Deblowa zaawansowana (DZ)
Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wąsacz A. / Więcław Z. | 55 | 15 | 14 | 29 | 5 | 24 | 188 | 80 | 108 |
2 | Szydło T. / Ciepiela G. | 50 | 14 | 13 | 26 | 5 | 21 | 170 | 105 | 65 |
3 | Dziarkowski T. / Dziarkowski G. | 50 | 14 | 12 | 25 | 5 | 20 | 160 | 79 | 81 |
4 | Szamatuła K. / Borowski M. | 39 | 12 | 9 | 20 | 8 | 12 | 137 | 98 | 39 |
5 | Lorek K. / Ziomek P. | 39 | 15 | 9 | 18 | 15 | 3 | 147 | 131 | 16 |
6 | Frycz M. / Łabuda H. | 32 | 10 | 8 | 17 | 7 | 10 | 117 | 74 | 43 |
7 | Bogdański M. / Kołodziejczyk J. | 31 | 13 | 5 | 14 | 17 | -3 | 135 | 134 | 1 |
8 | Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. | 27 | 13 | 5 | 11 | 18 | -7 | 119 | 137 | -18 |
9 | Piasecki A. / Szuster S. | 26 | 12 | 4 | 10 | 16 | -6 | 110 | 117 | -7 |
10 | Malik M. / Kuźniar M. | 26 | 14 | 3 | 10 | 23 | -13 | 118 | 153 | -35 |
11 | Baszak M. / Dobrucki J. | 23 | 10 | 4 | 10 | 13 | -3 | 82 | 90 | -8 |
12 | Żuławiński M. / Bułka J. | 23 | 12 | 3 | 8 | 18 | -10 | 86 | 123 | -37 |
13 | Olszowik G. / Janus P. | 22 | 11 | 4 | 8 | 15 | -7 | 85 | 110 | -25 |
14 | Pawela B. / Satoła D. | 19 | 11 | 3 | 7 | 17 | -10 | 92 | 125 | -33 |
15 | Bachnik P. / Kalawski M. | 15 | 7 | 3 | 7 | 8 | -1 | 51 | 61 | -10 |
Łabuda H. / Kwaśny K. [wycofany] | 0 | 15 | 0 | 0 | 30 | -30 | 0 | 180 | -180 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Bachnik P. / Kalawski M. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
14/05/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szydło T. / Ciepiela G. |
vs |
Frycz M. / Łabuda H. |
2:1 | 6:3 | 6:7 (5) | (15:13) | 02:00 |
14/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malik M. / Kuźniar M. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
12/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malik M. / Kuźniar M. |
vs |
Szamatuła K. / Borowski M. |
1:2 | 6:4 | 2:6 | 2:6 | 02:00 |
09/05/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Piasecki A. / Szuster S. |
2:0 | 7:6 (5) | 6:1 | -:- | 02:00 |
09/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Szydło T. / Ciepiela G. |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
08/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Piasecki A. / Szuster S. |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 02:00 |
07/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
2:0 | 7:6 (1) | 6:1 | -:- | 02:00 |
05/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek K. / Ziomek P. |
vs |
Pawela B. / Satoła D. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
29/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło T. / Ciepiela G. |
vs |
Bachnik P. / Kalawski M. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:10 |
25/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
vs |
Żuławiński M. / Bułka J. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
25/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło T. / Ciepiela G. |
vs |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 7:5 | 01:45 |
25/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piasecki A. / Szuster S. |
vs |
Lorek K. / Ziomek P. |
0:2 | 4:6 | 6:7 (4) | -:- | 02:00 |
22/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek K. / Ziomek P. |
vs |
Szydło T. / Ciepiela G. |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
19/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
2:1 | 1:6 | 6:4 | 6:1 | 01:40 |
19/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Frycz M. / Łabuda H. |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 02:00 |
18/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bachnik P. / Kalawski M. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
1:2 | 4:6 | 7:5 | (5:10) | 02:00 |
17/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szamatuła K. / Borowski M. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:20 |
14/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bachnik P. / Kalawski M. |
vs |
Lorek K. / Ziomek P. |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
07/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło T. / Ciepiela G. |
vs |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
06/03/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:10 |
27/02/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
27/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło T. / Ciepiela G. |
vs |
Pawela B. / Satoła D. |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:20 |
24/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Frycz M. / Łabuda H. |
vs |
Malik M. / Kuźniar M. |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
20/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malik M. / Kuźniar M. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
17/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Frycz M. / Łabuda H. |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
16/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Frycz M. / Łabuda H. |
vs |
Piasecki A. / Szuster S. |
2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:3 | 02:30 |
16/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Frycz M. / Łabuda H. |
1:2 | 6:4 | 1:6 | 2:6 | 01:30 |
16/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Frycz M. / Łabuda H. |
vs |
Pawela B. / Satoła D. |
2:0 | 7:6 | 6:0 | -:- | 02:00 |
16/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Pawela B. / Satoła D. |
2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:2 | 01:30 |
16/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek K. / Ziomek P. |
vs |
Baszak M. / Dobrucki J. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
15/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
15/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Baszak M. / Dobrucki J. |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (11:9) | 02:00 |
15/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Frycz M. / Łabuda H. |
vs |
Szamatuła K. / Borowski M. |
2:1 | 6:3 | 6:7 | (10:5) | 01:45 |
14/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek K. / Ziomek P. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 00:50 |
14/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Lorek K. / Ziomek P. |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
13/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Szamatuła K. / Borowski M. |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
13/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Żuławiński M. / Bułka J. |
2:1 | 6:2 | 4:6 | 6:0 | 02:00 |
12/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
vs |
Pawela B. / Satoła D. |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
27/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malik M. / Kuźniar M. |
vs |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:00 |
27/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło T. / Ciepiela G. |
vs |
Malik M. / Kuźniar M. |
2:0 | 7:6 (10) | 6:3 | -:- | 01:40 |
22/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malik M. / Kuźniar M. |
vs |
Żuławiński M. / Bułka J. |
2:1 | 6:2 | 3:6 | (10:5) | 02:00 |
20/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek K. / Ziomek P. |
vs |
Frycz M. / Łabuda H. |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
20/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Żuławiński M. / Bułka J. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
20/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malik M. / Kuźniar M. |
vs |
Baszak M. / Dobrucki J. |
2:0 | 7:6 (3) | 6:1 | -:- | 01:30 |
20/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Szamatuła K. / Borowski M. |
2:1 | 6:1 | 6:7 (5) | (10:8) | 02:00 |
20/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Szamatuła K. / Borowski M. |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
19/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
2:0 | 6:3 | 7:6 (5) | -:- | 01:30 |
19/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malik M. / Kuźniar M. |
vs |
Pawela B. / Satoła D. |
1:2 | 4:6 | 6:3 | 3:6 | 02:00 |
18/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Piasecki A. / Szuster S. |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
15/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Frycz M. / Łabuda H. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:00 |
14/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Baszak M. / Dobrucki J. |
vs |
Szydło T. / Ciepiela G. |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
13/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek K. / Ziomek P. |
vs |
Żuławiński M. / Bułka J. |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malik M. / Kuźniar M. |
vs |
Piasecki A. / Szuster S. |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
12/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Baszak M. / Dobrucki J. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
2:1 | 3:6 | 6:4 | (11:9) | 02:00 |
12/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Pawela B. / Satoła D. |
0:2 | 4:6 | 6:7 (8) | -:- | 02:00 |
11/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bachnik P. / Kalawski M. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:30 |
08/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Malik M. / Kuźniar M. |
2:1 | 6:3 | 3:6 | (10:6) | 01:30 |
06/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
05/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek K. / Ziomek P. |
vs |
Szamatuła K. / Borowski M. |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
05/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Piasecki A. / Szuster S. |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
05/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pawela B. / Satoła D. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
04/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
vs |
Bachnik P. / Kalawski M. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
02/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szamatuła K. / Borowski M. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
2:1 | 1:6 | 7:6 (3) | (10:2) | 01:40 |
01/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
30/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szydło T. / Ciepiela G. |
vs |
Piasecki A. / Szuster S. |
2:1 | 6:3 | 4:6 | (10:6) | 02:00 |
29/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
vs |
Lorek K. / Ziomek P. |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
29/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
vs |
Szydło T. / Ciepiela G. |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 02:00 |
29/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pawela B. / Satoła D. |
vs |
Szamatuła K. / Borowski M. |
0:2 | 4:6 | 6:7 (7) | -:- | 02:00 |
28/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
22/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szamatuła K. / Borowski M. |
vs |
Szydło T. / Ciepiela G. |
0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | 01:50 |
22/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
22/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piasecki A. / Szuster S. |
vs |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
22/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Baszak M. / Dobrucki J. |
vs |
Żuławiński M. / Bułka J. |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
22/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:10 |
21/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Lorek K. / Ziomek P. |
1:2 | 6:2 | 3:6 | 5:7 | 02:00 |
21/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Baszak M. / Dobrucki J. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
1:2 | 6:4 | 3:6 | (7:10) | 01:50 |
15/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piasecki A. / Szuster S. |
vs |
Szamatuła K. / Borowski M. |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
11/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
vs |
Baszak M. / Dobrucki J. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
11/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
11/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Szydło T. / Ciepiela G. |
0:2 | 5:7 | 6:7 (4) | -:- | 02:00 |
11/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Wąsacz A. / Więcław Z. |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
10/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Malik M. / Kuźniar M. |
vs |
Lorek K. / Ziomek P. |
1:2 | 7:6 (4) | 4:6 | (6:10) | 02:00 |
09/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
vs |
Piasecki A. / Szuster S. |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
08/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Baszak M. / Dobrucki J. |
vs |
Pawela B. / Satoła D. |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
06/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Malik M. / Kuźniar M. |
2:0 | 6:3 | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
06/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek K. / Ziomek P. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
2:1 | 6:7 (3) | 7:6 (5) | 6:4 | 02:45 |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Malik M. / Kuźniar M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Baszak M. / Dobrucki J. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Szydło T. / Ciepiela G. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Piasecki A. / Szuster S. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Szamatuła K. / Borowski M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Lorek K. / Ziomek P. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Bachnik P. / Kalawski M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Żuławiński M. / Bułka J. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Pawela B. / Satoła D. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/03/2024 |
Łabuda H. / Kwaśny K. |
vs |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.