Zaawansowana I (Z I)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Zaawansowana I rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe Radkowiak Marcin 29 8 8 16 3 13 97 59 38 161 1268
2 Laktionov Artem - zdjęcie profilowe Laktionov Artem 21 6 5 11 3 8 70 42 28 185 1241
3 Avramenko Ivan - zdjęcie profilowe Avramenko Ivan 15 7 3 6 9 -3 54 74 -20 170 1259
4 Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe Cygankiewicz Filip 13 4 3 6 2 4 42 22 20 116 1328
5 Kidała Łukasz - zdjęcie profilowe Kidała Łukasz 13 4 3 6 2 4 40 32 8 110 1337
6 Korbel Paweł - zdjęcie profilowe Korbel Paweł 12 3 3 6 0 6 36 6 30 47 1453
7 Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe Podmokły Dariusz 11 5 2 5 7 -2 45 52 -7 134 1288
8 Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe Rojewski Jacek 8 4 1 3 6 -3 31 36 -5 118 1324
9 Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe Gabryszak Mariusz 7 4 1 3 7 -4 39 53 -14 137 1286
10 Malik Mariusz - zdjęcie profilowe Malik Mariusz 4 3 0 1 6 -5 19 32 -13 238 1191
11 Janik Michał - zdjęcie profilowe Janik Michał 4 4 0 0 8 -8 22 48 -26 207 1207
12 Zych Michał - zdjęcie profilowe Zych Michał 3 2 0 1 4 -3 18 29 -11 145 1282
13 Budziński Jakub - zdjęcie profilowe Budziński Jakub 2 1 0 1 2 -1 12 14 -2 132 1292
14 Bednarczyk Michał - zdjęcie profilowe Bednarczyk Michał 2 2 0 0 4 -4 3 24 -21 355 1108
15 Nowak Paweł - zdjęcie profilowe Nowak Paweł 1 1 0 0 2 -2 7 12 -5 202 1213
16 Włodarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe Włodarczyk Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 193 1227

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
22/07/2024 18:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
vs Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
2:1 6:4 4:6 6:3 03:00
10/07/2024 11:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bednarczyk Michał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Michał
vs Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
0:2 1:6 0:6 -:- 01:30
06/07/2024 14:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Avramenko Ivan - zdjęcie profilowe
Avramenko Ivan
vs Laktionov Artem - zdjęcie profilowe
Laktionov Artem
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
06/07/2024 17:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
vs Janik Michał - zdjęcie profilowe
Janik Michał
2:0 6:3 6:3 -:- 01:15
02/07/2024 18:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
2:0 6:0 6:1 -:- 01:15
30/06/2024 13:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Laktionov Artem - zdjęcie profilowe
Laktionov Artem
vs Kidała Łukasz - zdjęcie profilowe
Kidała Łukasz
2:0 6:2 6:1 -:- 01:45
29/06/2024 15:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
vs Avramenko Ivan - zdjęcie profilowe
Avramenko Ivan
0:2 4:6 4:6 -:- 01:35
25/06/2024 18:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Zych Michał - zdjęcie profilowe
Zych Michał
2:0 6:4 6:3 -:- 01:30
25/06/2024 17:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Laktionov Artem - zdjęcie profilowe
Laktionov Artem
vs Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
2:0 7:5 6:2 -:- 02:00
24/06/2024 20:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
vs Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
0:2 1:6 4:6 -:- 01:15
23/06/2024 10:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kidała Łukasz - zdjęcie profilowe
Kidała Łukasz
vs Nowak Paweł - zdjęcie profilowe
Nowak Paweł
2:0 6:4 6:3 -:- 01:35
21/06/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
vs Laktionov Artem - zdjęcie profilowe
Laktionov Artem
1:2 1:6 7:5 (9:11) 02:15
20/06/2024 18:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
0:2 4:6 2:6 -:- 01:45
19/06/2024 21:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
vs Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
17/06/2024 20:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
vs Laktionov Artem - zdjęcie profilowe
Laktionov Artem
2:1 6:7 (2) 6:3 (10:8) 02:00
16/06/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Avramenko Ivan - zdjęcie profilowe
Avramenko Ivan
vs Kidała Łukasz - zdjęcie profilowe
Kidała Łukasz
0:2 2:6 6:7 (3) -:- 02:00
15/06/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Laktionov Artem - zdjęcie profilowe
Laktionov Artem
vs Malik Mariusz - zdjęcie profilowe
Malik Mariusz
2:0 6:4 6:4 -:- 02:05
13/06/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
vs Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
2:0 6:4 6:2 -:- -:-
11/06/2024 21:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
vs Malik Mariusz - zdjęcie profilowe
Malik Mariusz
2:1 6:3 2:6 (10:8) 01:30
11/06/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Avramenko Ivan - zdjęcie profilowe
Avramenko Ivan
vs Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
2:1 5:7 6:2 (17:15) 02:05
09/06/2024 14:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Bednarczyk Michał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Michał
vs Korbel Paweł - zdjęcie profilowe
Korbel Paweł
0:2 1:6 1:6 -:- -:-
09/06/2024 18:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Janik Michał - zdjęcie profilowe
Janik Michał
vs Avramenko Ivan - zdjęcie profilowe
Avramenko Ivan
0:2 4:6 4:6 -:- 01:40
02/06/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Janik Michał - zdjęcie profilowe
Janik Michał
vs Kidała Łukasz - zdjęcie profilowe
Kidała Łukasz
0:2 3:6 2:6 -:- 01:30
30/05/2024 11:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Cygankiewicz Filip - zdjęcie profilowe
Cygankiewicz Filip
vs Malik Mariusz - zdjęcie profilowe
Malik Mariusz
2:0 6:0 6:2 -:- 01:30
28/05/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
vs Avramenko Ivan - zdjęcie profilowe
Avramenko Ivan
2:0 6:2 6:4 -:- 01:40
27/05/2024 21:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Radkowiak Marcin - zdjęcie profilowe
Radkowiak Marcin
vs Zych Michał - zdjęcie profilowe
Zych Michał
2:1 7:5 4:6 6:0 02:00
26/05/2024 13:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Korbel Paweł - zdjęcie profilowe
Korbel Paweł
vs Avramenko Ivan - zdjęcie profilowe
Avramenko Ivan
2:0 6:1 6:0 -:- 01:30
25/05/2024 19:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Korbel Paweł - zdjęcie profilowe
Korbel Paweł
vs Janik Michał - zdjęcie profilowe
Janik Michał
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
15/05/2024 20:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Gabryszak Mariusz - zdjęcie profilowe
Gabryszak Mariusz
vs Budziński Jakub - zdjęcie profilowe
Budziński Jakub
2:1 2:6 6:2 6:4 01:45
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
26/07/2024 18:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Podmokły Dariusz - zdjęcie profilowe
Podmokły Dariusz
vs Malik Mariusz - zdjęcie profilowe
Malik Mariusz
-:- -:- -:- -:- -:-
27/07/2024 16:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Korbel Paweł - zdjęcie profilowe
Korbel Paweł
vs Malik Mariusz - zdjęcie profilowe
Malik Mariusz
-:- -:- -:- -:- -:-