Średnio-zaawansowana wyższa V (SZWV)
Relaksmisja Tennis League Zima 2019/2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veldman Nanne | 40 | 10 | 10 | 20 | 0 | 20 | 121 | 51 | 70 |
2 | Borzestowski Michał | 39 | 10 | 10 | 20 | 1 | 19 | 126 | 49 | 77 |
3 | Szymuś Agata | 32 | 11 | 7 | 16 | 10 | 6 | 130 | 106 | 24 |
4 | Biel Marek | 30 | 10 | 7 | 14 | 7 | 7 | 104 | 71 | 33 |
5 | Czernecki Konrad | 25 | 9 | 6 | 12 | 8 | 4 | 98 | 83 | 15 |
6 | Wrzesień Karolina | 25 | 10 | 5 | 11 | 11 | 0 | 102 | 114 | -12 |
7 | Augustyn Wojciech | 14 | 7 | 2 | 5 | 10 | -5 | 62 | 78 | -16 |
8 | Pamuła Łukasz | 10 | 7 | 1 | 2 | 12 | -10 | 46 | 79 | -33 |
9 | Bugiel Patryk | 9 | 6 | 0 | 3 | 12 | -9 | 48 | 74 | -26 |
10 | Jałocha Jonasz | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 | -15 | 48 | 104 | -56 |
11 | Stanisz Michał | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | -12 | 19 | 72 | -53 |
Kowal Andrzej [wycofany] | 5 | 4 | 1 | 2 | 7 | -5 | 26 | 49 | -23 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Borzestowski Michał |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
24/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wrzesień Karolina |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:25 |
23/05/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wrzesień Karolina |
vs |
Augustyn Wojciech |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
22/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
19/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Borzestowski Michał |
vs |
Kowal Andrzej |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
18/05/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Augustyn Wojciech |
vs |
Szymuś Agata |
1:2 | 7:5 | 4:6 | (4:10) | 02:30 |
17/05/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Czernecki Konrad |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
16/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
10/05/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Czernecki Konrad |
vs |
Bugiel Patryk |
2:1 | 6:3 | 4:6 | (10:7) | 02:00 |
10/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Veldman Nanne |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:20 |
09/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szymuś Agata |
vs |
Wrzesień Karolina |
2:1 | 6:1 | 6:7 (6) | 6:4 | 02:30 |
12/03/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jałocha Jonasz |
vs |
Wrzesień Karolina |
0:2 | 4:6 | 6:7 (4) | -:- | 01:45 |
11/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czernecki Konrad |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/03/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Augustyn Wojciech |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 01:30 |
08/03/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Veldman Nanne |
vs |
Pamuła Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:20 |
07/03/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szymuś Agata |
vs |
Bugiel Patryk |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
05/03/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jałocha Jonasz |
vs |
Czernecki Konrad |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
05/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
02/03/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Biel Marek |
vs |
Veldman Nanne |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:30 |
29/02/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Veldman Nanne |
vs |
Szymuś Agata |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
28/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Biel Marek |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:0 | 7:6 (4) | 6:2 | -:- | 02:00 |
28/02/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pamuła Łukasz |
vs |
Jałocha Jonasz |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 01:30 |
15/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Biel Marek |
vs |
Jałocha Jonasz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
09/02/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Borzestowski Michał |
vs |
Szymuś Agata |
2:1 | 7:5 | 3:6 | 6:3 | 02:30 |
06/02/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Borzestowski Michał |
vs |
Wrzesień Karolina |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
02/02/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Veldman Nanne |
vs |
Bugiel Patryk |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
01/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Veldman Nanne |
vs |
Jałocha Jonasz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
26/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Borzestowski Michał |
vs |
Jałocha Jonasz |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
25/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Borzestowski Michał |
vs |
Biel Marek |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
25/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Czernecki Konrad |
1:2 | 6:3 | 1:6 | 6:7 (4) | 02:15 |
19/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czernecki Konrad |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 02:00 |
18/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bugiel Patryk |
vs |
Wrzesień Karolina |
1:2 | 7:5 | 4:6 | 5:7 | 02:50 |
12/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czernecki Konrad |
vs |
Veldman Nanne |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
11/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Borzestowski Michał |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
11/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Kowal Andrzej |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
07/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Biel Marek |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:30 |
06/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Veldman Nanne |
vs |
Augustyn Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
05/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Veldman Nanne |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
28/12/2019 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Biel Marek |
vs |
Czernecki Konrad |
0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
15/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Czernecki Konrad |
vs |
Borzestowski Michał |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 01:30 |
07/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Veldman Nanne |
vs |
Kowal Andrzej |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
03/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kowal Andrzej |
vs |
Jałocha Jonasz |
2:1 | 6:7 | 6:4 | 6:2 | 04:00 |
24/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wrzesień Karolina |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
24/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bugiel Patryk |
vs |
Borzestowski Michał |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
19/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Biel Marek |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
17/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bugiel Patryk |
vs |
Biel Marek |
1:2 | 6:3 | 2:6 | (5:10) | 02:00 |
14/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Jałocha Jonasz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
11/11/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Borzestowski Michał |
vs |
Stanisz Michał |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.