Zaawansowana IV (Z IV)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Zaawansowana IV rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Szymuś Agata - zdjęcie profilowe Szymuś Agata 35 10 9 18 4 14 125 73 52 76 1402
2 Nowakowski Grzegorz - zdjęcie profilowe Nowakowski Grzegorz 19 6 5 10 4 6 71 47 24 106 1348
3 Bieńczycki Łukasz - zdjęcie profilowe Bieńczycki Łukasz 19 6 4 9 4 5 65 50 15 111 1336
4 Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe Olszowik Grzegorz 17 5 4 8 2 6 57 27 30 92 1381
5 Sadowski Paweł - zdjęcie profilowe Sadowski Paweł 13 5 2 7 7 0 60 54 6 165 1267
6 Gnutek Maciek - zdjęcie profilowe Gnutek Maciek 13 6 2 5 8 -3 51 66 -15 338 1118
7 Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe Wesołowski Jakub 11 5 2 4 6 -2 47 45 2 105 1349
8 Marusiński Sławomir - zdjęcie profilowe Marusiński Sławomir 11 5 2 5 7 -2 52 62 -10 98 1368
9 Wojton Piotr - zdjęcie profilowe Wojton Piotr 10 4 2 5 5 0 35 47 -12 198 1218
10 Podraza Marcin - zdjęcie profilowe Podraza Marcin 4 4 0 0 8 -8 17 48 -31 424 1082
11 Sokal Piotr - zdjęcie profilowe Sokal Piotr 3 3 0 0 6 -6 20 38 -18 163 1267
12 Martinez Cuella Ruben - zdjęcie profilowe Martinez Cuella Ruben 3 3 0 0 6 -6 11 36 -25 148 1279
13 Pytel Michał - zdjęcie profilowe Pytel Michał 1 1 0 0 2 -2 3 12 -9 332 1122
14 Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe Niemyski Jędrzej 1 1 0 0 2 -2 3 12 -9 302 1146
15 Maguński Kamil - zdjęcie profilowe Maguński Kamil 0 0 0 0 0 0 0 0 0 301 1147

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
19/07/2024 15:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wojton Piotr - zdjęcie profilowe
Wojton Piotr
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
0:2 1:6 1:6 -:- 01:20
17/07/2024 16:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
2:0 6:4 6:4 -:- 02:15
09/07/2024 10:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Marusiński Sławomir - zdjęcie profilowe
Marusiński Sławomir
2:1 6:7 (2) 6:3 7:6 (7) 03:00
06/07/2024 09:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Sadowski Paweł - zdjęcie profilowe
Sadowski Paweł
vs Marusiński Sławomir - zdjęcie profilowe
Marusiński Sławomir
1:2 4:6 6:3 (6:10) 02:25
04/07/2024 12:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Sadowski Paweł - zdjęcie profilowe
Sadowski Paweł
2:1 6:2 6:7 (4) 6:2 03:30
02/07/2024 19:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Podraza Marcin - zdjęcie profilowe
Podraza Marcin
vs Gnutek Maciek - zdjęcie profilowe
Gnutek Maciek
0:2 4:6 4:6 -:- 01:45
02/07/2024 15:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Marusiński Sławomir - zdjęcie profilowe
Marusiński Sławomir
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
0:2 5:7 4:6 -:- 01:40
02/07/2024 11:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Sadowski Paweł - zdjęcie profilowe
Sadowski Paweł
vs Wojton Piotr - zdjęcie profilowe
Wojton Piotr
2:1 6:0 5:7 6:0 02:20
01/07/2024 18:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Marusiński Sławomir - zdjęcie profilowe
Marusiński Sławomir
vs Gnutek Maciek - zdjęcie profilowe
Gnutek Maciek
2:0 6:3 6:4 -:- 01:35
27/06/2024 10:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Podraza Marcin - zdjęcie profilowe
Podraza Marcin
2:0 6:0 6:3 -:- 01:10
25/06/2024 17:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
0:2 1:6 2:6 -:- 01:20
24/06/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gnutek Maciek - zdjęcie profilowe
Gnutek Maciek
vs Wojton Piotr - zdjęcie profilowe
Wojton Piotr
1:2 6:2 4:6 3:6 02:40
23/06/2024 10:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Martinez Cuella Ruben - zdjęcie profilowe
Martinez Cuella Ruben
2:0 6:4 6:2 -:- 01:45
20/06/2024 21:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Podraza Marcin - zdjęcie profilowe
Podraza Marcin
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
0:2 0:6 1:6 -:- 01:10
20/06/2024 10:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Bieńczycki Łukasz - zdjęcie profilowe
Bieńczycki Łukasz
2:0 6:1 6:0 -:- 01:10
18/06/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Sadowski Paweł - zdjęcie profilowe
Sadowski Paweł
vs Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
2:0 7:5 6:4 -:- 02:30
16/06/2024 08:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Sokal Piotr - zdjęcie profilowe
Sokal Piotr
2:0 6:1 7:6 (6) -:- 02:00
15/06/2024 12:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bieńczycki Łukasz - zdjęcie profilowe
Bieńczycki Łukasz
vs Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
2:0 7:6 (3) 6:2 -:- 02:00
14/06/2024 15:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Podraza Marcin - zdjęcie profilowe
Podraza Marcin
vs Wojton Piotr - zdjęcie profilowe
Wojton Piotr
0:2 4:6 1:6 -:- 01:40
11/06/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bieńczycki Łukasz - zdjęcie profilowe
Bieńczycki Łukasz
vs Marusiński Sławomir - zdjęcie profilowe
Marusiński Sławomir
2:0 7:6 (5) 6:0 -:- 01:30
09/06/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
0:2 2:6 1:6 -:- 01:30
06/06/2024 21:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Sokal Piotr - zdjęcie profilowe
Sokal Piotr
vs Bieńczycki Łukasz - zdjęcie profilowe
Bieńczycki Łukasz
0:2 5:7 0:6 -:- 01:20
26/05/2024 10:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Nowakowski Grzegorz - zdjęcie profilowe
Nowakowski Grzegorz
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30
25/05/2024 11:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Szymuś Agata - zdjęcie profilowe
Szymuś Agata
vs Pytel Michał - zdjęcie profilowe
Pytel Michał
2:0 6:3 6:0 -:- -:-
24/05/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Martinez Cuella Ruben - zdjęcie profilowe
Martinez Cuella Ruben
vs Bieńczycki Łukasz - zdjęcie profilowe
Bieńczycki Łukasz
0:2 2:6 0:6 -:- 02:00
21/05/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Nowakowski Grzegorz - zdjęcie profilowe
Nowakowski Grzegorz
vs Sadowski Paweł - zdjęcie profilowe
Sadowski Paweł
2:1 5:7 6:2 (10:5) 02:30
20/05/2024 20:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Nowakowski Grzegorz - zdjęcie profilowe
Nowakowski Grzegorz
vs Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
2:0 7:5 6:1 -:- 02:00
18/05/2024 11:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Sokal Piotr - zdjęcie profilowe
Sokal Piotr
vs Gnutek Maciek - zdjęcie profilowe
Gnutek Maciek
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
16/05/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Nowakowski Grzegorz - zdjęcie profilowe
Nowakowski Grzegorz
vs Martinez Cuella Ruben - zdjęcie profilowe
Martinez Cuella Ruben
2:0 6:1 6:2 -:- 02:00
14/05/2024 21:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Nowakowski Grzegorz - zdjęcie profilowe
Nowakowski Grzegorz
vs Gnutek Maciek - zdjęcie profilowe
Gnutek Maciek
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
12/05/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wesołowski Jakub - zdjęcie profilowe
Wesołowski Jakub
vs Gnutek Maciek - zdjęcie profilowe
Gnutek Maciek
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
12/05/2024 11:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Nowakowski Grzegorz - zdjęcie profilowe
Nowakowski Grzegorz
vs Bieńczycki Łukasz - zdjęcie profilowe
Bieńczycki Łukasz
2:1 5:7 6:4 6:2 02:30

Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.