Średnio-zaawansowana wyższa I (SZWI)
Relaksmisja Tennis League Zima 2019/2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skoczek Mateusz | 43 | 11 | 11 | 22 | 1 | 21 | 137 | 53 | 84 |
2 | Harrison Michael | 39 | 11 | 9 | 19 | 4 | 15 | 126 | 69 | 57 |
3 | Gochnio Tomasz | 35 | 10 | 9 | 18 | 4 | 14 | 119 | 66 | 53 |
4 | Harasimowicz Adam | 29 | 10 | 6 | 14 | 9 | 5 | 110 | 88 | 22 |
5 | Salwa Albert | 23 | 9 | 5 | 10 | 9 | 1 | 83 | 73 | 10 |
6 | Drozdowski Dominik | 18 | 8 | 3 | 7 | 10 | -3 | 65 | 70 | -5 |
7 | Bednarczyk Rafał | 18 | 10 | 3 | 7 | 16 | -9 | 70 | 116 | -46 |
8 | Chyla Marek | 12 | 7 | 1 | 5 | 13 | -8 | 63 | 75 | -12 |
9 | Wajss Stanisław | 10 | 6 | 2 | 4 | 10 | -6 | 33 | 68 | -35 |
10 | Ryt Bartosz | 10 | 6 | 1 | 4 | 11 | -7 | 55 | 76 | -21 |
11 | Duda Rafał | 7 | 8 | 0 | 0 | 16 | -16 | 22 | 97 | -75 |
12 | Dyląg Marcin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wiącek Bartosz [wycofany] | 14 | 8 | 2 | 6 | 13 | -7 | 52 | 84 | -32 | |
Szurman Mateusz [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gochnio Tomasz |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
26/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Harrison Michael |
vs |
Drozdowski Dominik |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
24/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Skoczek Mateusz |
vs |
Ryt Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:10 |
09/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skoczek Mateusz |
vs |
Wiącek Bartosz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
11/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wiącek Bartosz |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 7:6 (2) | 6:2 | -:- | 02:00 |
03/03/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wiącek Bartosz |
vs |
Harrison Michael |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
01/03/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Salwa Albert |
vs |
Drozdowski Dominik |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (11:9) | 02:00 |
29/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Salwa Albert |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:40 |
28/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skoczek Mateusz |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
27/02/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Harasimowicz Adam |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
23/02/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Drozdowski Dominik |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
22/02/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Harrison Michael |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
16/02/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Drozdowski Dominik |
vs |
Wiącek Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
16/02/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Harasimowicz Adam |
vs |
Harrison Michael |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
16/02/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
09/02/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Harrison Michael |
vs |
Gochnio Tomasz |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
02/02/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Harrison Michael |
vs |
Chyla Marek |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
01/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Salwa Albert |
vs |
Gochnio Tomasz |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
31/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Harasimowicz Adam |
vs |
Drozdowski Dominik |
2:0 | 6:2 | 7:6 (8) | -:- | 01:30 |
31/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Harasimowicz Adam |
vs |
Bednarczyk Rafał |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
30/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Harasimowicz Adam |
vs |
Ryt Bartosz |
2:1 | 7:5 | 5:7 | (10:8) | 02:30 |
26/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skoczek Mateusz |
vs |
Gochnio Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
26/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Salwa Albert |
vs |
Ryt Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
25/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gochnio Tomasz |
vs |
Ryt Bartosz |
2:1 | 6:1 | 5:7 | 6:1 | 02:30 |
25/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Harasimowicz Adam |
vs |
Salwa Albert |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:00 |
22/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Harrison Michael |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
19/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chyla Marek |
vs |
Wajss Stanisław |
1:2 | 4:6 | 6:3 | (7:10) | 02:00 |
12/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gochnio Tomasz |
vs |
Bednarczyk Rafał |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
12/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skoczek Mateusz |
vs |
Salwa Albert |
2:0 | 7:6 (6) | 6:3 | -:- | 02:00 |
12/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Harrison Michael |
vs |
Ryt Bartosz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:18 |
06/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Salwa Albert |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:20 |
05/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gochnio Tomasz |
vs |
Chyla Marek |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
04/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Duda Rafał |
vs |
Salwa Albert |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
31/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Skoczek Mateusz |
vs |
Bednarczyk Rafał |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:10 |
29/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skoczek Mateusz |
vs |
Harrison Michael |
2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:2 | 01:30 |
29/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wajss Stanisław |
vs |
Wiącek Bartosz |
2:1 | 2:6 | 6:4 | (11:9) | 02:00 |
22/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Chyla Marek |
2:1 | 7:5 | 1:6 | (10:4) | 01:30 |
15/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gochnio Tomasz |
vs |
Wajss Stanisław |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
14/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Harrison Michael |
vs |
Salwa Albert |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
11/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Skoczek Mateusz |
vs |
Duda Rafał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
08/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Harasimowicz Adam |
vs |
Chyla Marek |
1:2 | 5:7 | 6:3 | 0:6 | 01:30 |
08/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gochnio Tomasz |
vs |
Drozdowski Dominik |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:10 |
01/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skoczek Mateusz |
vs |
Chyla Marek |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:20 |
01/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gochnio Tomasz |
vs |
Harasimowicz Adam |
2:1 | 6:4 | 5:7 | (10:7) | 02:00 |
01/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Ryt Bartosz |
vs |
Bednarczyk Rafał |
2:1 | 6:7 (4) | 6:0 | 6:4 | 01:40 |
30/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Wiącek Bartosz |
2:1 | 6:7 | 6:3 | (10:4) | 02:00 |
26/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Harasimowicz Adam |
vs |
Skoczek Mateusz |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
24/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Skoczek Mateusz |
vs |
Drozdowski Dominik |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:20 |
22/11/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Chyla Marek |
vs |
Wiącek Bartosz |
1:2 | 2:6 | 6:3 | (7:10) | 01:30 |
21/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bednarczyk Rafał |
vs |
Drozdowski Dominik |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
17/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Harasimowicz Adam |
vs |
Wiącek Bartosz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:00 |
17/11/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Duda Rafał |
vs |
Harrison Michael |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.