Średnio-zaawansowana VI (ŚZ VI)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana VI rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Bakhur Bohdan - zdjęcie profilowe Bakhur Bohdan 28 7 7 14 0 14 86 28 58 262 1177
2 Manterys Łukasz - zdjęcie profilowe Manterys Łukasz 24 6 6 12 0 12 72 18 54 315 1134
3 Gorczyca Dariusz - zdjęcie profilowe Gorczyca Dariusz 21 8 4 9 8 1 68 61 7 379 1099
4 Słoma Maciej - zdjęcie profilowe Słoma Maciej 15 7 3 6 9 -3 49 67 -18 456 1067
5 Dobrowolska Monika - zdjęcie profilowe Dobrowolska Monika 14 7 3 6 10 -4 52 76 -24 496 1029
6 Kącki Konrad - zdjęcie profilowe Kącki Konrad 9 3 2 4 2 2 29 21 8 342 1115
7 Bożek Oskar - zdjęcie profilowe Bożek Oskar 9 3 2 4 2 2 28 21 7 442 1074
8 Głowa Łukasz - zdjęcie profilowe Głowa Łukasz 6 5 0 1 10 -9 20 58 -38 464 1060
9 Trostianchuk Maksym - zdjęcie profilowe Trostianchuk Maksym 4 3 0 1 6 -5 23 32 -9 419 1083
10 Pikor Łukasz - zdjęcie profilowe Pikor Łukasz 4 4 0 0 8 -8 11 48 -37 461 1061
11 Ogrodzinski Wojtek - zdjęcie profilowe Ogrodzinski Wojtek 3 1 1 2 1 1 8 9 -1 390 1094
12 Chomik Gabriel - zdjęcie profilowe Chomik Gabriel 2 1 0 1 2 -1 10 10 0 503 1009
13 Galewski Jakub - zdjęcie profilowe Galewski Jakub 1 1 0 0 2 -2 5 12 -7 528 917
14 Sobolewski Igor - zdjęcie profilowe Sobolewski Igor 0 0 0 0 0 0 0 0 0 376 1100
15 Kolarski Maciej - zdjęcie profilowe Kolarski Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0 0 457 1067
16 Bać Mikołaj - zdjęcie profilowe Bać Mikołaj 0 0 0 0 0 0 0 0 0 368 1100

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
21/07/2024 12:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Gorczyca Dariusz - zdjęcie profilowe
Gorczyca Dariusz
vs Ogrodzinski Wojtek - zdjęcie profilowe
Ogrodzinski Wojtek
1:2 6:2 3:6 (8:10) 02:03
20/07/2024 19:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dobrowolska Monika - zdjęcie profilowe
Dobrowolska Monika
vs Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
0:2 2:6 4:6 -:- 02:00
15/07/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pikor Łukasz - zdjęcie profilowe
Pikor Łukasz
vs Bakhur Bohdan - zdjęcie profilowe
Bakhur Bohdan
0:2 0:6 1:6 -:- 00:55
13/07/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dobrowolska Monika - zdjęcie profilowe
Dobrowolska Monika
vs Manterys Łukasz - zdjęcie profilowe
Manterys Łukasz
0:2 1:6 2:6 -:- 01:20
09/07/2024 09:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Manterys Łukasz - zdjęcie profilowe
Manterys Łukasz
vs Galewski Jakub - zdjęcie profilowe
Galewski Jakub
2:0 6:2 6:3 -:- 01:25
07/07/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kącki Konrad - zdjęcie profilowe
Kącki Konrad
vs Bakhur Bohdan - zdjęcie profilowe
Bakhur Bohdan
0:2 4:6 1:6 -:- 01:50
07/07/2024 10:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dobrowolska Monika - zdjęcie profilowe
Dobrowolska Monika
vs Gorczyca Dariusz - zdjęcie profilowe
Gorczyca Dariusz
0:2 0:6 3:6 -:- 01:55
02/07/2024 21:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Bakhur Bohdan - zdjęcie profilowe
Bakhur Bohdan
vs Słoma Maciej - zdjęcie profilowe
Słoma Maciej
2:0 6:1 6:2 -:- 01:10
30/06/2024 20:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dobrowolska Monika - zdjęcie profilowe
Dobrowolska Monika
vs Bakhur Bohdan - zdjęcie profilowe
Bakhur Bohdan
0:2 2:6 6:7 (2) -:- 01:50
29/06/2024 19:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dobrowolska Monika - zdjęcie profilowe
Dobrowolska Monika
vs Chomik Gabriel - zdjęcie profilowe
Chomik Gabriel
2:1 6:4 4:6 (10:7) 02:00
27/06/2024 18:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gorczyca Dariusz - zdjęcie profilowe
Gorczyca Dariusz
vs Słoma Maciej - zdjęcie profilowe
Słoma Maciej
2:0 6:1 6:4 -:- 01:40
24/06/2024 18:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Słoma Maciej - zdjęcie profilowe
Słoma Maciej
vs Pikor Łukasz - zdjęcie profilowe
Pikor Łukasz
2:0 6:1 6:2 -:- 01:20
20/06/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gorczyca Dariusz - zdjęcie profilowe
Gorczyca Dariusz
vs Trostianchuk Maksym - zdjęcie profilowe
Trostianchuk Maksym
2:0 6:3 6:4 -:- 01:30
19/06/2024 21:30
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bakhur Bohdan - zdjęcie profilowe
Bakhur Bohdan
vs Głowa Łukasz - zdjęcie profilowe
Głowa Łukasz
2:0 6:1 6:0 -:- 01:30
17/06/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Słoma Maciej - zdjęcie profilowe
Słoma Maciej
vs Trostianchuk Maksym - zdjęcie profilowe
Trostianchuk Maksym
2:1 6:4 1:6 (10:7) 02:00
14/06/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Trostianchuk Maksym - zdjęcie profilowe
Trostianchuk Maksym
vs Bakhur Bohdan - zdjęcie profilowe
Bakhur Bohdan
0:2 5:7 1:6 -:- 01:20
10/06/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Manterys Łukasz - zdjęcie profilowe
Manterys Łukasz
vs Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
2:0 6:4 6:0 -:- 01:30
09/06/2024 18:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dobrowolska Monika - zdjęcie profilowe
Dobrowolska Monika
vs Słoma Maciej - zdjęcie profilowe
Słoma Maciej
2:0 6:3 6:4 -:- 01:45
08/06/2024 18:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dobrowolska Monika - zdjęcie profilowe
Dobrowolska Monika
vs Głowa Łukasz - zdjęcie profilowe
Głowa Łukasz
2:1 6:4 4:6 (10:6) 02:30
06/06/2024 18:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Głowa Łukasz - zdjęcie profilowe
Głowa Łukasz
vs Gorczyca Dariusz - zdjęcie profilowe
Gorczyca Dariusz
0:2 1:6 1:6 -:- 01:15
06/06/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Słoma Maciej - zdjęcie profilowe
Słoma Maciej
vs Manterys Łukasz - zdjęcie profilowe
Manterys Łukasz
0:2 0:6 3:6 -:- 01:17
02/06/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kącki Konrad - zdjęcie profilowe
Kącki Konrad
vs Pikor Łukasz - zdjęcie profilowe
Pikor Łukasz
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
02/06/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Manterys Łukasz - zdjęcie profilowe
Manterys Łukasz
vs Głowa Łukasz - zdjęcie profilowe
Głowa Łukasz
2:0 6:0 6:1 -:- 01:30
23/05/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Manterys Łukasz - zdjęcie profilowe
Manterys Łukasz
vs Gorczyca Dariusz - zdjęcie profilowe
Gorczyca Dariusz
2:0 6:2 6:0 -:- -:-
20/05/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gorczyca Dariusz - zdjęcie profilowe
Gorczyca Dariusz
vs Kącki Konrad - zdjęcie profilowe
Kącki Konrad
0:2 4:6 1:6 -:- 01:55
18/05/2024 14:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pikor Łukasz - zdjęcie profilowe
Pikor Łukasz
vs Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
16/05/2024 21:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gorczyca Dariusz - zdjęcie profilowe
Gorczyca Dariusz
vs Bakhur Bohdan - zdjęcie profilowe
Bakhur Bohdan
0:2 2:6 2:6 -:- 01:10
10/05/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Głowa Łukasz - zdjęcie profilowe
Głowa Łukasz
vs Słoma Maciej - zdjęcie profilowe
Słoma Maciej
0:2 3:6 3:6 -:- 01:30
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
01/08/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Manterys Łukasz - zdjęcie profilowe
Manterys Łukasz
vs Trostianchuk Maksym - zdjęcie profilowe
Trostianchuk Maksym
-:- -:- -:- -:- -:-
04/08/2024 20:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Gorczyca Dariusz - zdjęcie profilowe
Gorczyca Dariusz
vs Bożek Oskar - zdjęcie profilowe
Bożek Oskar
-:- -:- -:- -:- -:-