Pro I (PI)
Relaksmisja Tennis League Zima 2017/2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kosek Grzegorz | 34 | 13 | 9 | 21 | 9 | 12 | 149 | 95 | 54 |
2 | Sasiak Justyna | 25 | 10 | 6 | 15 | 10 | 5 | 118 | 98 | 20 |
3 | Bogdański Michał | 22 | 8 | 7 | 14 | 4 | 10 | 99 | 52 | 47 |
4 | Górski Łukasz | 20 | 10 | 4 | 10 | 16 | -6 | 102 | 124 | -22 |
5 | Micher Bartos | 18 | 6 | 6 | 12 | 0 | 12 | 73 | 35 | 38 |
6 | Chrzanowski Tomasz | 16 | 8 | 4 | 8 | 9 | -1 | 67 | 73 | -6 |
7 | Korzeniak Anna | 13 | 5 | 4 | 8 | 4 | 4 | 53 | 43 | 10 |
8 | Piasecki Michał | 13 | 7 | 2 | 6 | 11 | -5 | 64 | 81 | -17 |
9 | Bess Damian | 11 | 4 | 3 | 7 | 2 | 5 | 50 | 34 | 16 |
10 | Hahn Jan | 11 | 6 | 2 | 5 | 10 | -5 | 45 | 77 | -32 |
11 | Olchawa Daniel | 11 | 7 | 1 | 4 | 13 | -9 | 48 | 75 | -27 |
12 | Stanek Robert | 9 | 8 | 0 | 2 | 16 | -14 | 36 | 94 | -58 |
13 | Chojnacki Jan | 7 | 3 | 2 | 4 | 3 | 1 | 37 | 28 | 9 |
14 | Pierzchała Jakub | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | -8 | 36 | 67 | -31 |
15 | Fijałkowski Mariusz | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 26 | 27 | -1 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stanek Robert |
vs |
Olchawa Daniel |
1:2 | 1:6 | 7:5 | (8:10) | 02:00 |
16/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chojnacki Jan |
vs |
Sasiak Justyna |
0:2 | 6:7 (4) | 2:6 | -:- | 02:00 |
15/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Hahn Jan |
vs |
Bogdański Michał |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
15/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olchawa Daniel |
vs |
Piasecki Michał |
1:2 | 2:6 | 7:5 | (8:10) | 01:30 |
15/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | 01:30 |
14/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Micher Bartos |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
14/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogdański Michał |
vs |
Stanek Robert |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
13/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sasiak Justyna |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
1:2 | 4:6 | 7:6 (5) | 4:6 | 01:30 |
12/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Korzeniak Anna |
vs |
Piasecki Michał |
2:0 | 7:6 (1) | 6:2 | -:- | 02:00 |
11/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kosek Grzegorz |
vs |
Sasiak Justyna |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:00 |
08/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Piasecki Michał |
vs |
Stanek Robert |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
07/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olchawa Daniel |
vs |
Bogdański Michał |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
07/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kosek Grzegorz |
vs |
Piasecki Michał |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
07/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Górski Łukasz |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
1:2 | 7:6 | 3:6 | (8:10) | 02:30 |
05/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kosek Grzegorz |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:1 | 7:6 | -:- | 01:30 |
31/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stanek Robert |
vs |
Sasiak Justyna |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
31/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kosek Grzegorz |
vs |
Bess Damian |
2:1 | 7:5 | 4:6 | 6:3 | 01:30 |
30/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kosek Grzegorz |
vs |
Olchawa Daniel |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
29/03/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Bogdański Michał |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
25/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Piasecki Michał |
vs |
Górski Łukasz |
1:2 | 6:0 | 4:6 | 5:7 | 02:00 |
24/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chojnacki Jan |
vs |
Stanek Robert |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
22/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Kosek Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
18/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chojnacki Jan |
vs |
Kosek Grzegorz |
2:1 | 6:1 | 5:7 | 6:3 | 02:00 |
17/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Hahn Jan |
vs |
Pierzchała Jakub |
2:1 | 5:7 | 6:0 | 7:6 (10) | 03:00 |
16/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Jakub |
vs |
Sasiak Justyna |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
14/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Jakub |
vs |
Górski Łukasz |
1:2 | 4:6 | 6:1 | 3:6 | 01:15 |
11/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chrzanowski Tomasz |
vs |
Bogdański Michał |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
11/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Korzeniak Anna |
vs |
Micher Bartos |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
11/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kosek Grzegorz |
vs |
Hahn Jan |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
08/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kosek Grzegorz |
vs |
Pierzchała Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Górski Łukasz |
vs |
Sasiak Justyna |
1:2 | 6:4 | 0:6 | 2:6 | 01:30 |
04/03/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Korzeniak Anna |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
18/02/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Korzeniak Anna |
vs |
Kosek Grzegorz |
2:1 | 5:7 | 6:3 | (10:2) | 01:30 |
18/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Korzeniak Anna |
vs |
Sasiak Justyna |
2:1 | 5:7 | 6:1 | (10:6) | 01:30 |
11/02/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Stanek Robert |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:20 |
09/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sasiak Justyna |
vs |
Piasecki Michał |
2:1 | 2:6 | 6:1 | 6:3 | 01:30 |
28/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kosek Grzegorz |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
27/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Hahn Jan |
vs |
Górski Łukasz |
1:2 | 1:6 | 7:6 | 2:6 | 02:00 |
24/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sasiak Justyna |
vs |
Bogdański Michał |
1:2 | 0:6 | 7:5 | 4:6 | 02:00 |
14/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogdański Michał |
vs |
Kosek Grzegorz |
2:1 | 2:6 | 6:1 | 6:3 | 01:30 |
06/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
21/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kosek Grzegorz |
vs |
Stanek Robert |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
19/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Górski Łukasz |
vs |
Stanek Robert |
2:1 | 6:2 | 4:6 | (10:8) | 02:00 |
03/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chrzanowski Tomasz |
vs |
Pierzchała Jakub |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/11/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olchawa Daniel |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
24/11/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Hahn Jan |
vs |
Bess Damian |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
23/11/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olchawa Daniel |
vs |
Sasiak Justyna |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
18/11/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Hahn Jan |
vs |
Olchawa Daniel |
2:1 | 6:4 | 2:6 | (10:5) | 01:30 |
16/11/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bess Damian |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
11/11/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Piasecki Michał |
vs |
Chrzanowski Tomasz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:20 |
10/11/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogdański Michał |
vs |
Bess Damian |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.