Zaawansowana II (ZII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wrona Michał | 58 | 16 | 15 | 30 | 5 | 25 | 196 | 71 | 125 |
2 | Kusek Paweł | 55 | 16 | 14 | 29 | 8 | 21 | 199 | 112 | 87 |
3 | Frączek Filip | 53 | 14 | 13 | 26 | 2 | 24 | 168 | 58 | 110 |
4 | Szydło Tomasz | 52 | 16 | 12 | 25 | 9 | 16 | 182 | 116 | 66 |
5 | Mazurkiewicz Szymon | 51 | 16 | 12 | 25 | 10 | 15 | 182 | 113 | 69 |
6 | Sułkowski Piotr | 45 | 16 | 9 | 21 | 15 | 6 | 157 | 133 | 24 |
7 | Wolff-Zdzienicki Jan | 26 | 10 | 6 | 12 | 10 | 2 | 95 | 81 | 14 |
8 | Salwa Albert | 25 | 10 | 5 | 11 | 11 | 0 | 92 | 84 | 8 |
9 | Dobosz Jakub | 23 | 11 | 4 | 9 | 15 | -6 | 78 | 107 | -29 |
10 | Kowalczyk Jacek | 20 | 10 | 3 | 7 | 14 | -7 | 69 | 95 | -26 |
11 | Koźmiński Paweł | 19 | 9 | 3 | 7 | 12 | -5 | 67 | 82 | -15 |
12 | Jarzyna Dominik | 18 | 10 | 2 | 6 | 16 | -10 | 72 | 99 | -27 |
13 | Kołodziejczyk Jakub | 17 | 8 | 2 | 7 | 12 | -5 | 79 | 75 | 4 |
14 | Brzeski Jacek | 15 | 9 | 2 | 4 | 14 | -10 | 55 | 85 | -30 |
15 | Ochyński Paweł | 12 | 7 | 2 | 4 | 10 | -6 | 41 | 61 | -20 |
Rivera Arturo [wycofany] | 4 | 16 | 1 | 2 | 30 | -28 | 12 | 180 | -168 | |
Zemowski Paweł [wycofany] | 0 | 16 | 0 | 0 | 32 | -32 | 0 | 192 | -192 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrona Michał |
vs |
Salwa Albert |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
25/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Kusek Paweł |
2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:0 | 01:45 |
24/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Brzeski Jacek |
vs |
Frączek Filip |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
24/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Kusek Paweł |
vs |
Wolff-Zdzienicki Jan |
0:2 | 6:7 (2) | 4:6 | -:- | 02:00 |
23/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:15 |
23/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Salwa Albert |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:40 |
23/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Frączek Filip |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
21/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Szydło Tomasz |
2:0 | 6:2 | 7:6 (8) | -:- | 02:30 |
17/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Sułkowski Piotr |
vs |
Brzeski Jacek |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:30 |
14/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kusek Paweł |
vs |
Dobosz Jakub |
2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:2 | 01:30 |
13/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kusek Paweł |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
12/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Salwa Albert |
vs |
Kowalczyk Jacek |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
07/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Wolff-Zdzienicki Jan |
2:0 | 7:6 (1) | 6:4 | -:- | 03:00 |
06/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kusek Paweł |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:1 | 5:7 | 6:1 | 6:3 | 02:00 |
04/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowalczyk Jacek |
vs |
Frączek Filip |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
04/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:1 | 03:00 |
03/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wrona Michał |
vs |
Brzeski Jacek |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
03/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobosz Jakub |
vs |
Frączek Filip |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
03/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kusek Paweł |
vs |
Ochyński Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
31/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wrona Michał |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
30/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Ochyński Paweł |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:20 |
28/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kowalczyk Jacek |
vs |
Dobosz Jakub |
1:2 | 6:4 | 3:6 | 3:6 | 02:30 |
27/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dobosz Jakub |
vs |
Brzeski Jacek |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
27/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski Piotr |
vs |
Rivera Arturo |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski Piotr |
vs |
Szydło Tomasz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
26/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrona Michał |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
21/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski Piotr |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 01:30 |
19/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wrona Michał |
vs |
Ochyński Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
16/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Frączek Filip |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
08/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrona Michał |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski Piotr |
vs |
Ochyński Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:00 |
07/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski Piotr |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Frączek Filip |
vs |
Salwa Albert |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
25/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sułkowski Piotr |
vs |
Wrona Michał |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
24/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Salwa Albert |
vs |
Sułkowski Piotr |
2:1 | 1:6 | 6:2 | 6:1 | 02:00 |
23/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kusek Paweł |
vs |
Rivera Arturo |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
20/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski Piotr |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
20/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Frączek Filip |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
20/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrona Michał |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:2 | 02:30 |
15/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jarzyna Dominik |
vs |
Rivera Arturo |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
15/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Szydło Tomasz |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
14/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Szydło Tomasz |
1:2 | 7:5 | 4:6 | 6:7 (4) | 02:50 |
10/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrona Michał |
vs |
Frączek Filip |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
10/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Koźmiński Paweł |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
09/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kusek Paweł |
vs |
Szydło Tomasz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:40 |
04/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski Piotr |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (10:6) | 01:30 |
03/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Frączek Filip |
vs |
Sułkowski Piotr |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 02:00 |
02/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wolff-Zdzienicki Jan |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
01/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Wolff-Zdzienicki Jan |
1:2 | 6:0 | 4:6 | (5:10) | 02:00 |
29/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Szydło Tomasz |
2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:4 | 02:30 |
29/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sułkowski Piotr |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
1:2 | 3:6 | 6:4 | 5:7 | 03:00 |
26/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wrona Michał |
vs |
Kowalczyk Jacek |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:15 |
26/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Salwa Albert |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
26/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kusek Paweł |
vs |
Brzeski Jacek |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
25/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Kusek Paweł |
1:2 | 4:6 | 6:3 | 4:6 | 02:00 |
23/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Ochyński Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
19/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Frączek Filip |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
19/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:10 |
15/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Wolff-Zdzienicki Jan |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
13/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Kowalczyk Jacek |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Frączek Filip |
vs |
Wolff-Zdzienicki Jan |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 02:00 |
11/06/2022 |
Rivera Arturo |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
11/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Szydło Tomasz |
vs |
Brzeski Jacek |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
09/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło Tomasz |
vs |
Rivera Arturo |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
05/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
05/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kusek Paweł |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
03/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Salwa Albert |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:15 |
28/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski Piotr |
vs |
Kusek Paweł |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
25/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Sułkowski Piotr |
vs |
Kowalczyk Jacek |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
21/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
17/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
16/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szydło Tomasz |
vs |
Frączek Filip |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
15/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrona Michał |
vs |
Wolff-Zdzienicki Jan |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:20 |
15/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Kowalczyk Jacek |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:15 |
14/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Frączek Filip |
vs |
Rivera Arturo |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
14/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kusek Paweł |
vs |
Salwa Albert |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 6:1 | 02:00 |
12/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
08/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Brzeski Jacek |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
08/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kusek Paweł |
vs |
Kowalczyk Jacek |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:15 |
07/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sułkowski Piotr |
vs |
Wolff-Zdzienicki Jan |
1:2 | 6:3 | 2:6 | 1:6 | 02:00 |
07/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Frączek Filip |
vs |
Kusek Paweł |
0:2 | 4:6 | 6:7 (0) | -:- | 01:30 |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Wolff-Zdzienicki Jan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Kusek Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Wrona Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Salwa Albert |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Rivera Arturo |
vs |
Koźmiński Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Kowalczyk Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Rivera Arturo |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Rivera Arturo |
vs |
Wrona Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Rivera Arturo |
vs |
Kowalczyk Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Rivera Arturo |
vs |
Wolff-Zdzienicki Jan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Ochyński Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Koźmiński Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Szydło Tomasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Jarzyna Dominik |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Rivera Arturo |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Zemowski Paweł |
vs |
Sułkowski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.