Średnio-zaawansowana II (ŚZ II)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana II rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 17 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Malczyk Damian - zdjęcie profilowe Malczyk Damian 43 12 11 23 5 18 153 91 62 260 1178
2 Połys Maciej - zdjęcie profilowe Połys Maciej 35 9 9 18 1 17 114 45 69 241 1189
3 Świerczek Mateusz - zdjęcie profilowe Świerczek Mateusz 25 8 5 12 6 6 81 56 25 341 1115
4 Stanowski Maciej - zdjęcie profilowe Stanowski Maciej 13 4 3 7 3 4 46 44 2 384 1097
5 Kędzior Maciek - zdjęcie profilowe Kędzior Maciek 11 4 2 5 4 1 42 35 7 368 1100
6 Uman-Ntuk Effiom - zdjęcie profilowe Uman-Ntuk Effiom 10 6 1 3 10 -7 38 63 -25 436 1077
7 Porębski Adrian - zdjęcie profilowe Porębski Adrian 9 3 2 4 2 2 29 15 14 353 1109
8 Dubiański Michał - zdjęcie profilowe Dubiański Michał 8 4 1 3 6 -3 32 41 -9 420 1082
9 Kopeć Michał - zdjęcie profilowe Kopeć Michał 7 4 1 3 7 -4 32 38 -6 411 1086
10 Grabowski Tomasz - zdjęcie profilowe Grabowski Tomasz 7 4 1 3 7 -4 31 42 -11 418 1084
11 Curyło Adam - zdjęcie profilowe Curyło Adam 6 6 0 0 12 -12 19 72 -53 480 1049
12 Lalik Jakub - zdjęcie profilowe Lalik Jakub 5 3 1 2 5 -3 18 33 -15 410 1086
13 Stefański Piotr - zdjęcie profilowe Stefański Piotr 5 3 1 2 5 -3 18 34 -16 478 1050
14 Kuptsou Kiryl - zdjęcie profilowe Kuptsou Kiryl 3 3 0 0 6 -6 16 37 -21 431 1079
15 Kotarba Jan - zdjęcie profilowe Kotarba Jan 2 2 0 0 4 -4 9 24 -15 487 1041
16 Maciejowski Olaf - zdjęcie profilowe Maciejowski Olaf 1 1 0 0 2 -2 4 12 -8 455 1067
17 Knapik Grzegorz - zdjęcie profilowe Knapik Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 473 1052

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
22/07/2024 20:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Stanowski Maciej - zdjęcie profilowe
Stanowski Maciej
vs Uman-Ntuk Effiom - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Effiom
2:0 7:5 6:3 -:- 01:45
21/07/2024 08:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Porębski Adrian - zdjęcie profilowe
Porębski Adrian
vs Połys Maciej - zdjęcie profilowe
Połys Maciej
0:2 4:6 1:6 -:- 02:00
20/07/2024 09:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Curyło Adam - zdjęcie profilowe
Curyło Adam
vs Świerczek Mateusz - zdjęcie profilowe
Świerczek Mateusz
0:2 2:6 3:6 -:- 02:00
18/07/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
vs Dubiański Michał - zdjęcie profilowe
Dubiański Michał
2:1 6:3 4:6 (10:8) 02:00
17/07/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Stanowski Maciej - zdjęcie profilowe
Stanowski Maciej
vs Kopeć Michał - zdjęcie profilowe
Kopeć Michał
2:1 7:5 0:6 (10:8) 02:00
17/07/2024 11:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Połys Maciej - zdjęcie profilowe
Połys Maciej
vs Uman-Ntuk Effiom - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Effiom
2:0 6:3 6:2 -:- 01:40
15/07/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
vs Kuptsou Kiryl - zdjęcie profilowe
Kuptsou Kiryl
2:0 6:2 7:5 -:- 01:40
15/07/2024 11:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Porębski Adrian - zdjęcie profilowe
Porębski Adrian
vs Uman-Ntuk Effiom - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Effiom
2:0 6:0 6:1 -:- -:-
13/07/2024 11:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Curyło Adam - zdjęcie profilowe
Curyło Adam
vs Uman-Ntuk Effiom - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Effiom
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
11/07/2024 08:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Curyło Adam - zdjęcie profilowe
Curyło Adam
vs Porębski Adrian - zdjęcie profilowe
Porębski Adrian
0:2 2:6 0:6 -:- -:-
06/07/2024 10:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna trawa
Curyło Adam - zdjęcie profilowe
Curyło Adam
vs Połys Maciej - zdjęcie profilowe
Połys Maciej
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
05/07/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kuptsou Kiryl - zdjęcie profilowe
Kuptsou Kiryl
vs Połys Maciej - zdjęcie profilowe
Połys Maciej
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
29/06/2024 09:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Świerczek Mateusz - zdjęcie profilowe
Świerczek Mateusz
vs Kuptsou Kiryl - zdjęcie profilowe
Kuptsou Kiryl
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
28/06/2024 19:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
vs Maciejowski Olaf - zdjęcie profilowe
Maciejowski Olaf
2:0 6:3 6:1 -:- 01:30
26/06/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Stanowski Maciej - zdjęcie profilowe
Stanowski Maciej
vs Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
1:2 2:6 7:6 (1) 4:6 03:00
26/06/2024 09:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Grabowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Grabowski Tomasz
vs Uman-Ntuk Effiom - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Effiom
2:1 3:6 6:2 (10:8) 01:50
25/06/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Świerczek Mateusz - zdjęcie profilowe
Świerczek Mateusz
vs Lalik Jakub - zdjęcie profilowe
Lalik Jakub
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
23/06/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Grabowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Grabowski Tomasz
vs Dubiański Michał - zdjęcie profilowe
Dubiański Michał
0:2 3:6 3:6 -:- 01:30
22/06/2024 19:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Stefański Piotr - zdjęcie profilowe
Stefański Piotr
vs Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
0:2 3:6 3:6 -:- 01:40
20/06/2024 09:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Świerczek Mateusz - zdjęcie profilowe
Świerczek Mateusz
vs Uman-Ntuk Effiom - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Effiom
2:0 6:2 6:2 -:- 01:35
19/06/2024 13:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
vs Połys Maciej - zdjęcie profilowe
Połys Maciej
1:2 2:6 7:6 (3) 4:6 03:10
15/06/2024 17:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Świerczek Mateusz - zdjęcie profilowe
Świerczek Mateusz
vs Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
0:2 2:6 2:6 -:- 01:40
15/06/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Stefański Piotr - zdjęcie profilowe
Stefański Piotr
vs Połys Maciej - zdjęcie profilowe
Połys Maciej
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
09/06/2024 20:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Połys Maciej - zdjęcie profilowe
Połys Maciej
vs Kopeć Michał - zdjęcie profilowe
Kopeć Michał
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
09/06/2024 13:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Grabowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Grabowski Tomasz
vs Lalik Jakub - zdjęcie profilowe
Lalik Jakub
1:2 3:6 6:3 (8:10) 01:50
09/06/2024 18:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Świerczek Mateusz - zdjęcie profilowe
Świerczek Mateusz
vs Stefański Piotr - zdjęcie profilowe
Stefański Piotr
1:2 6:3 4:6 (4:10) 02:20
03/06/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Połys Maciej - zdjęcie profilowe
Połys Maciej
vs Kędzior Maciek - zdjęcie profilowe
Kędzior Maciek
2:0 6:1 6:2 -:- 01:20
02/06/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Grabowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Grabowski Tomasz
vs Stanowski Maciej - zdjęcie profilowe
Stanowski Maciej
0:2 2:6 5:7 -:- 01:45
01/06/2024 17:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kotarba Jan - zdjęcie profilowe
Kotarba Jan
vs Kędzior Maciek - zdjęcie profilowe
Kędzior Maciek
0:2 3:6 4:6 -:- 01:47
27/05/2024 14:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Curyło Adam - zdjęcie profilowe
Curyło Adam
vs Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
0:2 0:6 2:6 -:- 01:00
26/05/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Połys Maciej - zdjęcie profilowe
Połys Maciej
vs Dubiański Michał - zdjęcie profilowe
Dubiański Michał
2:0 6:2 6:3 -:- 01:40
25/05/2024 18:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
vs Kotarba Jan - zdjęcie profilowe
Kotarba Jan
2:0 6:1 6:1 -:- 01:15
25/05/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Świerczek Mateusz - zdjęcie profilowe
Świerczek Mateusz
vs Kopeć Michał - zdjęcie profilowe
Kopeć Michał
1:2 0:6 6:4 (4:10) 01:40
25/05/2024 14:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Curyło Adam - zdjęcie profilowe
Curyło Adam
vs Kędzior Maciek - zdjęcie profilowe
Kędzior Maciek
0:2 0:6 2:6 -:- 01:00
20/05/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
vs Kopeć Michał - zdjęcie profilowe
Kopeć Michał
2:0 6:2 7:5 -:- 01:45
13/05/2024 11:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
vs Kędzior Maciek - zdjęcie profilowe
Kędzior Maciek
2:1 6:3 1:6 7:6 (6) 02:30
12/05/2024 10:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
vs Lalik Jakub - zdjęcie profilowe
Lalik Jakub
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
11/05/2024 11:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Świerczek Mateusz - zdjęcie profilowe
Świerczek Mateusz
vs Dubiański Michał - zdjęcie profilowe
Dubiański Michał
2:0 7:6 (7) 6:0 -:- 01:50
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
26/07/2024 18:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Malczyk Damian - zdjęcie profilowe
Malczyk Damian
vs Uman-Ntuk Effiom - zdjęcie profilowe
Uman-Ntuk Effiom
-:- -:- -:- -:- -:-
28/07/2024 08:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Świerczek Mateusz - zdjęcie profilowe
Świerczek Mateusz
vs Maciejowski Olaf - zdjęcie profilowe
Maciejowski Olaf
-:- -:- -:- -:- -:-
28/07/2024 20:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Grabowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Grabowski Tomasz
vs Curyło Adam - zdjęcie profilowe
Curyło Adam
-:- -:- -:- -:- -:-
31/07/2024 13:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Stanowski Maciej - zdjęcie profilowe
Stanowski Maciej
vs Kędzior Maciek - zdjęcie profilowe
Kędzior Maciek
-:- -:- -:- -:- -:-