Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O sezonie

Rozgrywki Relaksmisja Tennis League Lato 2024 trwają od 01/05/2024 do 16/11/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Top Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Czerwiński Bartosz 10 4 2 4 4 0 35 32 3
2 Anioł Mateusz 10 4 2 4 4 0 33 44 -11
3 Inglot Damian 8 2 2 4 0 4 24 8 16

Top Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Motak Zbigniew 12 5 2 5 6 -1 47 44 3
2 Pierzchała Jakub 10 4 2 5 5 0 43 40 3
3 Dybus Mateusz 9 3 2 5 3 2 34 31 3

Top Pro III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Budziak Szymon 13 4 3 6 2 4 44 31 13
2 Sasiak Justyna 9 3 2 5 3 2 38 31 7
3 Shum Nazar 9 4 2 4 5 -1 32 39 -7

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Fletcher Cidad Adrian 38 11 9 19 5 14 131 72 59
2 Mleczko Rafał 24 7 6 12 3 9 86 39 47
3 Yefimchyk Yegor 24 7 6 12 3 9 78 50 28

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Sułkowski Piotr 33 9 8 17 3 14 105 38 67
2 Hełmecka Paulina 18 5 5 10 2 8 60 42 18
3 Łukasik Janusz 15 5 3 7 4 3 51 39 12

Pro III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Ciepiela Gerard 16 4 4 8 0 8 48 10 38
2 Garcia Joaquin 16 4 4 8 0 8 49 23 26
3 Korbiński Krzysztof 9 3 2 5 3 2 35 23 12

Pro IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Knapik Jakub 16 4 4 8 0 8 48 12 36
2 Wątroba Jakub 16 4 4 8 0 8 49 29 20
3 Szamatuła Karol 13 4 3 6 2 4 44 29 15

Pro V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bałaziński Michał 30 9 7 14 4 10 92 51 41
2 Myśliwiec Rafał 19 7 4 8 6 2 61 55 6
3 Frączek Filip 12 3 3 6 0 6 36 8 28

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Radkowiak Marcin 29 8 8 16 3 13 97 59 38
2 Laktionov Artem 21 6 5 11 3 8 70 42 28
3 Avramenko Ivan 15 7 3 6 9 -3 54 74 -20

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Grzybowski Michał 29 8 7 14 2 12 91 44 47
2 Bober Krzysztof 10 4 2 4 4 0 33 33 0
3 Havrylenko Vladyslav 9 4 2 4 5 -1 30 45 -15

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Polak Michal 24 6 6 12 0 12 73 26 47
2 Szczepkowski Miłosz 18 6 4 9 5 4 58 44 14
3 Franczyk Anna 14 5 3 6 4 2 50 40 10

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szymuś Agata 35 10 9 18 4 14 125 73 52
2 Nowakowski Grzegorz 19 6 5 10 4 6 71 47 24
3 Bieńczycki Łukasz 19 6 4 9 4 5 65 50 15

Zaawansowana V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kuźniar Maciej 30 10 7 15 8 7 101 77 24
2 Burlakova Viktoria 26 7 7 14 2 12 94 43 51
3 Koźmiński Paweł 20 5 5 10 0 10 61 28 33

Zaawansowana VI

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Marcisz Marcin 28 7 7 14 0 14 87 41 46
2 Mordarski Franciszek 18 6 5 10 5 5 83 60 23
3 Tyrakowski Michał 18 6 4 9 5 4 78 56 22

Kobiety Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Silarska Aleksandra 13 4 3 6 2 4 39 20 19
2 Suchy Wiktoria 13 4 3 6 2 4 36 17 19
3 Stolarczyk Aleksandra 12 3 3 6 0 6 36 8 28

Kobiety Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mlost-Łyszczarz Julia 36 9 9 18 0 18 108 15 93
2 Mielecka Krystyna 19 7 4 9 7 2 66 65 1
3 Panuś Joanna 9 3 2 4 2 2 27 21 6

Średnio-zaawansowana Wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gonet Szymon 34 9 8 17 2 15 112 61 51
2 Gębarowski Łukasz 28 8 7 14 3 11 100 47 53
3 Bednarczyk Rafał 18 5 4 9 2 7 68 38 30

Średnio-zaawansowana Wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojtasik Bogdan 30 9 6 15 6 9 114 64 50
2 Babiarz Mateusz 11 3 3 6 1 5 41 24 17
3 Mazan Jan 8 4 1 3 6 -3 41 43 -2

Średnio-zaawansowana Wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bubas Przemysław 31 8 8 16 1 15 94 25 69
2 Szybowski Artur 29 9 7 15 6 9 107 73 34
3 Kużaj Karol 21 11 3 8 17 -9 89 124 -35

Średnio-zaawansowana Wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Tomula Andrzej 15 4 4 8 1 7 46 15 31
2 Steinhof Maciej 12 3 3 6 0 6 36 10 26
3 Rumian Maciek 10 3 2 5 2 3 32 18 14

Średnio-zaawansowana Wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szetyński Kamil 32 9 8 16 3 13 109 56 53
2 Tram Robert 28 7 7 14 0 14 86 31 55
3 Strakhov Artem 27 8 6 13 4 9 97 64 33

Średnio-zaawansowana Wyższa VI

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gromysh Roman 15 5 4 8 4 4 44 40 4
2 Szymczak Błażej 12 4 2 6 4 2 42 26 16
3 Połapski Piotr 10 3 2 5 2 3 34 16 18

Średnio-zaawansowana Wyższa VII

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kaspera Wojciech 27 10 7 14 10 4 102 107 -5
2 Rams Krzysiek 26 7 6 13 2 11 84 47 37
3 Czarnota Michał 19 5 5 10 1 9 62 24 38

Kobiety Średnio-zaawansowana Wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Tarkowska Julia 24 6 6 12 0 12 72 22 50
2 Pyrich Justyna 11 4 3 6 4 2 37 36 1
3 Mazurek Katarzyna 11 4 2 5 4 1 38 26 12

Kobiety Średnio-zaawansowana Wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Trzcinska Joanna 19 7 5 10 7 3 75 72 3
2 Garlicka Anna 16 4 4 8 0 8 49 23 26
3 Lichoń Ewa 10 4 2 6 6 0 51 36 15

Kobiety Średnio-zaawansowana Wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 32 8 8 16 0 16 97 35 62
2 Wojtanowska Katarzyna 22 10 4 9 13 -4 87 96 -9
3 Dyląg Justyna 19 7 4 9 7 2 75 66 9

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wcisło Karol 31 9 8 16 4 12 112 60 52
2 Żebro Tomasz 22 7 5 11 5 6 87 71 16
3 Buszko Filip 18 5 4 9 2 7 60 32 28

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Malczyk Damian 43 12 11 23 5 18 153 91 62
2 Połys Maciej 35 9 9 18 1 17 114 45 69
3 Świerczek Mateusz 25 8 5 12 6 6 81 56 25

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Ackermann Kevin 19 5 5 10 1 9 63 29 34
2 Gawlik Szczepan 17 5 4 8 2 6 54 27 27
3 Janowski Jakub 14 6 2 6 8 -2 53 59 -6

Średnio-zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szewczyk Sylwester 28 7 7 14 0 14 84 14 70
2 Kwiatkowski Rafal 26 7 7 14 2 12 93 57 36
3 Kępka Mateusz 15 6 3 7 7 0 64 68 -4

Średnio-zaawansowana V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Żymła Dawid 20 7 5 10 6 4 76 71 5
2 Brzuchacz Artur 13 4 3 6 2 4 44 26 18
3 Zabłotny Dominik 12 3 3 6 0 6 36 15 21

Średnio-zaawansowana VI

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bakhur Bohdan 28 7 7 14 0 14 86 28 58
2 Manterys Łukasz 24 6 6 12 0 12 72 18 54
3 Gorczyca Dariusz 21 8 4 9 8 1 68 61 7

Średnio-zaawansowana VII

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Orzeł Radosław 22 8 4 10 8 2 92 82 10
2 Suchanek Wiktor 14 4 4 8 2 6 55 29 26
3 Antas Piotr 11 3 3 6 1 5 42 21 21

Kobiety Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Radwańska Katarzyna 15 5 3 7 4 3 56 43 13
2 Peek Barbara 14 6 3 6 7 -1 51 60 -9
3 Dutkiewicz-Łoboz Daria 13 4 3 7 3 4 41 19 22

Kobiety Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kalińska Dominika 28 9 7 14 6 8 94 69 25
2 Bałazińska Marta 22 6 5 11 2 9 73 34 39
3 Rybczyńska Monika 19 5 5 10 1 9 61 26 35

Kobiety Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kopeć Anna 25 7 6 12 2 10 80 42 38
2 Zastawnik-Gula Magda 18 6 4 9 5 4 61 43 18
3 Szydłowska Agata 13 4 3 6 2 4 46 24 22

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mleczko R. / Avonza Horta M. 13 4 3 6 2 4 43 22 21
2 Zawadzka J. / Piątek J. 8 2 2 4 0 4 24 6 18
3 Wojtasik K. / Dybus M. 5 2 1 2 2 0 18 13 5

Deblowa Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. 22 7 5 12 6 6 91 63 28
2 Piasecki A. / Szuster S. 17 6 4 9 6 3 61 49 12
3 Kusek P. / Stachurski B. 14 4 4 8 2 6 50 31 19

Deblowa Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kuźniar M. / Grubich M. 17 6 4 8 5 3 70 52 18
2 Majek M. / Budzik P. 11 4 3 6 4 2 53 42 11
3 Wątroba J. / Broda U. 8 2 2 4 0 4 25 14 11

Debel Średniozaawansowany

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dyląg J. / Dyląg M. 22 7 5 11 5 6 86 68 18
2 Havrylenko V. / Matysik K. 9 3 2 4 2 2 35 24 11
3 Popławski I. / Dziedzic E. 8 2 2 4 0 4 25 15 10

Debel Kobiety i Mikst

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gnutek D. / Gnutek M. 16 4 4 8 0 8 48 17 31
2 Mazurek K. / Rybczyńska M. 14 7 3 6 10 -4 53 69 -16
3 Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. 12 3 3 6 0 6 36 5 31

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Koźmiński Paweł 12 3 3 6 0 6 36 12 24
2 Olszowik Grzegorz 8 2 2 4 0 4 24 9 15
3 Pudło Jan 8 3 2 4 3 1 34 29 5

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Lipiec 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Monika Dobrowolska Średnio-zaawansowana VI, Kobiety Średnio-zaawansowana Wyższa I 6
2 Michał Bałaziński Pro V 5
3 Piotr Chmielewski Pro IV 5
4 Grzegorz Olszowik Zaawansowana IV, +55 5
5 Dominika Kalińska Kobiety Średnio-zaawansowana II 5
6 Yegor Yefimchyk Pro I 5
7 Michał Zając Pro V 4
8 Paweł Koźmiński Zaawansowana V, +55 4
9 Teresa Stochel Kobiety Średnio-zaawansowana Wyższa III 4
10 Piotr Sułkowski Pro II 4

Czerwiec 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Maciej Kuźniar Zaawansowana V 6
2 Wojciech Kaspera Średnio-zaawansowana Wyższa VII 6
3 Maciej Krupski Średnio-zaawansowana Wyższa VII 6
4 Bogdan Wojtasik Średnio-zaawansowana Wyższa II 5
5 Julia Mlost-Łyszczarz Kobiety Zaawansowana II 5
6 Justyna Dyląg Kobiety Średnio-zaawansowana Wyższa III 5
7 Agata Szymuś Zaawansowana IV 5
8 Marcin Radkowiak Zaawansowana I 5
9 Monika Dobrowolska Średnio-zaawansowana VI, Kobiety Średnio-zaawansowana Wyższa I 5
10 Michał Grzybowski Zaawansowana II 5

Maj 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Karol Kużaj Średnio-zaawansowana Wyższa III 7
2 Grzegorz Nowakowski Zaawansowana IV 6
3 Damian Malczyk Średnio-zaawansowana II 5
4 Rafał Mleczko Pro I 4
5 Rafał Bednarczyk Średnio-zaawansowana Wyższa I 4
6 Piotr Budzik Pro I 4
7 Jakub Senderowski Pro I 4
8 Szymon Mazurkiewicz Pro IV 4
9 Kamil Kmita Zaawansowana VI 4
10 Adrian Fletcher Cidad Pro I 4

Lipiec 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa Zaawansowana I 4
2 Paluch E. / Dyląg J. Debel Kobiety i Mikst 4
3 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Zaawansowana I 3
4 Stolarczyk A. / Musiał-Chodorowska K. Debel Kobiety i Mikst 3
5 Jakubiczka-Costanzo K. / Cawalowski P. Debel Średniozaawansowany 3
6 Mazurek K. / Rybczyńska M. Debel Kobiety i Mikst 3
7 Dyląg J. / Dyląg M. Debel Średniozaawansowany 3
8 Mrozek A. / Sośnik S. Debel Średniozaawansowany 3
9 Kuźniar M. / Grubich M. Deblowa Zaawansowana II 3
10 Gnutek D. / Gnutek M. Debel Kobiety i Mikst 3

Czerwiec 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Lorek K. / Ziomek P. Deblowa Zaawansowana I 5
2 Majek M. / Budzik P. Deblowa Zaawansowana II 3
3 Mazurek K. / Rybczyńska M. Debel Kobiety i Mikst 3
4 Dyląg J. / Dyląg M. Debel Średniozaawansowany 3
5 Ligęzka P. / Drabina J. Deblowa Zaawansowana I 3
6 Marusiński S. / Krupski M. Deblowa Zaawansowana II 3
7 Kuźniar M. / Grubich M. Deblowa Zaawansowana II 3
8 Kozłowski S. / Rakoczy R. Deblowa Zaawansowana II 2
9 Czernecki K. / Czernecki W. Deblowa Zaawansowana I 2
10 Trzcinska J. / Kucharzak N. Debel Kobiety i Mikst 2

Maj 2024

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Zaawansowana I 3
2 Kusek P. / Stachurski B. Deblowa Zaawansowana I 2
3 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa Zaawansowana I 1
4 Olszowik G. / Janus P. Deblowa Zaawansowana I 1
5 Mazurek K. / Rybczyńska M. Debel Kobiety i Mikst 1
6 Rivera A. / Meinguer E. Deblowa Zaawansowana I 1
7 Trzcinska J. / Kucharzak N. Debel Kobiety i Mikst 1
8 Dyląg J. / Dyląg M. Debel Średniozaawansowany 1
9 Mrozek A. / Sośnik S. Debel Średniozaawansowany 1
10 Ligęzka P. / Drabina J. Deblowa Zaawansowana I 1