Zaawansowana II (Z II)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Zaawansowana II rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Grzybowski Michał - zdjęcie profilowe Grzybowski Michał 29 8 7 14 2 12 91 44 47 100 1365
2 Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe Bober Krzysztof 10 4 2 4 4 0 33 33 0 242 1189
3 Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe Havrylenko Vladyslav 9 4 2 4 5 -1 30 45 -15 179 1245
4 Nosal Aneta - zdjęcie profilowe Nosal Aneta 8 2 2 4 0 4 24 5 19 38 1482
5 Szydło Tomasz - zdjęcie profilowe Szydło Tomasz 8 2 2 4 0 4 24 5 19 51 1443
6 Dereń Mariusz - zdjęcie profilowe Dereń Mariusz 6 2 1 3 2 1 25 15 10 213 1204
7 Panek Bartosz - zdjęcie profilowe Panek Bartosz 6 3 1 2 4 -2 24 32 -8 205 1210
8 Rudych Roman - zdjęcie profilowe Rudych Roman 5 5 0 0 10 -10 14 60 -46 264 1174
9 Filipowicz Wojciech - zdjęcie profilowe Filipowicz Wojciech 4 1 1 2 0 2 12 4 8 245 1186
10 Mika Karol - zdjęcie profilowe Mika Karol 3 3 0 0 6 -6 13 36 -23 261 1177
11 Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe Smoleń Konrad 1 1 0 0 2 -2 8 13 -5 356 1107
12 Pająk Antoni - zdjęcie profilowe Pająk Antoni 1 1 0 0 2 -2 6 12 -6 266 1173
13 Krypczyk Michał - zdjęcie profilowe Krypczyk Michał 0 0 0 0 0 0 0 0 0 140 1285
14 Bochenek Mariusz - zdjęcie profilowe Bochenek Mariusz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 107 1347
15 Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe Bomba Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 172 1258

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
14/07/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rudych Roman - zdjęcie profilowe
Rudych Roman
vs Nosal Aneta - zdjęcie profilowe
Nosal Aneta
0:2 0:6 1:6 -:- 01:15
13/07/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Grzybowski Michał - zdjęcie profilowe
Grzybowski Michał
vs Pająk Antoni - zdjęcie profilowe
Pająk Antoni
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
29/06/2024 18:00
Wysłouchów 34, Kraków
Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
vs Nosal Aneta - zdjęcie profilowe
Nosal Aneta
0:2 1:6 3:6 -:- 02:00
23/06/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bober Krzysztof
vs Grzybowski Michał - zdjęcie profilowe
Grzybowski Michał
0:2 2:6 3:6 -:- 02:00
16/06/2024 20:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Panek Bartosz - zdjęcie profilowe
Panek Bartosz
vs Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
0:2 4:6 5:7 -:- 02:00
16/06/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bober Krzysztof
vs Rudych Roman - zdjęcie profilowe
Rudych Roman
2:0 6:2 6:2 -:- 01:15
15/06/2024 18:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Panek Bartosz - zdjęcie profilowe
Panek Bartosz
vs Rudych Roman - zdjęcie profilowe
Rudych Roman
2:0 6:4 6:3 -:- 01:30
12/06/2024 08:30
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Grzybowski Michał - zdjęcie profilowe
Grzybowski Michał
vs Dereń Mariusz - zdjęcie profilowe
Dereń Mariusz
0:2 1:6 5:7 -:- 01:45
11/06/2024 18:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
vs Dereń Mariusz - zdjęcie profilowe
Dereń Mariusz
2:1 2:6 7:6 (3) (10:5) 02:15
08/06/2024 18:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Grzybowski Michał - zdjęcie profilowe
Grzybowski Michał
vs Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
05/06/2024 08:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Grzybowski Michał - zdjęcie profilowe
Grzybowski Michał
vs Rudych Roman - zdjęcie profilowe
Rudych Roman
2:0 6:1 6:0 -:- 01:15
02/06/2024 08:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rudych Roman - zdjęcie profilowe
Rudych Roman
vs Szydło Tomasz - zdjęcie profilowe
Szydło Tomasz
0:2 1:6 0:6 -:- 01:00
02/06/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Grzybowski Michał - zdjęcie profilowe
Grzybowski Michał
vs Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
2:0 7:5 6:3 -:- 02:15
01/06/2024 10:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
vs Szydło Tomasz - zdjęcie profilowe
Szydło Tomasz
0:2 2:6 2:6 -:- 01:20
31/05/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bober Krzysztof
vs Filipowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Filipowicz Wojciech
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
26/05/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bober Krzysztof
vs Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
26/05/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Grzybowski Michał - zdjęcie profilowe
Grzybowski Michał
vs Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
19/05/2024 12:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Grzybowski Michał - zdjęcie profilowe
Grzybowski Michał
vs Panek Bartosz - zdjęcie profilowe
Panek Bartosz
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
28/07/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
vs Nosal Aneta - zdjęcie profilowe
Nosal Aneta
-:- -:- -:- -:- -:-
01/08/2024 16:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
-:- -:- -:- -:- -:-