Średnio-zaawansowana IV (ŚZIV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartak-Lisikiewicz Tadeusz | 57 | 16 | 14 | 28 | 5 | 23 | 182 | 80 | 102 |
2 | Rosiński Konrad | 55 | 16 | 15 | 30 | 8 | 22 | 200 | 117 | 83 |
3 | Wojtowicz Michał | 51 | 14 | 12 | 25 | 4 | 21 | 163 | 79 | 84 |
4 | Ligęzka Paweł | 51 | 16 | 11 | 25 | 11 | 14 | 192 | 117 | 75 |
5 | Łoboz Michał | 45 | 15 | 10 | 22 | 12 | 10 | 160 | 111 | 49 |
6 | Dziubała Damian | 34 | 12 | 8 | 17 | 10 | 7 | 126 | 92 | 34 |
7 | Duda Rafał | 31 | 11 | 7 | 15 | 10 | 5 | 122 | 86 | 36 |
8 | Galewski Jakub | 27 | 11 | 5 | 11 | 12 | -1 | 101 | 89 | 12 |
9 | Pawlik Jan | 26 | 11 | 5 | 11 | 13 | -2 | 89 | 89 | 0 |
10 | Kącki Konrad | 25 | 9 | 5 | 11 | 8 | 3 | 86 | 61 | 25 |
11 | Klimek Renata | 24 | 13 | 4 | 8 | 19 | -11 | 82 | 127 | -45 |
12 | Dobrowolska Monika | 22 | 13 | 3 | 7 | 21 | -14 | 84 | 138 | -54 |
13 | Naziemiec Michał | 20 | 10 | 3 | 7 | 14 | -7 | 70 | 89 | -19 |
14 | Niemczyk Anna | 16 | 9 | 2 | 5 | 14 | -9 | 61 | 87 | -26 |
15 | Mikulski Filip | 15 | 6 | 2 | 7 | 8 | -1 | 57 | 53 | 4 |
S. Grzegorz [wycofany] | 4 | 16 | 1 | 2 | 30 | -28 | 12 | 180 | -168 | |
Godyn Marcin [wycofany] | 0 | 16 | 0 | 0 | 32 | -32 | 0 | 192 | -192 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Duda Rafał |
vs |
Rosiński Konrad |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
11/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wojtowicz Michał |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:40 |
10/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mikulski Filip |
vs |
Rosiński Konrad |
1:2 | 1:6 | 7:5 | (2:10) | 01:30 |
10/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziubała Damian |
vs |
Rosiński Konrad |
1:2 | 6:0 | 2:6 | 3:6 | 02:30 |
09/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimek Renata |
vs |
Galewski Jakub |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
07/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimek Renata |
vs |
Kącki Konrad |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
02/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Naziemiec Michał |
vs |
Rosiński Konrad |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
02/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Klimek Renata |
1:2 | 7:6 (1) | 3:6 | 2:6 | 03:00 |
30/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka Paweł |
vs |
Rosiński Konrad |
1:2 | 5:7 | 6:3 | 6:7 (3) | 03:30 |
28/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pawlik Jan |
vs |
Dobrowolska Monika |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
28/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimek Renata |
vs |
Rosiński Konrad |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
26/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kącki Konrad |
vs |
Rosiński Konrad |
1:2 | 4:6 | 6:3 | 4:6 | 03:00 |
25/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rosiński Konrad |
vs |
Pawlik Jan |
2:1 | 6:2 | 5:7 | (10:4) | 02:00 |
25/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Kącki Konrad |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
25/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Pawlik Jan |
vs |
Naziemiec Michał |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (10:5) | 02:00 |
24/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Rosiński Konrad |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
24/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimek Renata |
vs |
Ligęzka Paweł |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
21/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Ligęzka Paweł |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
18/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtowicz Michał |
vs |
Pawlik Jan |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:15 |
18/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziubała Damian |
vs |
Galewski Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
18/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kącki Konrad |
vs |
Ligęzka Paweł |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
16/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtowicz Michał |
vs |
Klimek Renata |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
14/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtowicz Michał |
vs |
Rosiński Konrad |
2:0 | 7:6 | 6:4 | -:- | 01:45 |
14/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Galewski Jakub |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 7:6 (6) | 6:1 | -:- | 02:40 |
14/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimek Renata |
vs |
Niemczyk Anna |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
13/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Duda Rafał |
vs |
Dobrowolska Monika |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
11/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łoboz Michał |
vs |
Ligęzka Paweł |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 7:6 (7) | 03:00 |
08/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rosiński Konrad |
vs |
Galewski Jakub |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
07/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 7:6 | 6:4 | -:- | 02:30 |
07/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimek Renata |
vs |
Dziubała Damian |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
04/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Niemczyk Anna |
vs |
Rosiński Konrad |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
03/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łoboz Michał |
vs |
Galewski Jakub |
2:1 | 7:5 | 4:6 | 6:3 | 02:30 |
30/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobrowolska Monika |
vs |
Rosiński Konrad |
0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | 01:20 |
28/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łoboz Michał |
vs |
Rosiński Konrad |
1:2 | 1:6 | 6:3 | 4:6 | 02:50 |
27/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Duda Rafał |
vs |
Ligęzka Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:45 |
25/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łoboz Michał |
vs |
Naziemiec Michał |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
21/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziubała Damian |
vs |
Pawlik Jan |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
21/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Niemczyk Anna |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:2 | 03:00 |
14/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziubała Damian |
vs |
Naziemiec Michał |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:15 |
13/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mikulski Filip |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
1:2 | 6:3 | 1:6 | 2:6 | 02:00 |
13/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Niemczyk Anna |
vs |
Łoboz Michał |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
09/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimek Renata |
vs |
Łoboz Michał |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
07/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kącki Konrad |
vs |
Pawlik Jan |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:45 |
06/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pawlik Jan |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
31/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtowicz Michał |
vs |
Godyn Marcin |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
30/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Niemczyk Anna |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
26/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
S. Grzegorz |
vs |
Łoboz Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Duda Rafał |
vs |
Dziubała Damian |
1:2 | 5:7 | 6:3 | 1:6 | 03:00 |
24/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtowicz Michał |
vs |
Niemczyk Anna |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:45 |
23/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Łoboz Michał |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
16/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobrowolska Monika |
vs |
Łoboz Michał |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
14/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Galewski Jakub |
vs |
Ligęzka Paweł |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
11/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Naziemiec Michał |
vs |
Dobrowolska Monika |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
10/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Kącki Konrad |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
10/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
S. Grzegorz |
vs |
Niemczyk Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
10/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wojtowicz Michał |
vs |
Mikulski Filip |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:45 |
09/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Naziemiec Michał |
vs |
Ligęzka Paweł |
0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
09/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtowicz Michał |
vs |
Duda Rafał |
1:2 | 2:6 | 6:2 | 2:6 | 02:00 |
06/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Duda Rafał |
vs |
Łoboz Michał |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 6:1 | 03:30 |
03/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
S. Grzegorz |
vs |
Galewski Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
02/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtowicz Michał |
vs |
Naziemiec Michał |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:45 |
30/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimek Renata |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
28/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pawlik Jan |
vs |
S. Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łoboz Michał |
vs |
Dziubała Damian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
26/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
S. Grzegorz |
vs |
Dobrowolska Monika |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
25/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Galewski Jakub |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:15 |
25/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtowicz Michał |
vs |
Dziubała Damian |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:45 |
22/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Klimek Renata |
vs |
Duda Rafał |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
22/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
S. Grzegorz |
vs |
Ligęzka Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wojtowicz Michał |
vs |
Galewski Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:15 |
19/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
S. Grzegorz |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
19/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pawlik Jan |
vs |
Ligęzka Paweł |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
18/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojtowicz Michał |
vs |
Łoboz Michał |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:40 |
16/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrowolska Monika |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
15/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Ligęzka Paweł |
vs |
Mikulski Filip |
2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:3 | 02:00 |
12/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Naziemiec Michał |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 02:00 |
11/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Dziubała Damian |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 02:00 |
06/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łoboz Michał |
vs |
Kącki Konrad |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:15 |
03/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Ligęzka Paweł |
vs |
Niemczyk Anna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:45 |
29/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
S. Grzegorz |
vs |
Naziemiec Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ligęzka Paweł |
vs |
Wojtowicz Michał |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
27/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziubała Damian |
vs |
Ligęzka Paweł |
2:1 | 3:6 | 7:5 | 6:1 | 02:45 |
26/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Galewski Jakub |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
23/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mikulski Filip |
vs |
S. Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
22/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
vs |
Ligęzka Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
20/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pawlik Jan |
vs |
Łoboz Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:15 |
28/03/2024 |
Godyn Marcin |
vs |
Dziubała Damian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Godyn Marcin |
vs |
Mikulski Filip |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Godyn Marcin |
vs |
Bartak-Lisikiewicz Tadeusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Godyn Marcin |
vs |
Ligęzka Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Godyn Marcin |
vs |
Kącki Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
S. Grzegorz |
vs |
Kącki Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
S. Grzegorz |
vs |
Godyn Marcin |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
S. Grzegorz |
vs |
Dziubała Damian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
S. Grzegorz |
vs |
Rosiński Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Godyn Marcin |
vs |
Rosiński Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
S. Grzegorz |
vs |
Wojtowicz Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Godyn Marcin |
vs |
Łoboz Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Godyn Marcin |
vs |
Pawlik Jan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Godyn Marcin |
vs |
Dobrowolska Monika |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.