RTL Zima 2019/2020

O sezonie

Rozgrywki RTL Zima 2019/2020 trwają od 01/11/2019 do 25/04/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Top Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz 38 10 10 20 2 18 130 41 89
2 Fijałkowski Mariusz 23 8 5 12 8 4 95 76 19
3 Jarosz Jędrzej 19 7 4 9 7 2 74 67 7

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Górecki Daniel 28 7 7 14 0 14 87 41 46
2 Szamatuła Karol 22 8 5 11 8 3 88 82 6
3 Aksamit Dariusz 21 8 5 10 8 2 95 81 14

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Śniegoń Sławomir 34 10 8 17 5 12 126 76 50
2 Stanek Mateusz 32 8 8 16 0 16 98 34 64
3 Motak Zbigniew 24 10 5 11 12 -1 94 104 -10

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pavelko Radovan 25 7 7 14 3 11 88 58 30
2 Rakoczy Ryszard 22 7 5 12 6 6 83 58 25
3 Bizon Andrzej 16 5 4 9 4 5 52 38 14

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szturc Przemysław 31 8 8 16 1 15 102 42 60
2 Cygankiewicz Filip 28 8 7 15 4 11 106 72 34
3 Śpiewak Sławomir 26 9 5 12 8 4 94 81 13

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Borowski Mateusz 27 8 7 14 4 10 103 61 42
2 Garcia Joaquin 21 6 5 11 3 8 80 49 31
3 Dubiel Sebastian 21 7 4 10 5 5 77 56 21

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Arian Mateusz 24 6 6 12 0 12 73 28 45
2 Noga Paweł 19 5 5 10 1 9 67 29 38
3 Najdyhor Hubert 19 6 5 10 4 6 70 58 12

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Skoczek Mateusz 35 9 9 18 1 17 113 48 65
2 Harrison Michael 35 10 8 17 4 13 114 66 48
3 Gochnio Tomasz 31 9 8 16 4 12 107 64 43

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Padoan Fabio 31 11 7 14 9 5 108 93 15
2 Szuster Sergiusz 30 8 8 16 2 14 104 49 55
3 Liskiewicz Mateusz 26 7 6 13 2 11 87 51 36

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Malik Mariusz 40 11 10 20 3 17 130 57 73
2 Mika Karol 31 10 7 14 6 8 103 64 39
3 Kurowska - Harmatys Alicja 30 10 7 14 7 7 100 87 13

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Fugiel Marcin 22 7 5 10 4 6 70 47 23
2 Uchacz Andrzej 20 6 5 10 3 7 72 47 25
3 Lorek Krzysztof 19 8 4 8 9 -1 78 75 3

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Veldman Nanne 36 9 9 18 0 18 109 49 60
2 Borzestowski Michał 31 8 8 16 1 15 102 45 57
3 Biel Marek 26 9 6 12 7 5 92 67 25

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dobek Sebastian 39 10 10 20 1 19 123 61 62
2 Jelonek Dominik 36 10 8 18 4 14 118 59 59
3 Mocniak Paweł 35 10 9 18 4 14 129 71 58

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szypuła Filip 45 12 11 23 3 20 139 56 83
2 Rudko Rafał 32 9 8 16 3 13 106 49 57
3 Van De Sompele Antony 32 9 8 16 3 13 108 59 49

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Ptasinski Piotr 44 12 11 22 3 19 140 43 97
2 Bomba Łukasz 44 13 10 22 7 15 167 96 71
3 Mazur Daniel 43 12 10 21 4 17 137 65 72

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojtasik K. / Dybus M. 31 10 8 16 7 9 125 95 30
2 Pawłowski Ł. / Chełmecki M. 18 7 3 9 9 0 91 91 0
3 Śpiewak S. / Myśliwiec K. 16 9 2 5 14 -9 73 105 -32

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pichowski J. / Kuźniar M. 40 14 8 19 13 6 151 125 26
2 Majek M. / Budzik P. 39 13 9 20 11 9 155 116 39
3 Piasecki A. / Szuster S. 38 11 9 20 6 14 143 78 65

Deblowa Zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kozłowski S. / Rakoczy R. 36 11 10 20 7 13 131 98 33
2 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 31 10 7 16 8 8 124 105 19
3 Morawiec R. / Morawiec K. 28 10 7 14 8 6 107 85 22

Kobiety I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pierzchała Agnieszka 38 10 9 19 2 17 124 44 80
2 Czowicka Justyna 28 8 7 14 3 11 88 45 43
3 Witek Sabina 27 9 6 13 7 6 96 67 29

Kobiety II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gołda Maria 32 8 8 16 0 16 96 3 93
2 Jewuła Barbara 29 8 7 14 2 12 86 28 58
3 Mucha Maria 17 7 3 7 8 -1 51 61 -10

Kobiety III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 40 10 10 20 0 20 120 26 94
2 Marczyńska Agnieszka 37 11 9 18 5 13 112 60 52
3 Prochot Agata 36 9 9 18 0 18 109 16 93

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mączka Marek 14 4 3 7 2 5 45 24 21
2 Skąpski Jan 11 3 3 6 1 5 37 20 17
3 Krzyżyk Jarosław 10 6 1 3 10 -7 48 68 -20

Sparingi

Ostatnie mecze
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
07/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
0:2 3:6 0:6 -:- 01:00
04/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kosmal Grzegorz - zdjęcie profilowe
Kosmal Grzegorz
vs Stanek Mateusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mateusz
0:2 1:6 0:6 -:- 01:30
03/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
0:1 6:7 (5) 0:0 -:- 01:00
02/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Stanek Mateusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mateusz
0:2 2:6 3:6 -:- 01:30

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Listopad 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Michał Tyrakowski Średnio-zaawansowana II 8
2 Mariusz Malik Średnio-zaawansowana wyższa III 6
3 Piotr Budzik Średnio-zaawansowana wyższa II 5
4 Dominik Jelonek Średnio-zaawansowana I 5
5 Elżbieta Starowicz Kobiety III 5
6 Daniel Mazur Średnio-zaawansowana III 5
7 Jarosław Krzyżyk Średnio-zaawansowana wyższa III 4
8 Krystyna Mielecka Średnio-zaawansowana I 4
9 Piotr Ptasinski Średnio-zaawansowana III 4
10 Krzysztof Pruś Średnio-zaawansowana wyższa II 4

Grudzień 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Justyna Pyrich Kobiety I 8
2 Teresa Stochel Kobiety III 6
3 Daniel Najman Średnio-zaawansowana II 5
4 Sławomir Śniegoń Pro II 5
5 Kamil Kalita Średnio-zaawansowana I 5
6 Anna Winiarz Kobiety III 4
7 Zbigniew Motak Pro II 4
8 Krzysztof Lorek Średnio-zaawansowana wyższa IV 4
9 Jan Franaszek Średnio-zaawansowana wyższa III 4
10 Mateusz Skoczek Średnio-zaawansowana wyższa I 4

Styczeń 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Sebastian Dobek Średnio-zaawansowana I 6
2 Albert Salwa Średnio-zaawansowana wyższa I 5
3 Daniel Mazur Średnio-zaawansowana III 4
4 Justyna Czowicka Kobiety I 4
5 Filip Cygankiewicz Zaawansowana II 4
6 Łukasz Bomba Średnio-zaawansowana III 4
7 Radovan Pavelko Zaawansowana I 4
8 Jarosław Krzyżyk Średnio-zaawansowana wyższa III 4
9 Jędrzej Jarosz Top Pro 4
10 Dariusz Pieczyrak Średnio-zaawansowana wyższa II 4

Luty 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Karol Knapik Średnio-zaawansowana wyższa II 5
2 Stanisław Skotnicki Średnio-zaawansowana wyższa II 5
3 Fabio Padoan Średnio-zaawansowana wyższa II 5
4 Mateusz Stanek Pro II 5
5 Katarzyna Pietras-Chorabik Kobiety III 5
6 Rafał Sznilik Średnio-zaawansowana wyższa II 4
7 Agnieszka Marczyńska Kobiety III 4
8 Sebastian Dubiel Zaawansowana III 4
9 Mieszko Buchowski Średnio-zaawansowana II 4
10 Maria Gołda Kobiety II 4

Marzec 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Mariusz Fijałkowski Top Pro 4
2 Jarosław Krzyżyk Średnio-zaawansowana wyższa III 4
3 Krzysztof Kubicki Pro II 4
4 Mateusz Oleksiak Pro I 3
5 Wojciech Stanek Średnio-zaawansowana I 3
6 Filip Szypuła Średnio-zaawansowana II 3
7 Zbigniew Motak Pro II 3
8 Michał Bugno Zaawansowana III 3
9 Sergiusz Szuster Średnio-zaawansowana wyższa II 3
10 Jarosław Bujacz Średnio-zaawansowana II 2

Kwiecień 2020

Brak najaktywniejszych zawodników w tym miesiącu

Listopad 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro 6
2 Majek M. / Budzik P. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
3 Czopik M. / Niemczyk A. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
4 Mączka M. / Borzestowski M. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
5 Harasimowicz A. / Mika K. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
6 Kozłowski S. / Rakoczy R. Deblowa Zaawansowana 3
7 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Deblowa Zaawansowana 2
8 Śpiewak S. / Myśliwiec K. Deblowa Pro 2
9 Mccloskey B. / Mccloskey F. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
10 Olszowik G. / Olszowik B. Deblowa Zaawansowana 2

Grudzień 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Jelonek D. / Lipiński K. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
2 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
3 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Deblowa Zaawansowana 4
4 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro 4
5 Bizon A. / Gołda M. Deblowa Zaawansowana 3
6 Mccloskey B. / Mccloskey F. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
7 Kozłowski S. / Rakoczy R. Deblowa Zaawansowana 3
8 Olszowik G. / Olszowik B. Deblowa Zaawansowana 3
9 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Deblowa Zaawansowana 3
10 Garcia J. / Oleksiak M. Deblowa Zaawansowana 2

Styczeń 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Pichowski J. / Kuźniar M. Deblowa Średnio-zaawansowana 6
2 Garcia J. / Oleksiak M. Deblowa Zaawansowana 6
3 Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
4 Gomółka J. / Ślósarz M. Deblowa Zaawansowana 4
5 Paluch J. / Drozdowski D. Deblowa Zaawansowana 4
6 Majek M. / Budzik P. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
7 Śpiewak S. / Myśliwiec K. Deblowa Pro 4
8 Szamatuła K. / Otwinowski D. Deblowa Zaawansowana 3
9 Garlicka A. / Iseli G. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
10 Kowalczyk A. / Kowalczyk K. Deblowa Średnio-zaawansowana 3

Luty 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro 8
2 Morawiec R. / Morawiec K. Deblowa Zaawansowana 5
3 Pichowski J. / Kuźniar M. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
4 Kowalczyk A. / Kowalczyk K. Deblowa Średnio-zaawansowana 5
5 Pawłowski �. / Chełmecki M. Deblowa Pro 5
6 Harasimowicz A. / Mika K. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
7 Motak Z. / Bugno M. Deblowa Pro 4
8 Maguński K. / Maguński D. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
9 Garcia J. / Oleksiak M. Deblowa Zaawansowana 4
10 Olszowik G. / Olszowik B. Deblowa Zaawansowana 3

Marzec 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
2 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro 2
3 Czopik M. / Niemczyk A. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
4 Pawłowski �. / Chełmecki M. Deblowa Pro 1
5 Mccloskey B. / Mccloskey F. Deblowa Średnio-zaawansowana 1
6 Uchacz A. / Malik M. Deblowa Średnio-zaawansowana 1
7 Pawela B. / Cisło P. Deblowa Średnio-zaawansowana 1
8 Kozłowski S. / Rakoczy R. Deblowa Zaawansowana 1
9 Gomółka J. / Ślósarz M. Deblowa Zaawansowana 1
10 Śpiewak S. / Myśliwiec K. Deblowa Pro 1

Kwiecień 2020

Brak najaktywniejszych zawodników w tym miesiącu