Zaawansowana II (ZII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śniegoń Sławomir | 36 | 12 | 12 | 24 | 0 | 24 | 146 | 50 | 96 |
2 | Mleczko Rafał | 36 | 13 | 11 | 23 | 6 | 17 | 154 | 82 | 72 |
3 | Yarkouski Stanislau | 28 | 10 | 9 | 18 | 5 | 13 | 113 | 63 | 50 |
4 | Bizon Andrzej | 28 | 13 | 7 | 15 | 14 | 1 | 137 | 127 | 10 |
5 | Gielas Grzegorz | 27 | 11 | 8 | 17 | 9 | 8 | 125 | 101 | 24 |
6 | Krawczyk Grzegorz | 15 | 8 | 2 | 7 | 12 | -5 | 79 | 92 | -13 |
7 | Kiełb Marcin | 14 | 8 | 3 | 6 | 11 | -5 | 62 | 78 | -16 |
8 | Marini Calin | 10 | 6 | 1 | 4 | 10 | -6 | 49 | 75 | -26 |
9 | Tokarski Sławomir | 9 | 7 | 1 | 2 | 13 | -11 | 44 | 86 | -42 |
10 | Gabryszak Mariusz | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 | -15 | 42 | 101 | -59 |
11 | Tomasik Wojciech | 8 | 4 | 1 | 4 | 6 | -2 | 42 | 49 | -7 |
12 | Szturc Przemysław | 8 | 5 | 1 | 3 | 8 | -5 | 36 | 59 | -23 |
13 | Cygankiewicz Filip | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | -8 | 18 | 48 | -30 |
14 | Flak Stanisław | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | -6 | 0 | 36 | -36 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Flak Stanisław |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
31/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kiełb Marcin |
vs |
Mleczko Rafał |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
30/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mleczko Rafał |
vs |
Tokarski Sławomir |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
29/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Cygankiewicz Filip |
vs |
Śniegoń Sławomir |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
29/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Tokarski Sławomir |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
27/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mleczko Rafał |
vs |
Flak Stanisław |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
23/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mleczko Rafał |
vs |
Yarkouski Stanislau |
1:2 | 1:6 | 6:4 | (7:10) | 02:00 |
21/03/2019 Dekerta 21, Kraków |
Flak Stanisław |
vs |
Gielas Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
20/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mleczko Rafał |
vs |
Cygankiewicz Filip |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
19/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Yarkouski Stanislau |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
16/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mleczko Rafał |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:1 | 6:7 (3) | 6:3 | (10:7) | 02:00 |
15/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Tomasik Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
14/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Yarkouski Stanislau |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:1 | 6:4 | 6:7 (3) | (10:8) | 02:20 |
12/03/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Gabryszak Mariusz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
09/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Tomasik Wojciech |
vs |
Bizon Andrzej |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
04/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gielas Grzegorz |
vs |
Tomasik Wojciech |
2:1 | 1:6 | 7:5 | 6:4 | 02:00 |
01/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mleczko Rafał |
vs |
Śniegoń Sławomir |
0:2 | 6:7 (7) | 3:6 | -:- | 02:00 |
28/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szturc Przemysław |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
22/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mleczko Rafał |
vs |
Tomasik Wojciech |
2:1 | 6:1 | 6:7 (5) | 6:3 | 02:00 |
19/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
17/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kiełb Marcin |
vs |
Gielas Grzegorz |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
15/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Szturc Przemysław |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
09/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Marini Calin |
vs |
Śniegoń Sławomir |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
09/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mleczko Rafał |
vs |
Bizon Andrzej |
2:0 | 6:1 | 7:6 (7) | -:- | 02:00 |
03/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kiełb Marcin |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:2 | 02:30 |
31/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Gielas Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:45 |
30/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gabryszak Mariusz |
vs |
Tokarski Sławomir |
1:2 | 3:6 | 6:4 | 4:6 | 03:00 |
28/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Tokarski Sławomir |
vs |
Yarkouski Stanislau |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
26/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Yarkouski Stanislau |
vs |
Kiełb Marcin |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:10 |
25/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Śniegoń Sławomir |
vs |
Tokarski Sławomir |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
24/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Yarkouski Stanislau |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
22/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bizon Andrzej |
vs |
Śniegoń Sławomir |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
20/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kiełb Marcin |
vs |
Śniegoń Sławomir |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- |
20/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Cygankiewicz Filip |
vs |
Yarkouski Stanislau |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:50 |
17/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Yarkouski Stanislau |
vs |
Gabryszak Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:20 |
15/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bizon Andrzej |
vs |
Gabryszak Mariusz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
06/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bizon Andrzej |
vs |
Marini Calin |
2:1 | 5:7 | 6:4 | 6:2 | 03:00 |
05/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bizon Andrzej |
vs |
Tokarski Sławomir |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 02:00 |
31/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bizon Andrzej |
vs |
Gielas Grzegorz |
1:2 | 7:6 (2) | 5:7 | (5:10) | 02:00 |
29/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Yarkouski Stanislau |
vs |
Marini Calin |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
29/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kiełb Marcin |
vs |
Bizon Andrzej |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- |
28/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
22/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szturc Przemysław |
vs |
Kiełb Marcin |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
18/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gielas Grzegorz |
vs |
Yarkouski Stanislau |
1:2 | 6:2 | 6:7 (6) | 1:6 | 02:00 |
18/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kiełb Marcin |
vs |
Gabryszak Mariusz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mleczko Rafał |
vs |
Gabryszak Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:25 |
16/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Marini Calin |
vs |
Mleczko Rafał |
0:2 | 1:6 | 3:5 | -:- | 01:30 |
12/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gielas Grzegorz |
vs |
Krawczyk Grzegorz |
2:0 | 7:6 | 6:3 | -:- | 02:00 |
11/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gielas Grzegorz |
vs |
Tokarski Sławomir |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 02:00 |
09/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Szturc Przemysław |
2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:2 | 02:00 |
02/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mleczko Rafał |
vs |
Gielas Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
29/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Cygankiewicz Filip |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
27/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Marini Calin |
vs |
Gielas Grzegorz |
1:2 | 6:4 | 5:7 | 1:6 | 02:00 |
25/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mleczko Rafał |
vs |
Szturc Przemysław |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
22/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gielas Grzegorz |
vs |
Gabryszak Mariusz |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:15 |
20/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marini Calin |
vs |
Gabryszak Mariusz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.