Pro IV (Pro IV)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Pro IV rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Knapik Jakub - zdjęcie profilowe Knapik Jakub 16 4 4 8 0 8 48 12 36 61 1427
2 Wątroba Jakub - zdjęcie profilowe Wątroba Jakub 16 4 4 8 0 8 49 29 20 94 1376
3 Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe Szamatuła Karol 13 4 3 6 2 4 44 29 15 73 1402
4 Urbańczyk Michał - zdjęcie profilowe Urbańczyk Michał 13 5 3 6 5 1 50 47 3 90 1384
5 Noga Paweł - zdjęcie profilowe Noga Paweł 12 3 3 6 0 6 36 7 29 20 1503
6 Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe Mazurkiewicz Szymon 12 8 2 4 14 -10 51 95 -44 117 1327
7 Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe Stunżans Ernest 11 4 3 7 4 3 50 44 6 84 1395
8 Tymura Tomasz - zdjęcie profilowe Tymura Tomasz 10 3 2 5 2 3 37 25 12 64 1422
9 Marszałek Bartosz - zdjęcie profilowe Marszałek Bartosz 9 3 2 4 2 2 35 23 12 67 1416
10 Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe Chmielewski Piotr 9 5 1 3 9 -6 49 63 -14 109 1341
11 Pasowicz Michał - zdjęcie profilowe Pasowicz Michał 5 4 0 1 8 -7 24 53 -29 248 1185
12 Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe Kołodziejczyk Jakub 5 4 0 1 8 -7 17 46 -29 136 1286
13 Satoła Daniel - zdjęcie profilowe Satoła Daniel 4 3 0 1 6 -5 22 39 -17 128 1303
14 Boczkowski Wiktor - zdjęcie profilowe Boczkowski Wiktor 0 0 0 0 0 0 0 0 0 57 1431

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
24/07/2024 07:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
vs Marszałek Bartosz - zdjęcie profilowe
Marszałek Bartosz
0:2 2:6 6:7 (2) -:- -:-
23/07/2024 10:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
vs Marszałek Bartosz - zdjęcie profilowe
Marszałek Bartosz
2:0 7:5 7:5 -:- 01:50
14/07/2024 09:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pasowicz Michał - zdjęcie profilowe
Pasowicz Michał
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
13/07/2024 08:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
0:2 3:6 5:7 -:- -:-
11/07/2024 08:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
09/07/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:0 6:2 6:0 -:- 01:00
09/07/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
vs Marszałek Bartosz - zdjęcie profilowe
Marszałek Bartosz
0:2 1:6 0:6 -:- 01:00
07/07/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Urbańczyk Michał - zdjęcie profilowe
Urbańczyk Michał
vs Knapik Jakub - zdjęcie profilowe
Knapik Jakub
0:2 1:6 2:6 -:- 01:20
07/07/2024 18:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
vs Pasowicz Michał - zdjęcie profilowe
Pasowicz Michał
2:1 7:6 (6) 3:6 6:1 02:45
06/07/2024 12:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
vs Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
2:0 6:2 6:3 -:- -:-
05/07/2024 10:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
vs Wątroba Jakub - zdjęcie profilowe
Wątroba Jakub
0:2 3:6 3:6 -:- 01:35
03/07/2024 12:00
Szlachecka 24, Brzezie
Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
3:1 6:3 4:6 7:6 -:-
02/07/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wątroba Jakub - zdjęcie profilowe
Wątroba Jakub
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
2:0 6:4 7:5 -:- 02:00
29/06/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Urbańczyk Michał - zdjęcie profilowe
Urbańczyk Michał
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:0 6:0 6:3 -:- 01:30
28/06/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Knapik Jakub - zdjęcie profilowe
Knapik Jakub
vs Satoła Daniel - zdjęcie profilowe
Satoła Daniel
2:0 6:1 6:1 -:- 01:20
16/06/2024 10:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Urbańczyk Michał - zdjęcie profilowe
Urbańczyk Michał
vs Satoła Daniel - zdjęcie profilowe
Satoła Daniel
2:1 2:6 6:3 6:3 01:45
15/06/2024 10:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Tymura Tomasz - zdjęcie profilowe
Tymura Tomasz
vs Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
1:2 2:6 6:4 4:6 -:-
11/06/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:1 4:6 6:3 (10:8) 02:00
09/06/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Satoła Daniel - zdjęcie profilowe
Satoła Daniel
vs Tymura Tomasz - zdjęcie profilowe
Tymura Tomasz
0:2 6:7 (6) 2:6 -:- 01:40
09/06/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Urbańczyk Michał - zdjęcie profilowe
Urbańczyk Michał
vs Pasowicz Michał - zdjęcie profilowe
Pasowicz Michał
2:0 7:6 (6) 6:2 -:- 01:45
07/06/2024 21:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Szamatuła Karol - zdjęcie profilowe
Szamatuła Karol
vs Pasowicz Michał - zdjęcie profilowe
Pasowicz Michał
2:0 6:0 6:2 -:- 01:15
02/06/2024 20:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Knapik Jakub - zdjęcie profilowe
Knapik Jakub
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:0 6:1 6:2 -:- 01:30
31/05/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
vs Knapik Jakub - zdjęcie profilowe
Knapik Jakub
0:2 2:6 2:6 -:- 02:00
21/05/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
vs Stunżans Ernest - zdjęcie profilowe
Stunżans Ernest
0:2 1:6 4:6 -:- -:-
18/05/2024 16:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Urbańczyk Michał - zdjęcie profilowe
Urbańczyk Michał
vs Wątroba Jakub - zdjęcie profilowe
Wątroba Jakub
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
14/05/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
vs Tymura Tomasz - zdjęcie profilowe
Tymura Tomasz
0:2 0:6 1:6 -:- 01:15
12/05/2024 13:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Mazurkiewicz Szymon - zdjęcie profilowe
Mazurkiewicz Szymon
vs Wątroba Jakub - zdjęcie profilowe
Wątroba Jakub
0:2 3:6 3:6 -:- -:-
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
26/07/2024 07:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Urbańczyk Michał - zdjęcie profilowe
Urbańczyk Michał
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
-:- -:- -:- -:- -:-
03/08/2024 08:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Urbańczyk Michał - zdjęcie profilowe
Urbańczyk Michał
-:- -:- -:- -:- -:-