RTL Zima 2019/2020

Grupy / Playoffy

Finał Top Pro

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Mazurek Jakub - zdjęcie profilowe
Mazurek Jakub
1:2 7:5 2:6 2:6 02:25
O 3 miejsce 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bess Tomasz - zdjęcie profilowe
Bess Tomasz
vs Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
0:2 6:7 (3) 4:6 -:- 02:15
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
vs Mazurek Jakub - zdjęcie profilowe
Mazurek Jakub
0:2 2:6 2:6 -:- 01:15
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Bess Tomasz - zdjęcie profilowe
Bess Tomasz
2:0 6:1 6:0 -:- 01:20

Top Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz 50 13 13 26 2 24 166 55 111
2 Fijałkowski Mariusz 35 12 8 19 12 7 155 123 32
3 Mazurek Jakub 33 9 8 17 3 14 114 51 63

Finał Pro

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Stanek Mateusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mateusz
vs Chełmecki Mirosław - zdjęcie profilowe
Chełmecki Mirosław
0:2 5:7 2:6 -:- 01:45
O 3 miejsce 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
2:1 6:0 5:7 6:1 02:05
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Stanek Mateusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mateusz
vs Jaganathen Yannen - zdjęcie profilowe
Jaganathen Yannen
2:1 4:6 6:3 6:0 02:45
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Chełmecki Mirosław - zdjęcie profilowe
Chełmecki Mirosław
vs Górecki Daniel - zdjęcie profilowe
Górecki Daniel
2:1 6:4 3:6 6:4 01:45

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Górecki Daniel 28 7 7 14 0 14 87 41 46
2 Szamatuła Karol 27 10 6 13 10 3 104 94 10
3 Aksamit Dariusz 24 9 6 12 9 3 112 92 20

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stanek Mateusz 36 9 9 18 0 18 111 43 68
2 Śniegoń Sławomir 34 10 8 17 5 12 126 76 50
3 Jaganathen Yannen 27 10 6 13 10 3 107 90 17

Finał Zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
1:2 6:7 (4) 7:5 4:6 02:50
O 3 miejsce 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
vs Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
0:2 4:6 3:6 -:- 01:45
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
0:2 2:6 3:6 -:- 01:20
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
vs Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
2:0 6:4 6:2 -:- 01:40

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pavelko Radovan 25 7 7 14 3 11 88 58 30
2 Bizon Andrzej 23 7 6 13 5 8 75 56 19
3 Rakoczy Ryszard 22 7 5 12 6 6 83 58 25

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szturc Przemysław 35 9 9 18 1 17 114 47 67
2 Cygankiewicz Filip 32 9 8 17 4 13 118 77 41
3 Śpiewak Sławomir 28 10 5 13 10 3 107 95 12

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Garcia Joaquin 33 9 8 17 3 14 116 52 64
2 Borowski Mateusz 31 9 8 16 4 12 115 61 54
3 Bugno Michał 27 9 6 12 6 6 93 59 34

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Arian Mateusz 39 10 10 20 1 19 122 55 67
2 Najdyhor Hubert 29 9 7 15 6 9 108 86 22
3 Noga Paweł 19 5 5 10 1 9 67 29 38

Finał Średnio-zaawansowana wyższa

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Liskiewicz Mateusz - zdjęcie profilowe
Liskiewicz Mateusz
vs Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe
Szuster Sergiusz
0:2 3:6 2:6 -:- 01:45
O 3 miejsce 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
vs Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
0:2 2:6 4:6 -:- 01:35
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
vs Szuster Sergiusz - zdjęcie profilowe
Szuster Sergiusz
0:2 6:7 (4) 4:6 -:- 01:45
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Liskiewicz Mateusz - zdjęcie profilowe
Liskiewicz Mateusz
vs Gochnio Tomasz - zdjęcie profilowe
Gochnio Tomasz
2:1 6:2 3:6 6:3 02:10

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Skoczek Mateusz 43 11 11 22 1 21 137 53 84
2 Harrison Michael 39 11 9 19 4 15 126 69 57
3 Gochnio Tomasz 35 10 9 18 4 14 119 66 53

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szuster Sergiusz 36 10 9 19 4 15 129 75 54
2 Guerra Cosimo 36 10 9 18 3 15 117 63 54
3 Liskiewicz Mateusz 34 9 8 17 2 15 111 58 53

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Franaszek Jan 48 12 12 24 0 24 146 60 86
2 Malik Mariusz 40 11 10 20 3 17 130 57 73
3 Nosal Aneta 35 11 8 18 8 10 135 101 34

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Franaszek Maciej 31 10 6 15 8 7 122 77 45
2 Fugiel Marcin 27 9 6 12 6 6 88 68 20
3 Kałkowski Tobiasz 24 6 6 12 0 12 72 23 49

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Veldman Nanne 40 10 10 20 0 20 121 51 70
2 Borzestowski Michał 39 10 10 20 1 19 126 49 77
3 Szymuś Agata 32 11 7 16 10 6 130 106 24

Finał Średnio-zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szypuła Filip - zdjęcie profilowe
Szypuła Filip
vs Góral Dariusz - zdjęcie profilowe
Góral Dariusz
1:2 6:2 5:7 3:6 03:15
O 3 miejsce 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
1:2 1:6 6:2 3:6 02:05
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rudko Rafał - zdjęcie profilowe
Rudko Rafał
vs Szypuła Filip - zdjęcie profilowe
Szypuła Filip
0:2 3:6 1:6 -:- 01:55
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Góral Dariusz - zdjęcie profilowe
Góral Dariusz
vs Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
2:1 3:6 6:3 7:5 03:45

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Jelonek Dominik 44 12 10 22 4 18 144 70 74
2 Mocniak Paweł 43 12 11 22 4 18 154 79 75
3 Dobek Sebastian 40 11 10 20 3 17 132 74 58

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szypuła Filip 45 12 11 23 3 20 139 56 83
2 Rudko Rafał 40 11 10 20 3 17 130 57 73
3 Van De Sompele Antony 32 9 8 16 3 13 108 59 49

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Ptasinski Piotr 52 14 13 26 3 23 164 43 121
2 Mazur Daniel 51 14 12 25 4 21 161 65 96
3 Drabina Jakub 47 13 12 24 4 20 156 69 87

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bogdański M. / Cała M. 36 9 9 18 0 18 109 40 69
2 Wojtasik K. / Dybus M. 36 12 9 18 9 9 144 114 30
3 Pawłowski Ł. / Chełmecki M. 23 10 4 11 14 -3 115 126 -11

Finał Deblowa Średnio-zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pawela B. / Cisło P. - zdjęcie profilowe Pawela B. / Cisło P. - zdjęcie profilowe
Pawela B. / Cisło P.
vs Piasecki A. / Szuster S. - zdjęcie profilowe Piasecki A. / Szuster S. - zdjęcie profilowe
Piasecki A. / Szuster S.
1:2 4:6 6:3 1:6 02:00
O 3 miejsce 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Majek M. / Budzik P. - zdjęcie profilowe Majek M. / Budzik P. - zdjęcie profilowe
Majek M. / Budzik P.
vs Mączka M. / Borzestowski M. - zdjęcie profilowe Mączka M. / Borzestowski M. - zdjęcie profilowe
Mączka M. / Borzestowski M.
1:2 2:6 6:1 3:6 01:45
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Majek M. / Budzik P. - zdjęcie profilowe Majek M. / Budzik P. - zdjęcie profilowe
Majek M. / Budzik P.
vs Pawela B. / Cisło P. - zdjęcie profilowe Pawela B. / Cisło P. - zdjęcie profilowe
Pawela B. / Cisło P.
0:2 4:6 4:6 -:- 01:25
1/2 finału 05/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Piasecki A. / Szuster S. - zdjęcie profilowe Piasecki A. / Szuster S. - zdjęcie profilowe
Piasecki A. / Szuster S.
vs Mączka M. / Borzestowski M. - zdjęcie profilowe Mączka M. / Borzestowski M. - zdjęcie profilowe
Mączka M. / Borzestowski M.
2:0 6:3 6:3 -:- 02:10

Finał Deblowa Pro

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pawłowski Ł. / Chełmecki M. - zdjęcie profilowe Pawłowski Ł. / Chełmecki M. - zdjęcie profilowe
Pawłowski Ł. / Chełmecki M.
vs Bogdański M. / Cała M. - zdjęcie profilowe Bogdański M. / Cała M. - zdjęcie profilowe
Bogdański M. / Cała M.
0:2 3:6 4:6 -:- 01:55
O 3 miejsce 15/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
vs Wojtasik K. / Dybus M. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Dybus M. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Dybus M.
2:1 6:7 (4) 6:4 7:6 (9) 02:00
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
vs Bogdański M. / Cała M. - zdjęcie profilowe Bogdański M. / Cała M. - zdjęcie profilowe
Bogdański M. / Cała M.
0:2 0:6 0:6 -:- 00:00
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wojtasik K. / Dybus M. - zdjęcie profilowe Wojtasik K. / Dybus M. - zdjęcie profilowe
Wojtasik K. / Dybus M.
vs Pawłowski Ł. / Chełmecki M. - zdjęcie profilowe Pawłowski Ł. / Chełmecki M. - zdjęcie profilowe
Pawłowski Ł. / Chełmecki M.
0:2 1:6 2:6 -:- 01:10

Finał Deblowa Zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kozłowski S. / Rakoczy R. - zdjęcie profilowe Kozłowski S. / Rakoczy R. - zdjęcie profilowe
Kozłowski S. / Rakoczy R.
vs Garcia J. / Oleksiak M. - zdjęcie profilowe Garcia J. / Oleksiak M. - zdjęcie profilowe
Garcia J. / Oleksiak M.
2:0 7:5 6:4 -:- 02:05
O 3 miejsce 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Panuś J. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe Panuś J. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe
Panuś J. / Stawowiak M.
vs Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
2:1 5:7 6:4 6:2 02:05
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Panuś J. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe Panuś J. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe
Panuś J. / Stawowiak M.
vs Kozłowski S. / Rakoczy R. - zdjęcie profilowe Kozłowski S. / Rakoczy R. - zdjęcie profilowe
Kozłowski S. / Rakoczy R.
1:2 6:3 2:6 3:6 01:55
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Garcia J. / Oleksiak M. - zdjęcie profilowe Garcia J. / Oleksiak M. - zdjęcie profilowe
Garcia J. / Oleksiak M.
vs Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
2:0 6:2 6:0 -:- 01:45

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Piasecki A. / Szuster S. 48 14 11 25 8 17 175 99 76
2 Majek M. / Budzik P. 42 14 10 22 12 10 168 128 40
3 Pawela B. / Cisło P. 41 11 10 21 3 18 135 67 68

Deblowa Zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kozłowski S. / Rakoczy R. 36 11 10 20 7 13 131 98 33
2 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 36 12 8 18 10 8 142 121 21
3 Garcia J. / Oleksiak M. 36 12 8 17 9 8 131 110 21

Finał Kobiety

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gołda Maria - zdjęcie profilowe
Gołda Maria
vs Czowicka Justyna - zdjęcie profilowe
Czowicka Justyna
2:0 6:2 6:3 -:- 01:35
O 3 miejsce 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Marczyńska Agnieszka - zdjęcie profilowe
Marczyńska Agnieszka
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
0:2 4:6 0:6 -:- 01:45
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gołda Maria - zdjęcie profilowe
Gołda Maria
vs Stochel Teresa - zdjęcie profilowe
Stochel Teresa
2:0 6:3 6:1 -:- 01:25
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Czowicka Justyna - zdjęcie profilowe
Czowicka Justyna
vs Marczyńska Agnieszka - zdjęcie profilowe
Marczyńska Agnieszka
2:0 6:2 6:2 -:- 01:20

Kobiety I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pierzchała Agnieszka 38 10 9 19 2 17 124 44 80
2 Czowicka Justyna 31 9 8 16 4 12 103 58 45
3 Witek Sabina 29 10 6 14 9 5 109 82 27

Kobiety II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Gołda Maria 36 9 9 18 0 18 108 4 104
2 Jewuła Barbara 33 9 8 16 2 14 98 29 69
3 Sułowicz-Sydor Sylwia 29 10 6 14 9 5 105 85 20

Kobiety III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 43 11 11 22 1 21 131 37 94
2 Prochot Agata 38 10 9 19 2 17 120 27 93
3 Marczyńska Agnieszka 37 11 9 18 5 13 112 60 52

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mączka Marek 26 7 6 13 2 11 81 37 44
2 Skąpski Jan 22 8 5 10 7 3 81 68 13
3 Janowiec Tomasz 19 5 5 10 1 9 56 20 36

Finał +55

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pieczyrak Dariusz - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Dariusz
vs Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
1:2 6:4 2:6 (0) 0:6 02:20
O 3 miejsce 07/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Janowiec Tomasz - zdjęcie profilowe
Janowiec Tomasz
vs Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
0:2 4:6 4:6 -:- 02:05
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Skąpski Jan - zdjęcie profilowe
Skąpski Jan
vs Janowiec Tomasz - zdjęcie profilowe
Janowiec Tomasz
2:1 3:6 7:5 6:2 02:10
1/2 finału 06/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
vs Pieczyrak Dariusz - zdjęcie profilowe
Pieczyrak Dariusz
1:2 6:3 3:6 3:6 02:10

Sparingi

Ostatnie mecze
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
07/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
0:2 3:6 0:6 -:- 01:00
04/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kosmal Grzegorz - zdjęcie profilowe
Kosmal Grzegorz
vs Stanek Mateusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mateusz
0:2 1:6 0:6 -:- 01:30
03/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
0:1 6:7 (5) 0:0 -:- 01:00
02/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Stanek Mateusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mateusz
0:2 2:6 3:6 -:- 01:30