Średnio-zaawansowana wyższa II (ŚZWII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2017/2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuźniar Maciej | 33 | 12 | 10 | 21 | 6 | 15 | 144 | 84 | 60 |
2 | Zagórski Tomasz | 30 | 10 | 10 | 20 | 0 | 20 | 121 | 42 | 79 |
3 | Nowak Jarosław | 29 | 12 | 8 | 17 | 9 | 8 | 120 | 107 | 13 |
4 | Dąbrowski Krzysztof | 24 | 9 | 7 | 14 | 5 | 9 | 98 | 68 | 30 |
5 | Kegel Łukasz | 24 | 12 | 5 | 12 | 17 | -5 | 110 | 123 | -13 |
6 | Michalik Jacek | 23 | 10 | 6 | 13 | 10 | 3 | 99 | 87 | 12 |
7 | Sznilik Rafał | 21 | 11 | 4 | 10 | 14 | -4 | 105 | 112 | -7 |
8 | Krzyżyk Jarosław | 12 | 9 | 1 | 3 | 16 | -13 | 66 | 100 | -34 |
9 | Kulig Paweł | 11 | 7 | 2 | 4 | 10 | -6 | 44 | 73 | -29 |
10 | Molenda Grzegorz | 11 | 9 | 1 | 2 | 17 | -15 | 44 | 107 | -63 |
11 | Siwiec Tomasz | 10 | 7 | 1 | 3 | 12 | -9 | 49 | 80 | -31 |
12 | Korzenny Wojciech | 9 | 3 | 3 | 6 | 0 | 6 | 36 | 10 | 26 |
13 | Pamuła Łukasz | 7 | 5 | 1 | 3 | 8 | -5 | 28 | 53 | -25 |
14 | Koziński Adam | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | -4 | 6 | 24 | -18 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Kegel Łukasz |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
16/04/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Jarosław |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
15/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Molenda Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
15/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Michalik Jacek |
vs |
Kulig Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
14/04/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Michalik Jacek |
vs |
Dąbrowski Krzysztof |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
11/04/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:30 |
09/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
08/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Michalik Jacek |
vs |
Molenda Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
07/04/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Michalik Jacek |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (14:12) | 02:00 |
25/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pamuła Łukasz |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
23/03/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
16/03/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
11/03/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Jarosław |
vs |
Dąbrowski Krzysztof |
1:1 | 4:6 | 6:3 | -:- | 02:00 |
04/03/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuźniar Maciej |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
24/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Jarosław |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:1 | 7:6 (6) | 4:6 | (10:7) | 02:30 |
18/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kulig Paweł |
vs |
Molenda Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
15/02/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Molenda Grzegorz |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
13/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Zagórski Tomasz |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
11/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pamuła Łukasz |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
11/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Jarosław |
vs |
Kulig Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
11/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Jarosław |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:45 |
07/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Siwiec Tomasz |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 6:2 | 7:6 (5) | -:- | 01:30 |
04/02/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Zagórski Tomasz |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
04/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sznilik Rafał |
vs |
Kulig Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
04/02/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Jarosław |
vs |
Molenda Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
31/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Sznilik Rafał |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:3 | 02:30 |
30/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kegel Łukasz |
vs |
Kulig Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuźniar Maciej |
vs |
Koziński Adam |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
28/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Michalik Jacek |
vs |
Nowak Jarosław |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
28/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kulig Paweł |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
27/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sznilik Rafał |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:40 |
26/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Sznilik Rafał |
vs |
Molenda Grzegorz |
2:0 | 7:6 (4) | 6:0 | -:- | 01:30 |
24/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuźniar Maciej |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
21/01/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Zagórski Tomasz |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
21/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuźniar Maciej |
vs |
Molenda Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
19/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Michalik Jacek |
vs |
Kegel Łukasz |
1:2 | 7:5 | 4:6 | (10:12) | 02:00 |
18/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Molenda Grzegorz |
vs |
Kegel Łukasz |
2:1 | 6:7 (1) | 6:3 | (10:7) | 02:00 |
14/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Michalik Jacek |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
14/01/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zagórski Tomasz |
vs |
Nowak Jarosław |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 02:00 |
12/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dąbrowski Krzysztof |
vs |
Kuźniar Maciej |
1:2 | 4:6 | 6:2 | 4:6 | 02:00 |
10/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Korzenny Wojciech |
vs |
Molenda Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kegel Łukasz |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (11:9) | 01:30 |
07/01/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Sznilik Rafał |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
30/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Michalik Jacek |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
30/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuźniar Maciej |
vs |
Sznilik Rafał |
2:1 | 7:6 (4) | 6:7 (4) | (10:5) | 02:00 |
20/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Korzenny Wojciech |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
17/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Zagórski Tomasz |
vs |
Kuźniar Maciej |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
17/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Jarosław |
vs |
Kegel Łukasz |
2:1 | 6:4 | 5:7 | (10:7) | 02:00 |
13/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Korzenny Wojciech |
vs |
Nowak Jarosław |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/12/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Michalik Jacek |
vs |
Kuźniar Maciej |
2:1 | 3:6 | 7:5 | (10:8) | 02:00 |
03/12/2017 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Kuźniar Maciej |
0:2 | 5:7 | 6:7 (2) | -:- | 02:00 |
26/11/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Zagórski Tomasz |
vs |
Michalik Jacek |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
23/11/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Zagórski Tomasz |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 02:00 |
19/11/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Zagórski Tomasz |
vs |
Koziński Adam |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
19/11/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuźniar Maciej |
vs |
Nowak Jarosław |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
18/11/2017 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Zagórski Tomasz |
vs |
Dąbrowski Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
18/11/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Jarosław |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 7:6 | 6:4 | -:- | 02:00 |
12/11/2017 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuźniar Maciej |
vs |
Kulig Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
11/11/2017 ziemna |
Zagórski Tomasz |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.