Kobiety Średnio-zaawansowana I (KŚZI)
Relaksmisja Tennis League Lato 2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pyrich Justyna | 65 | 17 | 16 | 32 | 2 | 30 | 196 | 59 | 137 |
2 | Malcharek Anna | 59 | 15 | 15 | 29 | 1 | 28 | 177 | 29 | 148 |
3 | Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka | 59 | 16 | 14 | 29 | 3 | 26 | 182 | 40 | 142 |
4 | Ślósarz Dorota | 36 | 10 | 9 | 18 | 3 | 15 | 112 | 32 | 80 |
5 | Kochan Magdalena | 35 | 13 | 7 | 17 | 14 | 3 | 126 | 114 | 12 |
6 | Mazur Marcelina | 29 | 12 | 6 | 14 | 15 | -1 | 113 | 111 | 2 |
7 | Pawlik Zofia | 28 | 11 | 6 | 14 | 13 | 1 | 85 | 93 | -8 |
8 | Szymanowska Beata | 27 | 10 | 6 | 12 | 9 | 3 | 84 | 75 | 9 |
9 | Woda Magdalena | 24 | 12 | 4 | 9 | 17 | -8 | 84 | 121 | -37 |
10 | Koza Anna | 24 | 14 | 3 | 7 | 22 | -15 | 68 | 148 | -80 |
11 | Zapała Wioleta | 20 | 9 | 4 | 9 | 12 | -3 | 65 | 78 | -13 |
12 | Łuksza Kamila | 15 | 8 | 2 | 5 | 12 | -7 | 49 | 72 | -23 |
13 | Parejko Gosia | 15 | 11 | 1 | 4 | 20 | -16 | 59 | 121 | -62 |
14 | Gomola Anna | 13 | 13 | 0 | 0 | 26 | -26 | 7 | 156 | -149 |
15 | Ćwik Estera | 9 | 6 | 1 | 2 | 10 | -8 | 26 | 65 | -39 |
16 | Trojan Ewa | 8 | 7 | 1 | 2 | 12 | -10 | 21 | 75 | -54 |
17 | Strzelecka Lidia | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 15 | 30 | -15 |
18 | Potrawka Karolina | 4 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 11 | 61 | -50 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kochan Magdalena |
vs |
Potrawka Karolina |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
12/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Woda Magdalena |
vs |
Koza Anna |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 02:00 |
09/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zapała Wioleta |
vs |
Kochan Magdalena |
2:1 | 5:7 | 6:2 | (10:6) | 02:30 |
09/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Pawlik Zofia |
2:1 | 5:7 | 6:0 | (12:10) | 01:30 |
08/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Malcharek Anna |
1:1 | 2:6 | 6:3 | -:- | 02:00 |
08/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gomola Anna |
vs |
Mazur Marcelina |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
07/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Kochan Magdalena |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 7:5 | 03:00 |
05/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Woda Magdalena |
vs |
Kochan Magdalena |
0:2 | 1:6 | 6:7 (7) | -:- | 02:00 |
02/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazur Marcelina |
vs |
Parejko Gosia |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
25/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Ślósarz Dorota |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:35 |
25/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pawlik Zofia |
vs |
Parejko Gosia |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
24/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Mazur Marcelina |
vs |
Koza Anna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
24/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazur Marcelina |
vs |
Woda Magdalena |
2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:3 | 03:00 |
24/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szymanowska Beata |
vs |
Gomola Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
17/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Koza Anna |
vs |
Trojan Ewa |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
16/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kochan Magdalena |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
09/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Parejko Gosia |
vs |
Gomola Anna |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:20 |
06/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Trojan Ewa |
vs |
Pawlik Zofia |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
04/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pawlik Zofia |
vs |
Kochan Magdalena |
1:2 | 7:6 (5) | 0:6 | (8:10) | 03:00 |
04/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ćwik Estera |
vs |
Koza Anna |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
03/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Koza Anna |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
02/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazur Marcelina |
vs |
Kochan Magdalena |
2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:3 | 03:00 |
02/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Koza Anna |
vs |
Parejko Gosia |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
01/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Strzelecka Lidia |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
31/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Woda Magdalena |
vs |
Ćwik Estera |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
31/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazur Marcelina |
vs |
Pawlik Zofia |
1:2 | 6:4 | 2:6 | (9:11) | 02:00 |
29/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pyrich Justyna |
vs |
Kochan Magdalena |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gomola Anna |
vs |
Pawlik Zofia |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
27/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zapała Wioleta |
vs |
Pawlik Zofia |
1:2 | 4:6 | 6:0 | (5:10) | 02:00 |
26/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Koza Anna |
vs |
Pawlik Zofia |
1:2 | 6:0 | 1:6 | 3:6 | 02:00 |
20/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Koza Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
19/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Koza Anna |
vs |
Kochan Magdalena |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
17/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zapała Wioleta |
vs |
Koza Anna |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
15/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Gomola Anna |
vs |
Koza Anna |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
15/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kochan Magdalena |
vs |
Trojan Ewa |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
13/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łuksza Kamila |
vs |
Gomola Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
12/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kochan Magdalena |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
09/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zapała Wioleta |
vs |
Mazur Marcelina |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (10:7) | 02:00 |
07/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gomola Anna |
vs |
Trojan Ewa |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
07/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ćwik Estera |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
06/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malcharek Anna |
vs |
Łuksza Kamila |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 02:00 |
01/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kochan Magdalena |
vs |
Gomola Anna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
31/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna trawa |
Pyrich Justyna |
vs |
Potrawka Karolina |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
31/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Parejko Gosia |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
30/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malcharek Anna |
vs |
Parejko Gosia |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
25/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Woda Magdalena |
vs |
Strzelecka Lidia |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
24/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Parejko Gosia |
vs |
Kochan Magdalena |
1:2 | 2:6 | 6:3 | (3:10) | 02:30 |
23/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Trojan Ewa |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:00 |
21/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Woda Magdalena |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
19/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szymanowska Beata |
vs |
Parejko Gosia |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 02:30 |
17/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Ćwik Estera |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
17/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Gomola Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
13/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ćwik Estera |
vs |
Zapała Wioleta |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
09/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zapała Wioleta |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
07/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Strzelecka Lidia |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
04/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Gomola Anna |
vs |
Woda Magdalena |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:20 |
03/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Mazur Marcelina |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:00 |
02/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Trojan Ewa |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
01/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gomola Anna |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
28/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Trojan Ewa |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
27/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Woda Magdalena |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
27/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Mazur Marcelina |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
25/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Pawlik Zofia |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:54 |
24/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malcharek Anna |
vs |
Mazur Marcelina |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 02:00 |
19/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz Dorota |
vs |
Mazur Marcelina |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:00 |
19/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Koza Anna |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:20 |
19/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Ćwik Estera |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
19/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Parejko Gosia |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Woda Magdalena |
vs |
Parejko Gosia |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 6:4 | 02:00 |
17/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Koza Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
12/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Łuksza Kamila |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
12/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łuksza Kamila |
vs |
Mazur Marcelina |
1:2 | 6:2 | 4:6 | (4:10) | 01:30 |
11/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Łuksza Kamila |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
11/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Zapała Wioleta |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
11/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz Dorota |
vs |
Gomola Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
10/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Woda Magdalena |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
05/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Potrawka Karolina |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
05/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Szymanowska Beata |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
31/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Magdalena |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:05 |
31/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Parejko Gosia |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
30/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pawlik Zofia |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
29/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Potrawka Karolina |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
29/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gomola Anna |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
28/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pyrich Justyna |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
27/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Magdalena |
vs |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
23/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pawlik Zofia |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
22/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz Dorota |
vs |
Potrawka Karolina |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:18 |
21/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarz Dorota |
vs |
Zapała Wioleta |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
20/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Zapała Wioleta |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
20/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
19/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Łuksza Kamila |
vs |
Ślósarz Dorota |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
17/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Łuksza Kamila |
vs |
Koza Anna |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
15/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Ślósarz Dorota |
vs |
Szymanowska Beata |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łuksza Kamila |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
09/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Szymanowska Beata |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
18/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marcinowska-Kaliszczak Agnieszka |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.