Zaawansowana VI (Z VI)

Relaksmisja Tennis League Lato 2024

O grupie

Grupa Zaawansowana VI rozgrywa swoje mecze od 09/05/2024 do 08/10/2024. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 11/10/2024 do 20/10/2024.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Marcisz Marcin - zdjęcie profilowe Marcisz Marcin 28 7 7 14 0 14 87 41 46 50 1450
2 Mordarski Franciszek - zdjęcie profilowe Mordarski Franciszek 18 6 5 10 5 5 83 60 23 126 1307
3 Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe Tyrakowski Michał 18 6 4 9 5 4 78 56 22 281 1161
4 Kmita Kamil - zdjęcie profilowe Kmita Kamil 18 6 4 9 5 4 66 53 13 175 1254
5 Dudek Maciej - zdjęcie profilowe Dudek Maciej 15 5 3 7 4 3 57 44 13 180 1245
6 Fedosenok Oleksandr - zdjęcie profilowe Fedosenok Oleksandr 9 3 2 4 2 2 31 18 13 127 1304
7 Zamorski Antoni - zdjęcie profilowe Zamorski Antoni 8 8 0 0 16 -16 32 97 -65 291 1154
8 Dyląg Marcin - zdjęcie profilowe Dyląg Marcin 7 3 1 3 4 -1 29 32 -3 120 1320
9 Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe Mocniak Paweł 7 4 1 2 6 -4 27 46 -19 381 1099
10 Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe Drozdowski Dominik 4 1 1 2 0 2 12 1 11 138 1286
11 Pokorski Mateusz - zdjęcie profilowe Pokorski Mateusz 4 4 0 0 8 -8 18 49 -31 199 1216
12 Antolak Natalia - zdjęcie profilowe Antolak Natalia 2 1 0 1 2 -1 8 10 -2 324 1127
13 Goebel Michał - zdjęcie profilowe Goebel Michał 2 2 0 0 4 -4 3 24 -21 389 1094
14 Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe Skotnicki Stanisław 0 0 0 0 0 0 0 0 0 459 1062
15 Słomka Mateusz - zdjęcie profilowe Słomka Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 306 1144

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
07/07/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Dudek Maciej - zdjęcie profilowe
Dudek Maciej
vs Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
07/07/2024 07:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mordarski Franciszek - zdjęcie profilowe
Mordarski Franciszek
vs Marcisz Marcin - zdjęcie profilowe
Marcisz Marcin
0:2 4:6 4:6 -:- 01:30
01/07/2024 21:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
vs Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
2:0 6:0 6:1 -:- 01:00
29/06/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Dyląg Marcin - zdjęcie profilowe
Dyląg Marcin
vs Marcisz Marcin - zdjęcie profilowe
Marcisz Marcin
0:2 5:7 1:6 -:- 02:00
28/06/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
vs Marcisz Marcin - zdjęcie profilowe
Marcisz Marcin
0:2 5:7 5:7 -:- 01:30
26/06/2024 10:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mordarski Franciszek - zdjęcie profilowe
Mordarski Franciszek
vs Zamorski Antoni - zdjęcie profilowe
Zamorski Antoni
2:0 6:3 7:5 -:- 01:45
23/06/2024 11:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Dudek Maciej - zdjęcie profilowe
Dudek Maciej
vs Mordarski Franciszek - zdjęcie profilowe
Mordarski Franciszek
1:2 4:6 6:1 2:6 02:00
22/06/2024 15:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Dyląg Marcin - zdjęcie profilowe
Dyląg Marcin
vs Zamorski Antoni - zdjęcie profilowe
Zamorski Antoni
2:0 6:1 6:2 -:- 01:00
22/06/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Goebel Michał - zdjęcie profilowe
Goebel Michał
vs Fedosenok Oleksandr - zdjęcie profilowe
Fedosenok Oleksandr
0:2 1:6 0:6 -:- -:-
21/06/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Dudek Maciej - zdjęcie profilowe
Dudek Maciej
vs Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
0:2 5:7 4:6 -:- 02:00
14/06/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zamorski Antoni - zdjęcie profilowe
Zamorski Antoni
vs Dudek Maciej - zdjęcie profilowe
Dudek Maciej
0:2 3:6 3:6 -:- 02:00
09/06/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Fedosenok Oleksandr - zdjęcie profilowe
Fedosenok Oleksandr
vs Zamorski Antoni - zdjęcie profilowe
Zamorski Antoni
2:0 6:3 6:2 -:- -:-
09/06/2024 12:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Kmita Kamil - zdjęcie profilowe
Kmita Kamil
vs Dudek Maciej - zdjęcie profilowe
Dudek Maciej
0:2 4:6 3:6 -:- 02:00
03/06/2024 20:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
vs Pokorski Mateusz - zdjęcie profilowe
Pokorski Mateusz
2:0 7:6 (5) 6:3 -:- 01:45
02/06/2024 17:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mordarski Franciszek - zdjęcie profilowe
Mordarski Franciszek
vs Kmita Kamil - zdjęcie profilowe
Kmita Kamil
2:1 6:2 6:7 (5) 6:3 03:00
01/06/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mordarski Franciszek - zdjęcie profilowe
Mordarski Franciszek
vs Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
2:1 6:7 (8) 6:3 7:5 02:30
01/06/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe
Drozdowski Dominik
vs Zamorski Antoni - zdjęcie profilowe
Zamorski Antoni
2:0 6:0 6:1 -:- 01:20
31/05/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Goebel Michał - zdjęcie profilowe
Goebel Michał
vs Marcisz Marcin - zdjęcie profilowe
Marcisz Marcin
0:2 1:6 1:6 -:- 01:15
25/05/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zamorski Antoni - zdjęcie profilowe
Zamorski Antoni
vs Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
25/05/2024 16:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mordarski Franciszek - zdjęcie profilowe
Mordarski Franciszek
vs Pokorski Mateusz - zdjęcie profilowe
Pokorski Mateusz
2:0 6:0 6:1 -:- 01:10
24/05/2024 21:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Marcisz Marcin - zdjęcie profilowe
Marcisz Marcin
vs Pokorski Mateusz - zdjęcie profilowe
Pokorski Mateusz
2:0 6:0 6:3 -:- 01:15
21/05/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Kmita Kamil - zdjęcie profilowe
Kmita Kamil
vs Antolak Natalia - zdjęcie profilowe
Antolak Natalia
2:1 4:6 6:2 (10:8) 02:00
20/05/2024 20:00
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Kmita Kamil - zdjęcie profilowe
Kmita Kamil
vs Mocniak Paweł - zdjęcie profilowe
Mocniak Paweł
2:0 7:5 6:3 -:- 02:00
19/05/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
vs Dyląg Marcin - zdjęcie profilowe
Dyląg Marcin
2:1 4:6 6:4 6:1 02:30
18/05/2024 14:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Kmita Kamil - zdjęcie profilowe
Kmita Kamil
vs Zamorski Antoni - zdjęcie profilowe
Zamorski Antoni
2:0 6:0 6:2 -:- 01:45
17/05/2024 21:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Zamorski Antoni - zdjęcie profilowe
Zamorski Antoni
vs Marcisz Marcin - zdjęcie profilowe
Marcisz Marcin
0:2 3:6 2:6 -:- 01:15
11/05/2024 14:30
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Kmita Kamil - zdjęcie profilowe
Kmita Kamil
vs Pokorski Mateusz - zdjęcie profilowe
Pokorski Mateusz
2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
10/05/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Marcisz Marcin - zdjęcie profilowe
Marcisz Marcin
vs Fedosenok Oleksandr - zdjęcie profilowe
Fedosenok Oleksandr
2:0 6:3 6:4 -:- 01:30
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
27/07/2024 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Fedosenok Oleksandr - zdjęcie profilowe
Fedosenok Oleksandr
vs Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe
Drozdowski Dominik
-:- -:- -:- -:- -:-
28/07/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
vs Goebel Michał - zdjęcie profilowe
Goebel Michał
-:- -:- -:- -:- -:-
04/08/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Dudek Maciej - zdjęcie profilowe
Dudek Maciej
vs Fedosenok Oleksandr - zdjęcie profilowe
Fedosenok Oleksandr
-:- -:- -:- -:- -:-