Średnio-zaawansowana Wyższa IV (ŚZW IV)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana Wyższa IV rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 17 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Tomula Andrzej - zdjęcie profilowe Tomula Andrzej 15 4 4 8 1 7 46 15 31 321 1129
2 Steinhof Maciej - zdjęcie profilowe Steinhof Maciej 12 3 3 6 0 6 36 10 26 274 1165
3 Rumian Maciek - zdjęcie profilowe Rumian Maciek 10 3 2 5 2 3 32 18 14 208 1206
4 Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe Mielecka Krystyna 8 2 2 4 0 4 24 6 18 500 1018
5 Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe Lisowski Piotr 8 4 1 3 6 -3 32 37 -5 531 910
6 Blecharz Paweł - zdjęcie profilowe Blecharz Paweł 8 5 1 3 9 -6 26 58 -32 511 997
7 Mikulski Filip - zdjęcie profilowe Mikulski Filip 7 2 2 4 1 3 24 12 12 327 1126
8 Wojak Adam - zdjęcie profilowe Wojak Adam 5 2 1 2 2 0 17 13 4 254 1182
9 Mazur Daniel - zdjęcie profilowe Mazur Daniel 5 2 1 2 2 0 14 18 -4 209 1205
10 Bartyzel Krzysztof - zdjęcie profilowe Bartyzel Krzysztof 5 5 0 0 10 -10 13 60 -47 488 1038
11 Knapik Karol - zdjęcie profilowe Knapik Karol 4 1 1 2 0 2 12 1 11 187 1236
12 Szlósarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe Szlósarczyk Tomasz 4 1 1 2 0 2 12 1 11 347 1112
13 Szczypka Wiktor - zdjęcie profilowe Szczypka Wiktor 2 2 0 0 4 -4 5 24 -19 481 1046
14 Lisak Janusz - zdjęcie profilowe Lisak Janusz 2 2 0 0 4 -4 4 24 -20 251 1183
15 Bern Oleg - zdjęcie profilowe Bern Oleg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 218 1200
16 Sieczkowski Marcin - zdjęcie profilowe Sieczkowski Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 221 1200
17 Musial Lukasz - zdjęcie profilowe Musial Lukasz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 371 1100

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
22/07/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bartyzel Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bartyzel Krzysztof
vs Szlósarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe
Szlósarczyk Tomasz
0:2 0:6 1:6 -:- 01:30
21/07/2024 10:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Blecharz Paweł - zdjęcie profilowe
Blecharz Paweł
vs Rumian Maciek - zdjęcie profilowe
Rumian Maciek
0:2 1:6 4:6 -:- 02:00
19/07/2024 20:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Blecharz Paweł - zdjęcie profilowe
Blecharz Paweł
1:2 6:3 4:6 (5:10) 02:00
14/07/2024 11:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Knapik Karol - zdjęcie profilowe
Knapik Karol
vs Blecharz Paweł - zdjęcie profilowe
Blecharz Paweł
2:0 6:0 6:1 -:- 01:15
08/07/2024 09:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Lisak Janusz - zdjęcie profilowe
Lisak Janusz
vs Wojak Adam - zdjęcie profilowe
Wojak Adam
0:2 0:6 1:6 -:- 02:00
01/07/2024 19:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bartyzel Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bartyzel Krzysztof
vs Steinhof Maciej - zdjęcie profilowe
Steinhof Maciej
0:2 0:6 1:6 -:- -:-
29/06/2024 21:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Steinhof Maciej - zdjęcie profilowe
Steinhof Maciej
vs Wojak Adam - zdjęcie profilowe
Wojak Adam
2:0 6:2 6:3 -:- -:-
26/06/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Steinhof Maciej - zdjęcie profilowe
Steinhof Maciej
0:2 2:6 2:6 -:- -:-
20/06/2024 11:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Lisak Janusz - zdjęcie profilowe
Lisak Janusz
vs Rumian Maciek - zdjęcie profilowe
Rumian Maciek
0:2 2:6 1:6 -:- 02:00
14/06/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bartyzel Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bartyzel Krzysztof
vs Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
10/06/2024 20:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Tomula Andrzej - zdjęcie profilowe
Tomula Andrzej
vs Rumian Maciek - zdjęcie profilowe
Rumian Maciek
2:1 4:6 6:2 (10:7) 02:00
09/06/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Blecharz Paweł - zdjęcie profilowe
Blecharz Paweł
vs Mikulski Filip - zdjęcie profilowe
Mikulski Filip
1:2 7:6 (3) 1:6 (6:10) 02:00
06/06/2024 18:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Tomula Andrzej - zdjęcie profilowe
Tomula Andrzej
vs Blecharz Paweł - zdjęcie profilowe
Blecharz Paweł
2:0 6:1 6:2 -:- 01:10
02/06/2024 10:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bartyzel Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bartyzel Krzysztof
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
0:2 2:6 1:6 -:- 01:15
26/05/2024 18:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
2:0 6:3 6:3 -:- 02:00
20/05/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bartyzel Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bartyzel Krzysztof
vs Mikulski Filip - zdjęcie profilowe
Mikulski Filip
0:2 1:6 3:6 -:- 01:15
19/05/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Tomula Andrzej - zdjęcie profilowe
Tomula Andrzej
vs Szczypka Wiktor - zdjęcie profilowe
Szczypka Wiktor
2:0 6:1 6:1 -:- 01:15
17/05/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
vs Szczypka Wiktor - zdjęcie profilowe
Szczypka Wiktor
2:0 6:1 6:2 -:- 01:35
12/05/2024 18:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Tomula Andrzej - zdjęcie profilowe
Tomula Andrzej
0:2 2:6 0:6 -:- 01:20
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
26/07/2024 18:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Knapik Karol - zdjęcie profilowe
Knapik Karol
vs Szlósarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe
Szlósarczyk Tomasz
-:- -:- -:- -:- -:-
26/07/2024 20:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Bartyzel Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bartyzel Krzysztof
vs Rumian Maciek - zdjęcie profilowe
Rumian Maciek
-:- -:- -:- -:- -:-