Średnio-zaawansowana III (ŚZ III)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana III rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Ackermann Kevin - zdjęcie profilowe Ackermann Kevin 19 5 5 10 1 9 63 29 34 314 1137
2 Gawlik Szczepan - zdjęcie profilowe Gawlik Szczepan 17 5 4 8 2 6 54 27 27 523 947
3 Janowski Jakub - zdjęcie profilowe Janowski Jakub 14 6 2 6 8 -2 53 59 -6 517 977
4 Szymula Filip - zdjęcie profilowe Szymula Filip 8 3 2 4 3 1 28 23 5 404 1090
5 Śliwa Aga - zdjęcie profilowe Śliwa Aga 6 3 1 2 4 -2 19 28 -9 472 1052
6 Karwat Mateusz - zdjęcie profilowe Karwat Mateusz 3 1 1 2 1 1 11 11 0 515 985
7 Mangia Lorenzo - zdjęcie profilowe Mangia Lorenzo 3 3 0 0 6 -6 11 36 -25 501 1012
8 Selivonchyk Slava - zdjęcie profilowe Selivonchyk Slava 2 1 0 1 2 -1 8 9 -1 516 983
9 Kubik Tomasz - zdjęcie profilowe Kubik Tomasz 1 1 0 0 2 -2 6 13 -7 243 1187
10 Hajduk Paweł - zdjęcie profilowe Hajduk Paweł 1 1 0 0 2 -2 3 12 -9 533 881
11 Signo' Jacopo - zdjęcie profilowe Signo' Jacopo 1 1 0 0 2 -2 3 12 -9 483 1045
12 Kharakh Pavlo - zdjęcie profilowe Kharakh Pavlo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 370 1100
13 Bojko Marcin - zdjęcie profilowe Bojko Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 369 1100
14 Bigos Łukasz - zdjęcie profilowe Bigos Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 490 1037
15 Biernacik Tomasz - zdjęcie profilowe Biernacik Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
16 Bis Bernard - zdjęcie profilowe Bis Bernard 0 0 0 0 0 0 0 0 0 519 954

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
15/07/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Śliwa Aga - zdjęcie profilowe
Śliwa Aga
vs Ackermann Kevin - zdjęcie profilowe
Ackermann Kevin
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
30/06/2024 09:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Janowski Jakub - zdjęcie profilowe
Janowski Jakub
vs Kubik Tomasz - zdjęcie profilowe
Kubik Tomasz
2:0 6:1 7:5 -:- 02:30
21/06/2024 20:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Janowski Jakub - zdjęcie profilowe
Janowski Jakub
vs Mangia Lorenzo - zdjęcie profilowe
Mangia Lorenzo
2:0 6:0 6:3 -:- 01:30
17/06/2024 20:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Gawlik Szczepan - zdjęcie profilowe
Gawlik Szczepan
vs Ackermann Kevin - zdjęcie profilowe
Ackermann Kevin
0:2 3:6 3:6 -:- 01:30
14/06/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gawlik Szczepan - zdjęcie profilowe
Gawlik Szczepan
vs Mangia Lorenzo - zdjęcie profilowe
Mangia Lorenzo
2:0 6:4 6:0 -:- 01:10
11/06/2024 21:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Janowski Jakub - zdjęcie profilowe
Janowski Jakub
vs Ackermann Kevin - zdjęcie profilowe
Ackermann Kevin
1:2 6:3 3:6 1:6 02:00
08/06/2024 20:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Gawlik Szczepan - zdjęcie profilowe
Gawlik Szczepan
vs Hajduk Paweł - zdjęcie profilowe
Hajduk Paweł
2:0 6:1 6:2 -:- 01:10
06/06/2024 15:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Janowski Jakub - zdjęcie profilowe
Janowski Jakub
vs Karwat Mateusz - zdjęcie profilowe
Karwat Mateusz
1:2 5:7 6:4 (9:11) 02:30
02/06/2024 09:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szymula Filip - zdjęcie profilowe
Szymula Filip
vs Ackermann Kevin - zdjęcie profilowe
Ackermann Kevin
0:2 4:6 3:6 -:- 01:30
26/05/2024 20:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Janowski Jakub - zdjęcie profilowe
Janowski Jakub
vs Gawlik Szczepan - zdjęcie profilowe
Gawlik Szczepan
0:2 1:6 3:6 -:- 01:30
20/05/2024 20:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna mączka
Śliwa Aga - zdjęcie profilowe
Śliwa Aga
vs Gawlik Szczepan - zdjęcie profilowe
Gawlik Szczepan
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
19/05/2024 10:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Signo' Jacopo - zdjęcie profilowe
Signo' Jacopo
vs Ackermann Kevin - zdjęcie profilowe
Ackermann Kevin
0:2 3:6 0:6 -:- 01:05
19/05/2024 10:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szymula Filip - zdjęcie profilowe
Szymula Filip
vs Selivonchyk Slava - zdjęcie profilowe
Selivonchyk Slava
2:1 3:6 6:2 (10:7) 01:50
13/05/2024 20:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Śliwa Aga - zdjęcie profilowe
Śliwa Aga
vs Mangia Lorenzo - zdjęcie profilowe
Mangia Lorenzo
2:0 6:2 6:2 -:- 01:05
11/05/2024 10:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Janowski Jakub - zdjęcie profilowe
Janowski Jakub
vs Szymula Filip - zdjęcie profilowe
Szymula Filip
0:2 1:6 2:6 -:- 01:40
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
26/07/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Janowski Jakub - zdjęcie profilowe
Janowski Jakub
vs Hajduk Paweł - zdjęcie profilowe
Hajduk Paweł
-:- -:- -:- -:- -:-