Pro V (Pro V)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Pro V rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe Bałaziński Michał 30 9 7 14 4 10 92 51 41 30 1496
2 Myśliwiec Rafał - zdjęcie profilowe Myśliwiec Rafał 19 7 4 8 6 2 61 55 6 60 1428
3 Frączek Filip - zdjęcie profilowe Frączek Filip 12 3 3 6 0 6 36 8 28 58 1429
4 Wójcik Mateusz - zdjęcie profilowe Wójcik Mateusz 12 4 3 6 3 3 43 28 15 72 1408
5 Baranowski Michal - zdjęcie profilowe Baranowski Michal 12 5 2 5 6 -1 44 43 1 66 1419
6 Osetek Jakub - zdjęcie profilowe Osetek Jakub 10 3 2 5 2 3 33 26 7 77 1402
7 Argasiński Bartosz - zdjęcie profilowe Argasiński Bartosz 7 2 2 4 1 3 27 14 13 65 1421
8 Meinguer Enrique - zdjęcie profilowe Meinguer Enrique 7 4 1 2 6 -4 25 44 -19 154 1274
9 Woda Sebastian - zdjęcie profilowe Woda Sebastian 6 3 1 2 4 -2 23 28 -5 93 1379
10 Koszut Maciej - zdjęcie profilowe Koszut Maciej 6 3 1 3 5 -2 26 36 -10 85 1393
11 Zając Michał - zdjęcie profilowe Zając Michał 5 5 0 0 10 -10 15 60 -45 74 1402
12 Nowacki Wiktor - zdjęcie profilowe Nowacki Wiktor 2 2 0 0 4 -4 10 24 -14 151 1277
13 Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe Kołodziej Michał 2 2 0 0 4 -4 6 24 -18 124 1309
14 Chełmecki Mirosław - zdjęcie profilowe Chełmecki Mirosław 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 1518
15 Canales Carlos - zdjęcie profilowe Canales Carlos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 80 1400

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
23/07/2024 14:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Osetek Jakub - zdjęcie profilowe
Osetek Jakub
vs Nowacki Wiktor - zdjęcie profilowe
Nowacki Wiktor
2:0 6:2 6:3 -:- 01:40
23/07/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
2:0 6:3 6:0 -:- 02:00
22/07/2024 21:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Wójcik Mateusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Mateusz
vs Meinguer Enrique - zdjęcie profilowe
Meinguer Enrique
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
21/07/2024 15:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Nowacki Wiktor - zdjęcie profilowe
Nowacki Wiktor
2:0 6:1 6:4 -:- 02:00
21/07/2024 10:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Baranowski Michal - zdjęcie profilowe
Baranowski Michal
vs Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe
Kołodziej Michał
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
18/07/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Frączek Filip - zdjęcie profilowe
Frączek Filip
0:2 1:6 1:6 -:- -:-
17/07/2024 20:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Myśliwiec Rafał - zdjęcie profilowe
Myśliwiec Rafał
vs Woda Sebastian - zdjęcie profilowe
Woda Sebastian
0:2 3:6 1:6 -:- 01:15
17/07/2024 18:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Mateusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Mateusz
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
2:0 6:4 6:0 -:- 01:30
15/07/2024 12:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe
Kołodziej Michał
2:0 6:0 6:2 -:- -:-
08/07/2024 19:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Myśliwiec Rafał - zdjęcie profilowe
Myśliwiec Rafał
vs Koszut Maciej - zdjęcie profilowe
Koszut Maciej
2:0 6:2 6:4 -:- 02:30
06/07/2024 17:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Frączek Filip - zdjęcie profilowe
Frączek Filip
0:2 1:6 0:6 -:- -:-
04/07/2024 16:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Baranowski Michal - zdjęcie profilowe
Baranowski Michal
vs Koszut Maciej - zdjęcie profilowe
Koszut Maciej
1:2 1:6 6:0 2:6 02:00
03/07/2024 16:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Wójcik Mateusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Mateusz
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
03/07/2024 20:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Myśliwiec Rafał - zdjęcie profilowe
Myśliwiec Rafał
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
01/07/2024 17:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Wójcik Mateusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Mateusz
vs Koszut Maciej - zdjęcie profilowe
Koszut Maciej
2:1 3:6 6:0 6:2 02:10
30/06/2024 10:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Baranowski Michal - zdjęcie profilowe
Baranowski Michal
vs Meinguer Enrique - zdjęcie profilowe
Meinguer Enrique
0:2 6:7 (4) 2:6 -:- 02:00
23/06/2024 10:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Baranowski Michal - zdjęcie profilowe
Baranowski Michal
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
2:0 6:1 6:1 -:- 01:20
22/06/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna trawa
Myśliwiec Rafał - zdjęcie profilowe
Myśliwiec Rafał
vs Frączek Filip - zdjęcie profilowe
Frączek Filip
0:2 1:6 4:6 -:- -:-
16/06/2024 10:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Myśliwiec Rafał - zdjęcie profilowe
Myśliwiec Rafał
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
07/06/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Woda Sebastian - zdjęcie profilowe
Woda Sebastian
vs Argasiński Bartosz - zdjęcie profilowe
Argasiński Bartosz
0:2 2:6 3:6 -:- 01:20
06/06/2024 12:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Osetek Jakub - zdjęcie profilowe
Osetek Jakub
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
2:0 6:3 6:3 -:- 01:35
04/06/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Woda Sebastian - zdjęcie profilowe
Woda Sebastian
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
0:2 3:6 3:6 -:- 02:00
30/05/2024 13:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Osetek Jakub - zdjęcie profilowe
Osetek Jakub
vs Argasiński Bartosz - zdjęcie profilowe
Argasiński Bartosz
1:2 2:6 6:3 1:6 01:50
30/05/2024 15:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Myśliwiec Rafał - zdjęcie profilowe
Myśliwiec Rafał
vs Meinguer Enrique - zdjęcie profilowe
Meinguer Enrique
2:0 6:4 6:1 -:- 01:30
26/05/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Myśliwiec Rafał - zdjęcie profilowe
Myśliwiec Rafał
vs Baranowski Michal - zdjęcie profilowe
Baranowski Michal
2:0 6:1 6:2 -:- 01:30
20/05/2024 09:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Meinguer Enrique - zdjęcie profilowe
Meinguer Enrique
2:0 6:3 6:0 -:- 01:20
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
25/07/2024 16:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Mateusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Mateusz
vs Argasiński Bartosz - zdjęcie profilowe
Argasiński Bartosz
-:- -:- -:- -:- -:-
25/07/2024 18:30
Szlachecka 24, Brzezie
ziemna
Baranowski Michal - zdjęcie profilowe
Baranowski Michal
vs Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
-:- -:- -:- -:- -:-
30/07/2024 16:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Wójcik Mateusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Mateusz
vs Kołodziej Michał - zdjęcie profilowe
Kołodziej Michał
-:- -:- -:- -:- -:-
31/07/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bałaziński Michał - zdjęcie profilowe
Bałaziński Michał
vs Argasiński Bartosz - zdjęcie profilowe
Argasiński Bartosz
-:- -:- -:- -:- -:-