FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA WYŻSZA (FŚZW)
Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019
Zwycięzcy
I MIEJSCE
II MIEJSCE
Paolo Cawalowski
13 zwycięstw / 16 meczów / 194 wygranych gemów
III MIEJSCE
Sebastian Dubiel
14 zwycięstw / 16 meczów / 193 wygranych gemów
Mecze
Poziom | Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Finał | 14/04/2019 Dekerta 21, Kraków |
Cawalowski Paolo |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
O 3 miejsce | 14/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chełmecki Patryk |
vs |
Dubiel Sebastian |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:10 |
1/2 finału | 13/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Cawalowski Paolo |
vs |
Dubiel Sebastian |
2:1 | 4:6 | 6:4 | 7:5 | 03:45 |
1/2 finału | 13/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chełmecki Patryk |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:05 |
1/4 finału | 07/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Garcia Joaquin |
vs |
Malik Mariusz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:10 |
1/4 finału | 07/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Uchacz Andrzej |
vs |
Dubiel Sebastian |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 01:49 |
1/4 finału | 07/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Najdyhor Hubert |
vs |
Cawalowski Paolo |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:20 |
1/4 finału | 07/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chełmecki Patryk |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 7:5 | 7:6 (0) | -:- | 01:40 |
1/8 finału | 06/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dubiel Sebastian |
vs |
Jarzyna Dominik |
2:0 | 6:4 | 5:0 | -:- | 01:10 |
1/8 finału | 06/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Uchacz Andrzej |
vs |
Liskiewicz Mateusz |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:50 |
1/8 finału | 06/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Cawalowski Paolo |
vs |
Padoan Fabio |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:4 | 02:45 |
1/8 finału | 06/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Najdyhor Hubert |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 7:6 (4) | 6:4 | -:- | 02:05 |
1/8 finału | 06/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Garcia Joaquin |
vs |
Kegel Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 00:55 |
1/8 finału | 06/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Łotocki Łukasz |
vs |
Ochyński Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:20 |
1/8 finału | 06/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chełmecki Patryk |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:0 | 6:4 | 7:6 (1) | -:- | 01:40 |
1/8 finału | 06/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Malik Mariusz |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:1 | 6:4 | 1:6 | 6:2 | 01:40 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.