Deblowa średnio-zaawansowana (DŚZ)
Relaksmisja Tennis League Lato 2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sułkowski P. / Urbańczyk M. | 43 | 11 | 11 | 22 | 1 | 21 | 140 | 42 | 98 |
2 | Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. | 37 | 10 | 9 | 18 | 2 | 16 | 111 | 29 | 82 |
3 | Witek S. / Szymuś A. | 34 | 11 | 8 | 16 | 7 | 9 | 119 | 61 | 58 |
4 | Yarkouski S. / Janus D. | 32 | 10 | 8 | 16 | 6 | 10 | 104 | 62 | 42 |
5 | Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. | 32 | 11 | 6 | 15 | 10 | 5 | 119 | 78 | 41 |
6 | Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. | 28 | 11 | 5 | 12 | 12 | 0 | 89 | 83 | 6 |
7 | Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. | 22 | 10 | 4 | 8 | 12 | -4 | 77 | 75 | 2 |
8 | Mecenseffi K. / Słomka M. | 21 | 7 | 5 | 11 | 6 | 5 | 80 | 52 | 28 |
9 | Mazurek K. / Rybczyńska M. | 19 | 10 | 3 | 6 | 14 | -8 | 51 | 84 | -33 |
Bomba Ł. / Wątek K. [wycofany] | 8 | 11 | 2 | 4 | 18 | -14 | 24 | 108 | -84 | |
Mrowca S. / Łuksza K. [wycofany] | 4 | 11 | 1 | 2 | 20 | -18 | 12 | 120 | -108 | |
Panuś J. / Szpot S. [wycofany] | 0 | 11 | 0 | 0 | 22 | -22 | 0 | 132 | -132 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
vs |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
24/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Yarkouski S. / Janus D. |
vs |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
23/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski P. / Urbańczyk M. |
vs |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 01:30 |
22/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
vs |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
19/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Mecenseffi K. / Słomka M. |
1:2 | 2:6 | 6:4 | 4:6 | 03:00 |
18/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Witek S. / Szymuś A. |
vs |
Sułkowski P. / Urbańczyk M. |
0:2 | 6:7 | 2:6 | -:- | 01:30 |
16/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
vs |
Yarkouski S. / Janus D. |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
14/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski P. / Urbańczyk M. |
vs |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:00 |
12/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
vs |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
06/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Witek S. / Szymuś A. |
vs |
Mecenseffi K. / Słomka M. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
05/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
04/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
vs |
Yarkouski S. / Janus D. |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:40 |
02/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
28/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski P. / Urbańczyk M. |
vs |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
27/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski P. / Urbańczyk M. |
vs |
Bomba Ł. / Wątek K. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
27/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bomba Ł. / Wątek K. |
vs |
Yarkouski S. / Janus D. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
vs |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
17/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski P. / Urbańczyk M. |
vs |
Mecenseffi K. / Słomka M. |
2:1 | 6:7 (3) | 6:2 | 6:2 | 02:00 |
12/08/2022 |
Panuś J. / Szpot S. |
vs |
Mrowca S. / Łuksza K. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
06/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski P. / Urbańczyk M. |
vs |
Yarkouski S. / Janus D. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:10 |
05/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Yarkouski S. / Janus D. |
vs |
Mrowca S. / Łuksza K. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
03/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. |
vs |
Panuś J. / Szpot S. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
31/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. |
vs |
Sułkowski P. / Urbańczyk M. |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
31/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Witek S. / Szymuś A. |
vs |
Yarkouski S. / Janus D. |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:45 |
30/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Witek S. / Szymuś A. |
vs |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 6:1 | 02:00 |
27/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
vs |
Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
24/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mecenseffi K. / Słomka M. |
vs |
Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. |
2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:0 | 02:00 |
16/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Sułkowski P. / Urbańczyk M. |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
13/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Yarkouski S. / Janus D. |
1:2 | 6:2 | 5:7 | 4:6 | 01:30 |
09/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
vs |
Witek S. / Szymuś A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:15 |
03/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
vs |
Witek S. / Szymuś A. |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:15 |
02/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. |
vs |
Witek S. / Szymuś A. |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
01/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. |
vs |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
29/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
vs |
Witek S. / Szymuś A. |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
12/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. |
vs |
Yarkouski S. / Janus D. |
1:2 | 6:2 | 3:6 | (7:10) | 02:00 |
08/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
vs |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
03/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Panuś J. / Szpot S. |
vs |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. |
vs |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
22/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrowca S. / Łuksza K. |
vs |
Witek S. / Szymuś A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
11/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. |
vs |
Mrowca S. / Łuksza K. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Panuś J. / Szpot S. |
vs |
Yarkouski S. / Janus D. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Panuś J. / Szpot S. |
vs |
Mecenseffi K. / Słomka M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Panuś J. / Szpot S. |
vs |
Witek S. / Szymuś A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Panuś J. / Szpot S. |
vs |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Panuś J. / Szpot S. |
vs |
Sułkowski P. / Urbańczyk M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Panuś J. / Szpot S. |
vs |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Panuś J. / Szpot S. |
vs |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mrowca S. / Łuksza K. |
vs |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bomba Ł. / Wątek K. |
vs |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bomba Ł. / Wątek K. |
vs |
Witek S. / Szymuś A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bomba Ł. / Wątek K. |
vs |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bomba Ł. / Wątek K. |
vs |
Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bomba Ł. / Wątek K. |
vs |
Panuś J. / Szpot S. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bomba Ł. / Wątek K. |
vs |
Mazurek K. / Rybczyńska M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bomba Ł. / Wątek K. |
vs |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bomba Ł. / Wątek K. |
vs |
Mrowca S. / Łuksza K. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mrowca S. / Łuksza K. |
vs |
Mecenseffi K. / Słomka M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mrowca S. / Łuksza K. |
vs |
Kaliszczak M. / Marcinowska-Kaliszczak A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mrowca S. / Łuksza K. |
vs |
Lichwicka P. / Bednarczyk- Mleczko A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mrowca S. / Łuksza K. |
vs |
Sułkowski P. / Urbańczyk M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Mrowca S. / Łuksza K. |
vs |
Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Bomba Ł. / Wątek K. |
vs |
Mecenseffi K. / Słomka M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.