
vs |
Tomasik Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
09/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pytel Michał |
vs |
Olszowik Grzegorz |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
04/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Olszowik Grzegorz |
vs |
Tomasik Wojciech |
1:2 | 7:5 | 1:6 | 3:6 | 02:30 |
27/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:4 | 4:5 | 6:3 | 02:30 |
27/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gołda Maria |
vs |
Tomasik Wojciech |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
26/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gołda Maria |
vs |
Pękalski Aleksander |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
24/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Tomasik Wojciech |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 02:00 |
21/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:1 | 6:3 | 1:6 | (10:5) | 01:40 |
18/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szymanowicz Wojciech |
vs |
Tomasik Wojciech |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
17/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 01:40 |
17/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wesołowski Jakub |
vs |
Ochyński Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:20 |
16/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:10 |
15/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:10 |
12/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Lisak Piotr |
vs |
Pękalski Aleksander |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
07/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:20 |
05/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Tomasik Wojciech |
vs |
Wesołowski Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
04/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szymanowicz Wojciech |
vs |
Kirsz Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:40 |
03/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pękalski Aleksander |
vs |
Smoleń Konrad |
2:1 | 3:6 | 6:0 | 6:3 | 02:00 |
03/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Olszowik Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 7:6 (1) | -:- | 01:40 |
02/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wesołowski Jakub |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
0:2 | 6:7 (5) | 6:7 (3) | -:- | 03:00 |
28/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Szymanowicz Wojciech |
2:1 | 6:4 | 0:6 | 7:6 (3) | 02:20 |
28/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik Grzegorz |
vs |
Pękalski Aleksander |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
27/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kirsz Wojciech |
vs |
Dubiel Sebastian |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:15 |
25/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowicz Wojciech |
vs |
Olszowik Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 7:6 (2) | -:- | 01:30 |
22/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gołda Maria |
vs |
Szymanowicz Wojciech |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
22/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wesołowski Jakub |
vs |
Kirsz Wojciech |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 01:50 |
21/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wesołowski Jakub |
vs |
Gołda Maria |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
21/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Kirsz Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:45 |
08/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Pytel Michał |
2:0 | 7:6 (5) | 6:0 | -:- | 01:20 |
06/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Gołda Maria |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:45 |
04/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pękalski Aleksander |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
01/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Wesołowski Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:15 |
30/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kirsz Wojciech |
vs |
Pękalski Aleksander |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 02:00 |
28/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pytel Michał |
vs |
Wesołowski Jakub |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:10 |
26/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pytel Michał |
vs |
Szymanowicz Wojciech |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
21/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pytel Michał |
vs |
Pękalski Aleksander |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
19/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pękalski Aleksander |
vs |
Wesołowski Jakub |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
15/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Pytel Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
14/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Szymanowicz Wojciech |
vs |
Pękalski Aleksander |
1:2 | 4:6 | 6:3 | (6:10) | 02:00 |
14/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pytel Michał |
vs |
Tomasik Wojciech |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
10/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wesołowski Jakub |
vs |
Szymanowicz Wojciech |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
05/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowicz Wojciech |
vs |
Smoleń Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
05/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pękalski Aleksander |
vs |
Dubiel Sebastian |
2:1 | 2:6 | 6:1 | (11:9) | 01:40 |
02/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kirsz Wojciech |
vs |
Olszowik Grzegorz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
25/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Olszowik Grzegorz |
vs |
Wesołowski Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:15 |
25/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Pękalski Aleksander |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:25 |
18/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Olszowik Grzegorz |
vs |
Smoleń Konrad |
2:1 | 6:2 | 3:6 | (10:5) | 01:40 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.