Średnio-zaawansowana Wyższa I (ŚZW I)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana Wyższa I rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Gonet Szymon - zdjęcie profilowe Gonet Szymon 34 9 8 17 2 15 112 61 51 244 1187
2 Gębarowski Łukasz - zdjęcie profilowe Gębarowski Łukasz 28 8 7 14 3 11 100 47 53 192 1227
3 Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe Bednarczyk Rafał 18 5 4 9 2 7 68 38 30 290 1155
4 Rudko Rafał - zdjęcie profilowe Rudko Rafał 17 7 4 8 7 1 60 53 7 283 1159
5 Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe Miłkowski Dawid 11 4 3 6 4 2 36 38 -2 361 1106
6 Szeliga Karol - zdjęcie profilowe Szeliga Karol 10 3 3 6 2 4 36 36 0 196 1219
7 Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe Niedźwiedzki Mateusz 8 2 2 4 0 4 24 7 17 129 1301
8 Szpot Sebastian - zdjęcie profilowe Szpot Sebastian 7 4 1 2 6 -4 31 38 -7 307 1141
9 Janiga Krzysztof - zdjęcie profilowe Janiga Krzysztof 6 5 0 1 10 -9 23 60 -37 425 1082
10 Strzępek Lukasz - zdjęcie profilowe Strzępek Lukasz 5 4 0 1 8 -7 24 46 -22 403 1091
11 Piechota Łukasz - zdjęcie profilowe Piechota Łukasz 4 4 0 0 8 -8 17 48 -31 522 953
12 Stanisz Michał - zdjęcie profilowe Stanisz Michał 3 2 0 1 4 -3 17 23 -6 532 894
13 Oskwarek Grzegorz - zdjęcie profilowe Oskwarek Grzegorz 3 3 0 0 6 -6 7 36 -29 258 1178
14 Honorowicz Dawid - zdjęcie profilowe Honorowicz Dawid 2 1 0 1 2 -1 9 9 0 421 1082
15 Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe Mecenseffi Krzysztof 2 2 0 0 4 -4 11 25 -14 509 1004
16 Jurecki Jacek - zdjęcie profilowe Jurecki Jacek 1 1 0 0 2 -2 2 12 -10 442 1074
Szeliga Karol - zdjęcie profilowe Szeliga Karol [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0 220 1200

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
24/07/2024 08:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe
Mecenseffi Krzysztof
vs Gonet Szymon - zdjęcie profilowe
Gonet Szymon
0:2 6:7 (1) 4:6 -:- 01:30
20/07/2024 16:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Honorowicz Dawid - zdjęcie profilowe
Honorowicz Dawid
vs Szeliga Karol - zdjęcie profilowe
Szeliga Karol
1:2 3:6 6:3 (0:10) 01:45
14/07/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szpot Sebastian - zdjęcie profilowe
Szpot Sebastian
vs Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
2:0 6:0 6:0 -:- 00:00
13/07/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Piechota Łukasz - zdjęcie profilowe
Piechota Łukasz
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
08/07/2024 18:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna mączka
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Piechota Łukasz - zdjęcie profilowe
Piechota Łukasz
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
06/07/2024 19:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
vs Gonet Szymon - zdjęcie profilowe
Gonet Szymon
0:2 1:6 0:6 -:- 01:30
04/07/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
vs Janiga Krzysztof - zdjęcie profilowe
Janiga Krzysztof
2:1 6:2 6:7 (0) (10:6) 02:00
04/07/2024 21:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Szeliga Karol - zdjęcie profilowe
Szeliga Karol
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
2:1 0:6 7:6 (1) 7:6 (5) -:-
02/07/2024 17:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Oskwarek Grzegorz - zdjęcie profilowe
Oskwarek Grzegorz
vs Gonet Szymon - zdjęcie profilowe
Gonet Szymon
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
28/06/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gębarowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Gębarowski Łukasz
vs Janiga Krzysztof - zdjęcie profilowe
Janiga Krzysztof
2:0 6:0 6:2 -:- 01:30
27/06/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Oskwarek Grzegorz - zdjęcie profilowe
Oskwarek Grzegorz
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
26/06/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szpot Sebastian - zdjęcie profilowe
Szpot Sebastian
vs Szeliga Karol - zdjęcie profilowe
Szeliga Karol
0:2 5:7 4:6 -:- -:-
26/06/2024 18:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna mączka
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe
Mecenseffi Krzysztof
2:0 6:1 6:0 -:- -:-
23/06/2024 16:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Gonet Szymon - zdjęcie profilowe
Gonet Szymon
0:2 2:6 5:7 -:- 01:30
23/06/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gębarowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Gębarowski Łukasz
vs Piechota Łukasz - zdjęcie profilowe
Piechota Łukasz
2:0 6:0 6:4 -:- 01:50
22/06/2024 15:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gębarowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Gębarowski Łukasz
vs Oskwarek Grzegorz - zdjęcie profilowe
Oskwarek Grzegorz
2:0 6:0 6:1 -:- 01:30
15/06/2024 08:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szpot Sebastian - zdjęcie profilowe
Szpot Sebastian
vs Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
0:2 6:7 (3) 1:6 -:- 01:50
14/06/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szpot Sebastian - zdjęcie profilowe
Szpot Sebastian
vs Gonet Szymon - zdjęcie profilowe
Gonet Szymon
0:2 0:6 3:6 -:- 01:15
09/06/2024 22:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
vs Strzępek Lukasz - zdjęcie profilowe
Strzępek Lukasz
2:1 4:6 6:4 (10:8) 02:10
05/06/2024 08:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Gonet Szymon - zdjęcie profilowe
Gonet Szymon
vs Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
2:0 6:3 7:5 -:- 01:30
05/06/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Jurecki Jacek - zdjęcie profilowe
Jurecki Jacek
vs Gębarowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Gębarowski Łukasz
0:2 2:6 0:6 -:- 01:00
02/06/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Janiga Krzysztof - zdjęcie profilowe
Janiga Krzysztof
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
31/05/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gębarowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Gębarowski Łukasz
vs Gonet Szymon - zdjęcie profilowe
Gonet Szymon
2:1 4:6 7:6 (5) 6:1 03:00
29/05/2024 19:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Strzępek Lukasz - zdjęcie profilowe
Strzępek Lukasz
2:0 6:3 6:1 -:- 01:30
26/05/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Piechota Łukasz - zdjęcie profilowe
Piechota Łukasz
2:0 6:0 6:2 -:- 01:15
26/05/2024 19:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Gębarowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Gębarowski Łukasz
vs Strzępek Lukasz - zdjęcie profilowe
Strzępek Lukasz
2:0 6:3 6:1 -:- 01:45
25/05/2024 11:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna mączka
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Gębarowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Gębarowski Łukasz
0:2 4:6 3:6 -:- 02:00
24/05/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Janiga Krzysztof - zdjęcie profilowe
Janiga Krzysztof
2:0 6:3 6:4 -:- 01:15
22/05/2024 12:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gonet Szymon - zdjęcie profilowe
Gonet Szymon
vs Strzępek Lukasz - zdjęcie profilowe
Strzępek Lukasz
2:0 6:4 6:2 -:- 01:30
19/05/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Janiga Krzysztof - zdjęcie profilowe
Janiga Krzysztof
vs Gonet Szymon - zdjęcie profilowe
Gonet Szymon
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
16/05/2024 09:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
vs Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
1:2 6:4 3:6 (7:10) 02:00
10/05/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Gębarowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Gębarowski Łukasz
2:0 7:6 (4) 7:5 -:- 02:00
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
25/07/2024 08:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
vs Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe
Mecenseffi Krzysztof
-:- -:- -:- -:- -:-
26/07/2024 12:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Oskwarek Grzegorz - zdjęcie profilowe
Oskwarek Grzegorz
vs Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
-:- -:- -:- -:- -:-
26/07/2024 20:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Szeliga Karol - zdjęcie profilowe
Szeliga Karol
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
-:- -:- -:- -:- -:-
29/07/2024 21:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
vs Oskwarek Grzegorz - zdjęcie profilowe
Oskwarek Grzegorz
-:- -:- -:- -:- -:-
30/07/2024 21:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Janiga Krzysztof - zdjęcie profilowe
Janiga Krzysztof
vs Oskwarek Grzegorz - zdjęcie profilowe
Oskwarek Grzegorz
-:- -:- -:- -:- -:-
01/08/2024 14:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gonet Szymon - zdjęcie profilowe
Gonet Szymon
vs Szeliga Karol - zdjęcie profilowe
Szeliga Karol
-:- -:- -:- -:- -:-
03/08/2024 10:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Gębarowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Gębarowski Łukasz
vs Stanisz Michał - zdjęcie profilowe
Stanisz Michał
-:- -:- -:- -:- -:-