Kobiety Średnio-zaawansowana II (KŚZ II)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Kobiety Średnio-zaawansowana II rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Kalińska Dominika - zdjęcie profilowe Kalińska Dominika 28 9 7 14 6 8 94 69 25 345 1112
2 Bałazińska Marta - zdjęcie profilowe Bałazińska Marta 22 6 5 11 2 9 73 34 39 412 1086
3 Rybczyńska Monika - zdjęcie profilowe Rybczyńska Monika 19 5 5 10 1 9 61 26 35 326 1126
4 Graczyk Małgorzata - zdjęcie profilowe Graczyk Małgorzata 16 4 4 8 0 8 48 15 33 491 1036
5 Hylewska Marta - zdjęcie profilowe Hylewska Marta 15 7 3 6 9 -3 52 62 -10 514 989
6 Wojciechowska Natalia - zdjęcie profilowe Wojciechowska Natalia 14 4 3 7 2 5 46 24 22 337 1118
7 Sendecka Aleksandra - zdjęcie profilowe Sendecka Aleksandra 12 3 3 6 0 6 36 3 33 256 1180
8 Uman-Ntuk Justyna - zdjęcie profilowe Uman-Ntuk Justyna 12 6 2 4 8 -4 45 54 -9 444 1073
9 Rewera Agnieszka - zdjęcie profilowe Rewera Agnieszka 8 4 1 3 6 -3 25 36 -11 430 1080
10 Zubaka Beata - zdjęcie profilowe Zubaka Beata 7 3 1 3 4 -1 23 24 -1 392 1093
11 Lach Katarzyna - zdjęcie profilowe Lach Katarzyna 7 4 1 2 6 -4 22 36 -14 499 1024
12 Bąk Katarzyna - zdjęcie profilowe Bąk Katarzyna 6 6 0 0 12 -12 23 73 -50 470 1053
13 Kozakiewicz Iwona - zdjęcie profilowe Kozakiewicz Iwona 6 6 0 0 12 -12 10 72 -62 484 1043
14 Oleksiak Marta - zdjęcie profilowe Oleksiak Marta 3 3 0 0 6 -6 6 36 -30 441 1074
15 Karwat Katarzyna - zdjęcie profilowe Karwat Katarzyna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 526 937
16 Ba - Antos Magdalena - zdjęcie profilowe Ba - Antos Magdalena 0 0 0 0 0 0 0 0 0 373 1100

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
21/07/2024 08:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Rewera Agnieszka - zdjęcie profilowe
Rewera Agnieszka
vs Lach Katarzyna - zdjęcie profilowe
Lach Katarzyna
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
19/07/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Oleksiak Marta - zdjęcie profilowe
Oleksiak Marta
vs Hylewska Marta - zdjęcie profilowe
Hylewska Marta
0:2 1:6 2:6 -:- 02:00
18/07/2024 08:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Uman-Ntuk Justyna - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Justyna
vs Graczyk Małgorzata - zdjęcie profilowe
Graczyk Małgorzata
0:2 3:6 0:6 -:- 01:30
17/07/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
Wojciechowska Natalia - zdjęcie profilowe
Wojciechowska Natalia
vs Bąk Katarzyna - zdjęcie profilowe
Bąk Katarzyna
2:0 6:3 6:4 -:- 01:40
17/07/2024 17:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Oleksiak Marta - zdjęcie profilowe
Oleksiak Marta
vs Rybczyńska Monika - zdjęcie profilowe
Rybczyńska Monika
0:2 0:6 1:6 -:- 01:30
14/07/2024 15:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Uman-Ntuk Justyna - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Justyna
vs Bąk Katarzyna - zdjęcie profilowe
Bąk Katarzyna
2:0 6:1 6:1 -:- 01:15
12/07/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Graczyk Małgorzata - zdjęcie profilowe
Graczyk Małgorzata
vs Bąk Katarzyna - zdjęcie profilowe
Bąk Katarzyna
2:0 6:0 6:4 -:- 01:30
10/07/2024 18:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wojciechowska Natalia - zdjęcie profilowe
Wojciechowska Natalia
vs Kalińska Dominika - zdjęcie profilowe
Kalińska Dominika
1:2 7:6 (6) 3:6 (7:10) 02:00
08/07/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Graczyk Małgorzata - zdjęcie profilowe
Graczyk Małgorzata
vs Hylewska Marta - zdjęcie profilowe
Hylewska Marta
2:0 6:4 6:2 -:- 02:00
07/07/2024 08:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Oleksiak Marta - zdjęcie profilowe
Oleksiak Marta
vs Kalińska Dominika - zdjęcie profilowe
Kalińska Dominika
0:2 1:6 1:6 -:- 01:10
07/07/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Hylewska Marta - zdjęcie profilowe
Hylewska Marta
vs Lach Katarzyna - zdjęcie profilowe
Lach Katarzyna
2:0 6:2 6:2 -:- 02:00
06/07/2024 17:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zubaka Beata - zdjęcie profilowe
Zubaka Beata
vs Kalińska Dominika - zdjęcie profilowe
Kalińska Dominika
1:2 3:6 7:5 (8:10) 02:10
04/07/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kalińska Dominika - zdjęcie profilowe
Kalińska Dominika
vs Bąk Katarzyna - zdjęcie profilowe
Bąk Katarzyna
2:0 6:2 7:5 -:- 01:20
04/07/2024 08:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kozakiewicz Iwona - zdjęcie profilowe
Kozakiewicz Iwona
vs Uman-Ntuk Justyna - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Justyna
0:2 2:6 2:6 -:- 01:20
01/07/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kalińska Dominika - zdjęcie profilowe
Kalińska Dominika
vs Rybczyńska Monika - zdjęcie profilowe
Rybczyńska Monika
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
30/06/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Hylewska Marta - zdjęcie profilowe
Hylewska Marta
vs Rewera Agnieszka - zdjęcie profilowe
Rewera Agnieszka
2:1 4:6 6:1 (10:7) 02:30
29/06/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bałazińska Marta - zdjęcie profilowe
Bałazińska Marta
vs Uman-Ntuk Justyna - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Justyna
2:0 6:3 6:4 -:- 01:50
29/06/2024 09:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Sendecka Aleksandra - zdjęcie profilowe
Sendecka Aleksandra
vs Zubaka Beata - zdjęcie profilowe
Zubaka Beata
2:0 6:0 6:1 -:- 02:00
27/06/2024 11:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bałazińska Marta - zdjęcie profilowe
Bałazińska Marta
vs Kozakiewicz Iwona - zdjęcie profilowe
Kozakiewicz Iwona
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
27/06/2024 13:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Uman-Ntuk Justyna - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Justyna
vs Rybczyńska Monika - zdjęcie profilowe
Rybczyńska Monika
0:2 2:6 2:6 -:- 01:45
26/06/2024 08:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kalińska Dominika - zdjęcie profilowe
Kalińska Dominika
vs Kozakiewicz Iwona - zdjęcie profilowe
Kozakiewicz Iwona
2:0 6:1 6:0 -:- 01:30
25/06/2024 18:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna mączka
Hylewska Marta - zdjęcie profilowe
Hylewska Marta
vs Sendecka Aleksandra - zdjęcie profilowe
Sendecka Aleksandra
0:2 0:6 0:6 -:- 01:30
23/06/2024 19:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Wojciechowska Natalia - zdjęcie profilowe
Wojciechowska Natalia
vs Rewera Agnieszka - zdjęcie profilowe
Rewera Agnieszka
2:0 6:2 6:2 -:- 01:20
23/06/2024 16:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna mączka
Hylewska Marta - zdjęcie profilowe
Hylewska Marta
vs Rybczyńska Monika - zdjęcie profilowe
Rybczyńska Monika
0:2 2:6 2:6 -:- 02:00
23/06/2024 11:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bąk Katarzyna - zdjęcie profilowe
Bąk Katarzyna
vs Sendecka Aleksandra - zdjęcie profilowe
Sendecka Aleksandra
0:2 0:6 2:6 -:- 02:00
20/06/2024 08:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Uman-Ntuk Justyna - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Justyna
vs Kalińska Dominika - zdjęcie profilowe
Kalińska Dominika
0:2 4:6 3:6 -:- 02:00
18/06/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zubaka Beata - zdjęcie profilowe
Zubaka Beata
vs Bąk Katarzyna - zdjęcie profilowe
Bąk Katarzyna
2:0 6:1 6:0 -:- 01:10
16/06/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bałazińska Marta - zdjęcie profilowe
Bałazińska Marta
vs Rewera Agnieszka - zdjęcie profilowe
Rewera Agnieszka
2:0 6:1 6:1 -:- 01:15
16/06/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Hylewska Marta - zdjęcie profilowe
Hylewska Marta
vs Kalińska Dominika - zdjęcie profilowe
Kalińska Dominika
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
11/06/2024 14:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Lach Katarzyna - zdjęcie profilowe
Lach Katarzyna
vs Bałazińska Marta - zdjęcie profilowe
Bałazińska Marta
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
06/06/2024 08:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kozakiewicz Iwona - zdjęcie profilowe
Kozakiewicz Iwona
vs Lach Katarzyna - zdjęcie profilowe
Lach Katarzyna
0:2 0:6 0:6 -:- 01:30
30/05/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wojciechowska Natalia - zdjęcie profilowe
Wojciechowska Natalia
vs Kozakiewicz Iwona - zdjęcie profilowe
Kozakiewicz Iwona
2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
23/05/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Graczyk Małgorzata - zdjęcie profilowe
Graczyk Małgorzata
vs Kozakiewicz Iwona - zdjęcie profilowe
Kozakiewicz Iwona
2:0 6:0 6:2 -:- 01:30
23/05/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bałazińska Marta - zdjęcie profilowe
Bałazińska Marta
vs Rybczyńska Monika - zdjęcie profilowe
Rybczyńska Monika
1:2 6:7 (5) 7:6 (1) (8:10) 04:00
12/05/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kalińska Dominika - zdjęcie profilowe
Kalińska Dominika
vs Bałazińska Marta - zdjęcie profilowe
Bałazińska Marta
0:2 3:6 3:6 -:- 01:45
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
25/07/2024 17:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Bałazińska Marta - zdjęcie profilowe
Bałazińska Marta
vs Sendecka Aleksandra - zdjęcie profilowe
Sendecka Aleksandra
-:- -:- -:- -:- -:-
26/07/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bałazińska Marta - zdjęcie profilowe
Bałazińska Marta
vs Hylewska Marta - zdjęcie profilowe
Hylewska Marta
-:- -:- -:- -:- -:-
26/07/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Karwat Katarzyna - zdjęcie profilowe
Karwat Katarzyna
vs Oleksiak Marta - zdjęcie profilowe
Oleksiak Marta
-:- -:- -:- -:- -:-
27/07/2024 19:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Sendecka Aleksandra - zdjęcie profilowe
Sendecka Aleksandra
vs Lach Katarzyna - zdjęcie profilowe
Lach Katarzyna
-:- -:- -:- -:- -:-
28/07/2024 09:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Oleksiak Marta - zdjęcie profilowe
Oleksiak Marta
vs Sendecka Aleksandra - zdjęcie profilowe
Sendecka Aleksandra
-:- -:- -:- -:- -:-
29/07/2024 08:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Graczyk Małgorzata - zdjęcie profilowe
Graczyk Małgorzata
vs Rewera Agnieszka - zdjęcie profilowe
Rewera Agnieszka
-:- -:- -:- -:- -:-
07/08/2024 15:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Oleksiak Marta - zdjęcie profilowe
Oleksiak Marta
vs Uman-Ntuk Justyna - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Justyna
-:- -:- -:- -:- -:-
10/08/2024 09:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Karwat Katarzyna - zdjęcie profilowe
Karwat Katarzyna
vs Rewera Agnieszka - zdjęcie profilowe
Rewera Agnieszka
-:- -:- -:- -:- -:-