Średnio-zaawansowana Wyższa V (ŚZW V)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana Wyższa V rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 17 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe Szetyński Kamil 32 9 8 16 3 13 109 56 53 246 1185
2 Tram Robert - zdjęcie profilowe Tram Robert 28 7 7 14 0 14 86 31 55 178 1249
3 Strakhov Artem - zdjęcie profilowe Strakhov Artem 27 8 6 13 4 9 97 64 33 191 1227
4 Koszek Rafał - zdjęcie profilowe Koszek Rafał 16 8 3 7 12 -5 61 92 -31 391 1094
5 Wrzesień Karolina - zdjęcie profilowe Wrzesień Karolina 15 5 4 8 4 4 58 52 6 279 1163
6 Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe Barnaś Paweł 11 5 2 4 6 -2 37 52 -15 478 1050
7 Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe Kurdziel Piotr 11 6 1 4 10 -6 46 66 -20 502 1010
8 Ravenka Siarhei - zdjęcie profilowe Ravenka Siarhei 10 4 2 4 4 0 43 37 6 228 1195
9 Bernasik Grzegorz - zdjęcie profilowe Bernasik Grzegorz 8 5 1 3 9 -6 44 53 -9 278 1163
10 Rumian Maria - zdjęcie profilowe Rumian Maria 5 2 1 2 2 0 16 17 -1 121 1318
11 Bęben Jan - zdjęcie profilowe Bęben Jan 5 4 0 1 8 -7 24 51 -27 308 1141
12 Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe Poławski Przemysław 4 2 1 2 3 -1 21 24 -3 343 1114
13 Bulak Michał - zdjęcie profilowe Bulak Michał 4 2 1 2 3 -1 16 24 -8 335 1119
14 Marcjan Mateusz - zdjęcie profilowe Marcjan Mateusz 3 2 0 1 4 -3 21 28 -7 485 1041
15 Karatkevich Maksim - zdjęcie profilowe Karatkevich Maksim 3 3 0 0 6 -6 21 36 -15 296 1149
16 Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe Kurowska - Harmatys Alicja 2 1 0 1 2 -1 8 18 -10 323 1127
17 Szurman Mateusz - zdjęcie profilowe Szurman Mateusz 1 1 0 0 2 -2 6 13 -7 285 1158

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
22/07/2024 16:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Strakhov Artem - zdjęcie profilowe
Strakhov Artem
vs Bęben Jan - zdjęcie profilowe
Bęben Jan
2:0 6:3 6:1 -:- 01:45
20/07/2024 09:00
Wysłouchów 34, Kraków
Tram Robert - zdjęcie profilowe
Tram Robert
vs Ravenka Siarhei - zdjęcie profilowe
Ravenka Siarhei
2:0 7:5 6:2 -:- -:-
20/07/2024 11:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Karatkevich Maksim - zdjęcie profilowe
Karatkevich Maksim
2:0 6:4 6:4 -:- 01:45
19/07/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe
Barnaś Paweł
2:0 6:1 6:0 -:- 01:10
15/07/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bernasik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Bernasik Grzegorz
vs Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
1:2 6:0 6:7 (5) (4:10) 02:00
12/07/2024 16:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Strakhov Artem - zdjęcie profilowe
Strakhov Artem
vs Ravenka Siarhei - zdjęcie profilowe
Ravenka Siarhei
2:0 7:6 (5) 7:6 (6) -:- 03:00
09/07/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Rumian Maria - zdjęcie profilowe
Rumian Maria
vs Bęben Jan - zdjęcie profilowe
Bęben Jan
2:0 6:4 6:1 -:- 01:30
08/07/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Strakhov Artem - zdjęcie profilowe
Strakhov Artem
vs Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
2:0 6:0 6:1 -:- 01:25
07/07/2024 09:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
vs Ravenka Siarhei - zdjęcie profilowe
Ravenka Siarhei
0:2 4:6 1:6 -:- -:-
07/07/2024 17:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna mączka
Wrzesień Karolina - zdjęcie profilowe
Wrzesień Karolina
vs Strakhov Artem - zdjęcie profilowe
Strakhov Artem
0:2 2:6 1:6 -:- 01:20
06/07/2024 13:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Tram Robert - zdjęcie profilowe
Tram Robert
0:2 2:6 2:6 -:- -:-
06/07/2024 09:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Tram Robert - zdjęcie profilowe
Tram Robert
vs Bulak Michał - zdjęcie profilowe
Bulak Michał
2:0 6:1 6:4 -:- -:-
01/07/2024 18:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
vs Bernasik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Bernasik Grzegorz
1:2 7:6 (3) 3:6 (6:10) 02:00
29/06/2024 11:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Ravenka Siarhei - zdjęcie profilowe
Ravenka Siarhei
0:2 2:6 3:6 -:- -:-
28/06/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe
Poławski Przemysław
2:0 6:3 6:0 -:- 01:10
26/06/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Strakhov Artem - zdjęcie profilowe
Strakhov Artem
vs Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe
Poławski Przemysław
1:2 7:6 (2) 4:6 1:6 02:00
24/06/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Strakhov Artem - zdjęcie profilowe
Strakhov Artem
vs Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe
Barnaś Paweł
2:0 6:3 6:2 -:- 01:35
20/06/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe
Barnaś Paweł
vs Tram Robert - zdjęcie profilowe
Tram Robert
0:2 1:6 5:7 -:- -:-
19/06/2024 19:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Karatkevich Maksim - zdjęcie profilowe
Karatkevich Maksim
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
17/06/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Strakhov Artem - zdjęcie profilowe
Strakhov Artem
vs Bernasik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Bernasik Grzegorz
2:0 6:4 6:3 -:- 01:50
17/06/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wrzesień Karolina - zdjęcie profilowe
Wrzesień Karolina
vs Bęben Jan - zdjęcie profilowe
Bęben Jan
2:1 3:6 6:2 6:4 02:35
16/06/2024 08:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
vs Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe
Barnaś Paweł
0:2 3:6 2:6 -:- 02:00
15/06/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Bernasik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Bernasik Grzegorz
2:0 6:3 6:2 -:- 01:20
15/06/2024 11:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Bulak Michał - zdjęcie profilowe
Bulak Michał
1:2 6:4 6:7 (5) (6:10) 02:15
14/06/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Strakhov Artem - zdjęcie profilowe
Strakhov Artem
2:0 7:6 (3) 7:5 -:- 02:20
08/06/2024 11:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Rumian Maria - zdjęcie profilowe
Rumian Maria
vs Tram Robert - zdjęcie profilowe
Tram Robert
0:2 1:6 3:6 -:- -:-
08/06/2024 09:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Tram Robert - zdjęcie profilowe
Tram Robert
vs Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
2:0 6:1 6:1 -:- -:-
07/06/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
2:1 6:0 6:7 (5) 6:1 01:46
31/05/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Szurman Mateusz - zdjęcie profilowe
Szurman Mateusz
2:0 7:5 6:1 -:- 01:45
28/05/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Wrzesień Karolina - zdjęcie profilowe
Wrzesień Karolina
vs Bernasik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Bernasik Grzegorz
2:0 6:4 6:4 -:- 01:50
26/05/2024 10:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
vs Karatkevich Maksim - zdjęcie profilowe
Karatkevich Maksim
2:0 6:4 6:4 -:- 02:00
25/05/2024 09:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Tram Robert - zdjęcie profilowe
Tram Robert
vs Bęben Jan - zdjęcie profilowe
Bęben Jan
2:0 6:0 6:3 -:- -:-
25/05/2024 13:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Wrzesień Karolina - zdjęcie profilowe
Wrzesień Karolina
vs Marcjan Mateusz - zdjęcie profilowe
Marcjan Mateusz
2:1 7:6 (5) 3:6 6:4 02:35
24/05/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Wrzesień Karolina - zdjęcie profilowe
Wrzesień Karolina
0:2 2:6 2:6 -:- 01:10
23/05/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Marcjan Mateusz - zdjęcie profilowe
Marcjan Mateusz
2:0 6:4 6:1 -:- 01:20
18/05/2024 12:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
2:1 3:6 7:6 (5) (10:8) 02:30
12/05/2024 17:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe
Barnaś Paweł
0:2 4:6 6:7 (2) -:- 02:00
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
26/07/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Ravenka Siarhei - zdjęcie profilowe
Ravenka Siarhei
-:- -:- -:- -:- -:-
29/07/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe
Barnaś Paweł
vs Marcjan Mateusz - zdjęcie profilowe
Marcjan Mateusz
-:- -:- -:- -:- -:-
01/08/2024 16:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Rumian Maria - zdjęcie profilowe
Rumian Maria
vs Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
-:- -:- -:- -:- -:-
04/08/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe
Barnaś Paweł
vs Karatkevich Maksim - zdjęcie profilowe
Karatkevich Maksim
-:- -:- -:- -:- -:-
07/08/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe
Barnaś Paweł
vs Rumian Maria - zdjęcie profilowe
Rumian Maria
-:- -:- -:- -:- -:-
11/08/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe
Barnaś Paweł
vs Ravenka Siarhei - zdjęcie profilowe
Ravenka Siarhei
-:- -:- -:- -:- -:-
12/08/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe
Barnaś Paweł
vs Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
-:- -:- -:- -:- -:-