Średnio zaawansowana-wyższa II (ŚZWII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Padoan Fabio | 29 | 11 | 8 | 18 | 7 | 11 | 123 | 71 | 52 |
2 | Uchacz Andrzej | 26 | 10 | 8 | 16 | 8 | 8 | 119 | 94 | 25 |
3 | Malik Mariusz | 23 | 10 | 6 | 13 | 8 | 5 | 106 | 89 | 17 |
4 | Nowak Paweł | 22 | 12 | 5 | 10 | 15 | -5 | 106 | 121 | -15 |
5 | Pieczyrak Dariusz | 21 | 7 | 7 | 14 | 1 | 13 | 84 | 45 | 39 |
6 | Skąpski Jan | 21 | 8 | 6 | 13 | 4 | 9 | 90 | 46 | 44 |
7 | Pawela Bartosz | 17 | 10 | 3 | 7 | 14 | -7 | 74 | 96 | -22 |
8 | Stępień Janusz | 14 | 8 | 3 | 6 | 10 | -4 | 65 | 70 | -5 |
9 | Adamczyk Dominik | 7 | 3 | 2 | 4 | 2 | 2 | 30 | 23 | 7 |
10 | Jurek Jarosław | 7 | 6 | 0 | 1 | 12 | -11 | 32 | 78 | -46 |
11 | Siwiec Tomasz | 6 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 26 | 30 | -4 |
12 | Kogut Dominik | 6 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 13 | 85 | -72 |
13 | Karolak Jacek | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | -6 | 18 | 38 | -20 |
14 | Pamuła Łukasz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jurek Jarosław |
vs |
Uchacz Andrzej |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
31/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawela Bartosz |
vs |
Jurek Jarosław |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:45 |
30/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Jurek Jarosław |
2:1 | 6:7 (5) | 6:1 | 6:2 | 03:15 |
27/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Uchacz Andrzej |
vs |
Kogut Dominik |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
24/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawela Bartosz |
vs |
Kogut Dominik |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
24/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Adamczyk Dominik |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
23/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan Fabio |
vs |
Pieczyrak Dariusz |
1:2 | 6:3 | 2:6 | (2:10) | 02:00 |
22/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Kogut Dominik |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
17/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Malik Mariusz |
vs |
Jurek Jarosław |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
17/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawela Bartosz |
vs |
Uchacz Andrzej |
1:2 | 6:2 | 2:6 | (6:10) | 01:30 |
17/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Paweł |
vs |
Karolak Jacek |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:00 |
15/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Uchacz Andrzej |
2:0 | 7:6 (6) | 7:5 | -:- | 02:05 |
10/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Pawela Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
03/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Uchacz Andrzej |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
03/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Malik Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
17/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:00 |
16/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Pawela Bartosz |
2:0 | 7:6 | 6:1 | -:- | 01:30 |
15/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan Fabio |
vs |
Jurek Jarosław |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
15/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Malik Mariusz |
vs |
Siwiec Tomasz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
11/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
10/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Dariusz |
vs |
Stępień Janusz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
09/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan Fabio |
vs |
Pawela Bartosz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
28/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan Fabio |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
27/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stępień Janusz |
vs |
Jurek Jarosław |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
25/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Siwiec Tomasz |
vs |
Padoan Fabio |
1:2 | 1:6 | 7:5 | (4:10) | 02:00 |
20/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stępień Janusz |
vs |
Pawela Bartosz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
18/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skąpski Jan |
vs |
Stępień Janusz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
15/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Paweł |
vs |
Siwiec Tomasz |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
13/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Nowak Paweł |
vs |
Stępień Janusz |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
11/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan Fabio |
vs |
Stępień Janusz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
09/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Stępień Janusz |
vs |
Uchacz Andrzej |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 02:00 |
07/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Malik Mariusz |
vs |
Stępień Janusz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
04/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Paweł |
vs |
Kogut Dominik |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawela Bartosz |
vs |
Malik Mariusz |
0:2 | 4:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
16/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Uchacz Andrzej |
vs |
Adamczyk Dominik |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 02:30 |
15/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Padoan Fabio |
vs |
Kogut Dominik |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
14/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan Fabio |
vs |
Uchacz Andrzej |
1:2 | 6:1 | 5:7 | 4:6 | 02:30 |
09/12/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Malik Mariusz |
vs |
Nowak Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
07/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan Fabio |
vs |
Karolak Jacek |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
04/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Malik Mariusz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
02/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Adamczyk Dominik |
vs |
Pawela Bartosz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
02/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Uchacz Andrzej |
1:2 | 7:5 | 1:6 | (11:13) | 02:00 |
30/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Padoan Fabio |
vs |
Malik Mariusz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
27/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Malik Mariusz |
vs |
Uchacz Andrzej |
1:2 | 3:6 | 7:5 | 4:6 | 02:30 |
23/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Padoan Fabio |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
19/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Malik Mariusz |
vs |
Kogut Dominik |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
18/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pawela Bartosz |
vs |
Skąpski Jan |
2:0 | 7:6 (5) | 6:4 | -:- | 02:00 |
16/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Skąpski Jan |
vs |
Karolak Jacek |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
09/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skąpski Jan |
vs |
Kogut Dominik |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.