Średnio-zaawansowana III (SZIII)

RTL Zima 2019/2020

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana III rozgrywa swoje mecze od 06/11/2019 do 01/04/2020. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 03/04/2020 do 19/04/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mazur Daniel - zdjęcie profilowe Mazur Daniel 43 12 10 21 4 17 137 65 72
2 Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe Bomba Łukasz 40 12 9 20 7 13 155 94 61
3 Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe Ptasinski Piotr 36 10 9 18 3 15 116 42 74
4 Drabina Jakub - zdjęcie profilowe Drabina Jakub 31 9 8 16 4 12 108 62 46
5 Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe Ptasiński Grzegorz 25 10 6 12 11 1 101 106 -5
6 Gamza Marcin - zdjęcie profilowe Gamza Marcin 21 9 3 9 12 -3 85 98 -13
7 Wiśniowski Marek - zdjęcie profilowe Wiśniowski Marek 15 6 3 6 6 0 49 50 -1
8 Jabłoński Marcin - zdjęcie profilowe Jabłoński Marcin 12 8 1 3 14 -11 46 97 -51
9 Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe Lisowski Piotr 10 6 1 3 10 -7 50 70 -20
10 Kaczor Wojciech - zdjęcie profilowe Kaczor Wojciech 10 8 1 2 15 -13 30 91 -61
11 Pałka Grzegorz - zdjęcie profilowe Pałka Grzegorz 7 2 2 4 1 3 27 10 17
12 Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe Adamczyk Dominik 7 6 0 1 12 -11 25 71 -46
13 Kalita Konrad - zdjęcie profilowe Kalita Konrad 4 4 0 0 8 -8 11 49 -38
14 Pałys Kamil - zdjęcie profilowe Pałys Kamil 3 3 0 0 6 -6 13 37 -24
15 Bień Wojciech - zdjęcie profilowe Bień Wojciech 1 1 0 0 2 -2 1 12 -11
Mrózek Michał - zdjęcie profilowe Mrózek Michał [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
16/02/2020
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Jabłoński Marcin - zdjęcie profilowe
Jabłoński Marcin
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
1:2 4:6 7:5 (3) 1:6 03:00
15/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
0:2 5:7 6:7 (2) -:- 02:00
08/02/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
1:2 6:4 5:7 (5:10) 02:30
03/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
1:2 5:7 6:2 (9:11) 02:00
02/02/2020
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
2:0 6:0 6:0 -:- 00:50
28/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Bień Wojciech - zdjęcie profilowe
Bień Wojciech
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
0:2 0:6 1:6 -:- 01:30
26/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Jabłoński Marcin - zdjęcie profilowe
Jabłoński Marcin
2:0 6:1 6:2 -:- 01:30
26/01/2020
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
vs Kalita Konrad - zdjęcie profilowe
Kalita Konrad
2:0 6:3 7:6 (7) -:- 02:00
26/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Drabina Jakub - zdjęcie profilowe
Drabina Jakub
vs Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
2:0 7:5 6:3 -:- 02:00
22/01/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Wiśniowski Marek - zdjęcie profilowe
Wiśniowski Marek
2:0 6:2 6:0 -:- 01:00
20/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Pałys Kamil - zdjęcie profilowe
Pałys Kamil
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
20/01/2020
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kalita Konrad - zdjęcie profilowe
Kalita Konrad
vs Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
0:2 0:6 0:6 -:- 02:00
19/01/2020
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kaczor Wojciech - zdjęcie profilowe
Kaczor Wojciech
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
0:2 3:6 3:6 -:- 02:00
15/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Drabina Jakub - zdjęcie profilowe
Drabina Jakub
vs Jabłoński Marcin - zdjęcie profilowe
Jabłoński Marcin
2:0 6:1 6:0 -:- 01:30
12/01/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Drabina Jakub - zdjęcie profilowe
Drabina Jakub
1:2 6:3 1:6 2:6 02:00
12/01/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pałys Kamil - zdjęcie profilowe
Pałys Kamil
vs Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
0:2 4:6 3:6 -:- 01:30
08/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
2:0 6:1 6:0 -:- 01:30
05/01/2020
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Jabłoński Marcin - zdjęcie profilowe
Jabłoński Marcin
vs Kaczor Wojciech - zdjęcie profilowe
Kaczor Wojciech
2:0 6:4 6:4 -:- 02:00
05/01/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Drabina Jakub - zdjęcie profilowe
Drabina Jakub
vs Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
2:1 7:6 (5) 2:6 7:5 02:30
04/01/2020
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Wiśniowski Marek - zdjęcie profilowe
Wiśniowski Marek
vs Jabłoński Marcin - zdjęcie profilowe
Jabłoński Marcin
2:0 6:4 6:1 -:- 01:20
03/01/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
2:0 6:2 6:4 -:- 02:00
30/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Pałka Grzegorz - zdjęcie profilowe
Pałka Grzegorz
1:2 6:3 1:6 1:6 02:00
27/12/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Jabłoński Marcin - zdjęcie profilowe
Jabłoński Marcin
vs Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
0:2 0:6 2:6 -:- 01:00
22/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
2:0 7:6 (8) 7:6 (2) -:- 02:00
22/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Drabina Jakub - zdjęcie profilowe
Drabina Jakub
vs Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
2:0 7:6 (5) 6:2 -:- 02:30
21/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Jabłoński Marcin - zdjęcie profilowe
Jabłoński Marcin
vs Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
0:2 4:6 3:6 -:- 01:30
21/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Kaczor Wojciech - zdjęcie profilowe
Kaczor Wojciech
vs Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
2:1 4:6 6:1 (10:7) 02:00
15/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
2:0 7:6 (5) 6:3 -:- 03:00
15/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Kalita Konrad - zdjęcie profilowe
Kalita Konrad
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
14/12/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
0:2 0:6 2:6 -:- 01:00
14/12/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
2:0 6:4 6:1 -:- 01:30
10/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
2:0 7:6 (3) 6:3 -:- 02:00
08/12/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Jabłoński Marcin - zdjęcie profilowe
Jabłoński Marcin
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
08/12/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Wiśniowski Marek - zdjęcie profilowe
Wiśniowski Marek
vs Pałka Grzegorz - zdjęcie profilowe
Pałka Grzegorz
0:2 0:6 2:6 -:- 01:20
08/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Kaczor Wojciech - zdjęcie profilowe
Kaczor Wojciech
2:0 6:0 6:0 -:- 01:00
07/12/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kaczor Wojciech - zdjęcie profilowe
Kaczor Wojciech
vs Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
0:2 1:6 0:6 -:- 00:50
01/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Drabina Jakub - zdjęcie profilowe
Drabina Jakub
vs Kaczor Wojciech - zdjęcie profilowe
Kaczor Wojciech
2:0 6:0 6:0 -:- 00:55
30/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Kalita Konrad - zdjęcie profilowe
Kalita Konrad
2:0 6:0 6:0 -:- 00:50
30/11/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Wiśniowski Marek - zdjęcie profilowe
Wiśniowski Marek
vs Pałys Kamil - zdjęcie profilowe
Pałys Kamil
2:0 6:1 7:5 -:- 01:15
29/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Kaczor Wojciech - zdjęcie profilowe
Kaczor Wojciech
2:0 6:1 6:1 -:- 01:05
24/11/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Drabina Jakub - zdjęcie profilowe
Drabina Jakub
2:0 6:1 6:2 -:- 01:10
24/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
0:2 0:6 4:6 -:- 01:30
22/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30
18/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Drabina Jakub - zdjęcie profilowe
Drabina Jakub
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
2:0 6:2 6:1 -:- 02:00
17/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
17/11/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kaczor Wojciech - zdjęcie profilowe
Kaczor Wojciech
vs Wiśniowski Marek - zdjęcie profilowe
Wiśniowski Marek
0:2 3:6 0:6 -:- 01:00
16/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
2:1 5:7 6:2 6:2 02:00
16/11/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
vs Wiśniowski Marek - zdjęcie profilowe
Wiśniowski Marek
2:0 6:4 6:4 -:- 01:15
12/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Drabina Jakub - zdjęcie profilowe
Drabina Jakub
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
2:0 6:4 6:0 -:- 01:30
11/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
2:1 4:6 6:2 6:3 02:00
11/11/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
2:0 6:2 6:3 -:- 01:00
09/11/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
2:0 7:5 6:1 -:- 01:10
05/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
vs Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
0:2 3:6 0:6 -:- 01:30