Średnio-zaawansowana Wyższa III (ŚZW III)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana Wyższa III rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe Bubas Przemysław 31 8 8 16 1 15 94 25 69 157 1273
2 Szybowski Artur - zdjęcie profilowe Szybowski Artur 29 9 7 15 6 9 107 73 34 200 1215
3 Kużaj Karol - zdjęcie profilowe Kużaj Karol 21 11 3 8 17 -9 89 124 -35 440 1076
4 Pruś Krzysztof - zdjęcie profilowe Pruś Krzysztof 20 7 5 11 7 4 68 62 6 269 1170
5 Gula Piotr - zdjęcie profilowe Gula Piotr 18 6 4 9 5 4 62 48 14 316 1133
6 Albuquerque Lucas - zdjęcie profilowe Albuquerque Lucas 16 5 4 9 4 5 59 39 20 239 1190
7 Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe Ptasinski Piotr 14 7 2 5 10 -5 55 67 -12 320 1130
8 Zawada Krzysztof - zdjęcie profilowe Zawada Krzysztof 13 6 2 5 8 -3 63 68 -5 189 1229
9 Sośnik Sebastian - zdjęcie profilowe Sośnik Sebastian 13 9 1 4 17 -13 42 100 -58 365 1102
10 Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe Dobek Mateusz 11 4 2 5 4 1 42 39 3 292 1154
11 Czyż Maciej - zdjęcie profilowe Czyż Maciej 9 3 2 4 2 2 34 18 16 319 1131
12 Waltoś Sebastian - zdjęcie profilowe Waltoś Sebastian 8 5 1 3 9 -6 35 66 -31 492 1035
13 Kegel Łukasz - zdjęcie profilowe Kegel Łukasz 7 3 1 3 4 -1 29 33 -4 222 1200
14 Maciantowicz Maciej - zdjęcie profilowe Maciantowicz Maciej 5 3 1 2 5 -3 22 39 -17 325 1126
15 Pałka Jakub - zdjęcie profilowe Pałka Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0 0 219 1200
16 Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe Pamuła Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 399 1091

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
24/07/2024 10:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Kużaj Karol - zdjęcie profilowe
Kużaj Karol
vs Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe
Bubas Przemysław
0:2 0:6 0:6 -:- 01:20
21/07/2024 15:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe
Dobek Mateusz
vs Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe
Bubas Przemysław
0:2 3:6 0:6 -:- 01:30
21/07/2024 09:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pruś Krzysztof - zdjęcie profilowe
Pruś Krzysztof
vs Kegel Łukasz - zdjęcie profilowe
Kegel Łukasz
2:1 2:6 6:3 6:3 01:50
15/07/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gula Piotr - zdjęcie profilowe
Gula Piotr
vs Waltoś Sebastian - zdjęcie profilowe
Waltoś Sebastian
2:0 6:0 6:0 -:- 01:00
14/07/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Pruś Krzysztof - zdjęcie profilowe
Pruś Krzysztof
1:2 6:1 5:7 (7:10) 01:30
14/07/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zawada Krzysztof - zdjęcie profilowe
Zawada Krzysztof
vs Szybowski Artur - zdjęcie profilowe
Szybowski Artur
0:2 4:6 5:7 -:- 02:15
13/07/2024 14:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Sośnik Sebastian - zdjęcie profilowe
Sośnik Sebastian
vs Szybowski Artur - zdjęcie profilowe
Szybowski Artur
0:2 0:6 2:6 -:- 01:20
13/07/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Kużaj Karol - zdjęcie profilowe
Kużaj Karol
2:0 7:6 (5) 6:2 -:- 01:40
13/07/2024 08:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Waltoś Sebastian - zdjęcie profilowe
Waltoś Sebastian
vs Zawada Krzysztof - zdjęcie profilowe
Zawada Krzysztof
2:1 1:6 6:3 6:3 03:00
09/07/2024 21:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe
Dobek Mateusz
vs Kużaj Karol - zdjęcie profilowe
Kużaj Karol
2:0 7:5 6:3 -:- 02:00
06/07/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Albuquerque Lucas - zdjęcie profilowe
Albuquerque Lucas
vs Pruś Krzysztof - zdjęcie profilowe
Pruś Krzysztof
1:2 7:6 (4) 4:6 (7:10) 02:40
06/07/2024 09:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zawada Krzysztof - zdjęcie profilowe
Zawada Krzysztof
vs Sośnik Sebastian - zdjęcie profilowe
Sośnik Sebastian
2:0 6:3 6:3 -:- 01:15
05/07/2024 15:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Waltoś Sebastian - zdjęcie profilowe
Waltoś Sebastian
vs Szybowski Artur - zdjęcie profilowe
Szybowski Artur
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
04/07/2024 19:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Gula Piotr - zdjęcie profilowe
Gula Piotr
vs Zawada Krzysztof - zdjęcie profilowe
Zawada Krzysztof
2:0 7:6 (5) 7:5 -:- 02:15
02/07/2024 21:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Waltoś Sebastian - zdjęcie profilowe
Waltoś Sebastian
vs Kużaj Karol - zdjęcie profilowe
Kużaj Karol
0:2 3:6 1:6 -:- 01:40
30/06/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zawada Krzysztof - zdjęcie profilowe
Zawada Krzysztof
vs Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe
Bubas Przemysław
0:2 2:6 4:6 -:- 01:40
25/06/2024 12:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Kegel Łukasz - zdjęcie profilowe
Kegel Łukasz
vs Szybowski Artur - zdjęcie profilowe
Szybowski Artur
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
22/06/2024 19:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe
Dobek Mateusz
vs Sośnik Sebastian - zdjęcie profilowe
Sośnik Sebastian
2:0 6:1 6:2 -:- -:-
16/06/2024 09:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna mączka
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Sośnik Sebastian - zdjęcie profilowe
Sośnik Sebastian
2:0 6:3 6:0 -:- -:-
15/06/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Sośnik Sebastian - zdjęcie profilowe
Sośnik Sebastian
vs Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe
Bubas Przemysław
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
15/06/2024 17:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Szybowski Artur - zdjęcie profilowe
Szybowski Artur
0:2 3:6 2:6 -:- 01:25
12/06/2024 19:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Waltoś Sebastian - zdjęcie profilowe
Waltoś Sebastian
vs Maciantowicz Maciej - zdjęcie profilowe
Maciantowicz Maciej
1:2 3:6 7:5 5:7 02:30
09/06/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Gula Piotr - zdjęcie profilowe
Gula Piotr
0:2 3:6 3:6 -:- 01:15
09/06/2024 16:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Albuquerque Lucas - zdjęcie profilowe
Albuquerque Lucas
vs Maciantowicz Maciej - zdjęcie profilowe
Maciantowicz Maciej
2:0 6:1 6:2 -:- 01:20
09/06/2024 18:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pruś Krzysztof - zdjęcie profilowe
Pruś Krzysztof
vs Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe
Bubas Przemysław
0:2 0:6 3:6 -:- 01:20
08/06/2024 17:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dobek Mateusz - zdjęcie profilowe
Dobek Mateusz
vs Szybowski Artur - zdjęcie profilowe
Szybowski Artur
1:2 6:3 5:7 3:6 -:-
08/06/2024 18:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Albuquerque Lucas - zdjęcie profilowe
Albuquerque Lucas
vs Sośnik Sebastian - zdjęcie profilowe
Sośnik Sebastian
2:1 6:7 (9) 6:1 (10:7) 02:00
31/05/2024 17:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Maciantowicz Maciej - zdjęcie profilowe
Maciantowicz Maciej
vs Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe
Bubas Przemysław
0:2 0:6 1:6 -:- 01:15
30/05/2024 13:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Czyż Maciej - zdjęcie profilowe
Czyż Maciej
vs Kużaj Karol - zdjęcie profilowe
Kużaj Karol
2:0 6:0 6:2 -:- 01:30
27/05/2024 19:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gula Piotr - zdjęcie profilowe
Gula Piotr
vs Sośnik Sebastian - zdjęcie profilowe
Sośnik Sebastian
2:1 3:6 6:1 (10:5) 01:30
26/05/2024 13:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pruś Krzysztof - zdjęcie profilowe
Pruś Krzysztof
vs Sośnik Sebastian - zdjęcie profilowe
Sośnik Sebastian
1:2 1:6 6:3 (9:11) 02:00
26/05/2024 18:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Albuquerque Lucas - zdjęcie profilowe
Albuquerque Lucas
vs Kużaj Karol - zdjęcie profilowe
Kużaj Karol
2:1 5:7 6:3 (13:11) 02:00
26/05/2024 12:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Czyż Maciej - zdjęcie profilowe
Czyż Maciej
0:2 2:6 1:6 -:- 01:15
23/05/2024 12:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe
Bubas Przemysław
vs Szybowski Artur - zdjęcie profilowe
Szybowski Artur
2:1 4:6 6:1 (10:5) 01:40
23/05/2024 18:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gula Piotr - zdjęcie profilowe
Gula Piotr
vs Kużaj Karol - zdjęcie profilowe
Kużaj Karol
1:2 6:7 (4) 7:5 (3:10) 03:15
20/05/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Pruś Krzysztof - zdjęcie profilowe
Pruś Krzysztof
vs Gula Piotr - zdjęcie profilowe
Gula Piotr
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
19/05/2024 11:00
Wysłouchów 34, Kraków
Sośnik Sebastian - zdjęcie profilowe
Sośnik Sebastian
vs Kużaj Karol - zdjęcie profilowe
Kużaj Karol
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
17/05/2024 12:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Szybowski Artur - zdjęcie profilowe
Szybowski Artur
vs Kużaj Karol - zdjęcie profilowe
Kużaj Karol
2:1 6:3 5:7 6:3 02:00
17/05/2024 17:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Czyż Maciej - zdjęcie profilowe
Czyż Maciej
vs Zawada Krzysztof - zdjęcie profilowe
Zawada Krzysztof
0:2 4:6 6:7 (9) -:- 02:30
16/05/2024 13:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kużaj Karol - zdjęcie profilowe
Kużaj Karol
vs Kegel Łukasz - zdjęcie profilowe
Kegel Łukasz
0:2 5:7 2:6 -:- 01:30
12/05/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kużaj Karol - zdjęcie profilowe
Kużaj Karol
vs Pruś Krzysztof - zdjęcie profilowe
Pruś Krzysztof
0:2 2:6 3:6 -:- 01:30
12/05/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szybowski Artur - zdjęcie profilowe
Szybowski Artur
vs Albuquerque Lucas - zdjęcie profilowe
Albuquerque Lucas
0:2 1:6 5:7 -:- 02:00
12/05/2024 09:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe
Bubas Przemysław
0:2 2:6 3:6 -:- -:-

Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.