Średnio-zaawansowana III (SZIII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2019/2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ptasinski Piotr | 52 | 14 | 13 | 26 | 3 | 23 | 164 | 43 | 121 |
2 | Mazur Daniel | 51 | 14 | 12 | 25 | 4 | 21 | 161 | 65 | 96 |
3 | Drabina Jakub | 47 | 13 | 12 | 24 | 4 | 20 | 156 | 69 | 87 |
4 | Bomba Łukasz | 47 | 14 | 11 | 24 | 8 | 16 | 181 | 102 | 79 |
5 | Ptasiński Grzegorz | 25 | 10 | 6 | 12 | 11 | 1 | 101 | 106 | -5 |
6 | Gamza Marcin | 25 | 10 | 4 | 11 | 12 | -1 | 97 | 102 | -5 |
7 | Lisowski Piotr | 14 | 7 | 2 | 5 | 10 | -5 | 62 | 73 | -11 |
8 | Jabłoński Marcin | 12 | 8 | 1 | 3 | 14 | -11 | 46 | 97 | -51 |
9 | Kaczor Wojciech | 12 | 10 | 1 | 2 | 19 | -17 | 37 | 115 | -78 |
10 | Adamczyk Dominik | 8 | 7 | 0 | 1 | 14 | -13 | 28 | 83 | -55 |
11 | Pałys Kamil | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 19 | 61 | -42 |
12 | Kalita Konrad | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 13 | 61 | -48 |
13 | Bień Wojciech | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | -6 | 3 | 36 | -33 |
Wiśniowski Marek [wycofany] | 19 | 10 | 4 | 8 | 12 | -4 | 61 | 89 | -28 | |
Pałka Grzegorz [wycofany] | 9 | 6 | 2 | 5 | 9 | -4 | 33 | 60 | -27 | |
Mrózek Michał [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ptasinski Piotr |
vs |
Wiśniowski Marek |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
10/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Drabina Jakub |
vs |
Wiśniowski Marek |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
10/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Wiśniowski Marek |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
10/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Drabina Jakub |
vs |
Pałka Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
10/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ptasinski Piotr |
vs |
Pałka Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
10/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Pałka Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
08/03/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bień Wojciech |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
02/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Drabina Jakub |
vs |
Pałys Kamil |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
01/03/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kalita Konrad |
vs |
Drabina Jakub |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
01/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gamza Marcin |
vs |
Kaczor Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
23/02/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kaczor Wojciech |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
23/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasinski Piotr |
vs |
Pałys Kamil |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 00:50 |
23/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wiśniowski Marek |
vs |
Adamczyk Dominik |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
21/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasinski Piotr |
vs |
Bień Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:30 |
16/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasiński Grzegorz |
vs |
Jabłoński Marcin |
2:1 | 6:4 | 5:7 (3) | 6:1 | 03:00 |
15/02/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gamza Marcin |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 5:7 | 6:7 (2) | -:- | 02:00 |
08/02/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Ptasinski Piotr |
vs |
Bomba Łukasz |
2:1 | 4:6 | 7:5 | (10:5) | 02:30 |
03/02/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Ptasiński Grzegorz |
vs |
Lisowski Piotr |
2:1 | 7:5 | 2:6 | (11:9) | 02:00 |
02/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasinski Piotr |
vs |
Adamczyk Dominik |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:50 |
28/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mazur Daniel |
vs |
Bień Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
26/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Drabina Jakub |
vs |
Adamczyk Dominik |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
26/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasiński Grzegorz |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 6:3 | 7:6 (7) | -:- | 02:00 |
26/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mazur Daniel |
vs |
Jabłoński Marcin |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
22/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wiśniowski Marek |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
20/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mazur Daniel |
vs |
Pałys Kamil |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
20/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasinski Piotr |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
19/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasiński Grzegorz |
vs |
Kaczor Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
15/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Drabina Jakub |
vs |
Jabłoński Marcin |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
15/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pałka Grzegorz |
vs |
Bomba Łukasz |
1:2 | 6:2 | 0:6 | 0:6 | 01:00 |
12/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Drabina Jakub |
vs |
Gamza Marcin |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:2 | 02:00 |
12/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pałys Kamil |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
08/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mazur Daniel |
vs |
Adamczyk Dominik |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
05/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Jabłoński Marcin |
vs |
Kaczor Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
05/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bomba Łukasz |
vs |
Drabina Jakub |
1:2 | 6:7 (5) | 6:2 | 5:7 | 02:30 |
05/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gamza Marcin |
vs |
Adamczyk Dominik |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
04/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wiśniowski Marek |
vs |
Jabłoński Marcin |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:20 |
03/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bomba Łukasz |
vs |
Adamczyk Dominik |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
30/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pałka Grzegorz |
vs |
Gamza Marcin |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:1 | 02:00 |
27/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasinski Piotr |
vs |
Jabłoński Marcin |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
22/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Drabina Jakub |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 02:30 |
22/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mazur Daniel |
vs |
Bomba Łukasz |
2:0 | 7:6 (8) | 7:6 (2) | -:- | 02:00 |
21/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bomba Łukasz |
vs |
Jabłoński Marcin |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
21/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Adamczyk Dominik |
vs |
Kaczor Wojciech |
1:2 | 6:4 | 1:6 | (7:10) | 02:00 |
15/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
15/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bomba Łukasz |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 7:6 (5) | 6:3 | -:- | 03:00 |
14/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasinski Piotr |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
14/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gamza Marcin |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 6:7 (3) | 3:6 | -:- | 02:00 |
08/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pałka Grzegorz |
vs |
Wiśniowski Marek |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:20 |
08/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gamza Marcin |
vs |
Jabłoński Marcin |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
08/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kaczor Wojciech |
vs |
Mazur Daniel |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
07/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasinski Piotr |
vs |
Kaczor Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 00:50 |
01/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Drabina Jakub |
vs |
Kaczor Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:55 |
30/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bomba Łukasz |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:50 |
30/11/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wiśniowski Marek |
vs |
Pałys Kamil |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:15 |
29/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kaczor Wojciech |
vs |
Bomba Łukasz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:05 |
24/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Gamza Marcin |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
24/11/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasinski Piotr |
vs |
Drabina Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:10 |
22/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
18/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Drabina Jakub |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
17/11/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wiśniowski Marek |
vs |
Kaczor Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:00 |
17/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazur Daniel |
vs |
Ptasinski Piotr |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
16/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Gamza Marcin |
vs |
Bomba Łukasz |
1:2 | 7:5 | 2:6 | 2:6 | 02:00 |
16/11/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wiśniowski Marek |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:15 |
12/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Drabina Jakub |
vs |
Mazur Daniel |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
11/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Ptasiński Grzegorz |
vs |
Mazur Daniel |
2:1 | 4:6 | 6:2 | 6:3 | 02:00 |
11/11/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasinski Piotr |
vs |
Ptasiński Grzegorz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:00 |
09/11/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ptasinski Piotr |
vs |
Gamza Marcin |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:10 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.