Średnio-zaawansowana wyższa III (SZWIII)

Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa III rozgrywa swoje mecze od 04/11/2020 do 12/05/2021. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 14/05/2021 do 23/05/2021.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe Wójcik Dariusz 18 6 4 8 4 4 58 39 19 104 1210
2 Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe Adamczyk Dominik 17 5 5 10 3 7 60 41 19 118 1200
3 Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe Niedźwiedzki Mateusz 17 6 3 8 6 2 70 58 12 110 1206
4 Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe Rojewski Jacek 15 4 4 8 1 7 48 25 23 69 1280
5 Synowiec Damian - zdjęcie profilowe Synowiec Damian 12 6 2 4 8 -4 44 64 -20 145 1169
6 Konieczny Paweł - zdjęcie profilowe Konieczny Paweł 10 3 2 5 2 3 31 21 10 116 1201
7 Lemus Pons Jonathan - zdjęcie profilowe Lemus Pons Jonathan 9 3 2 4 2 2 32 26 6 109 1207
8 Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe Kowal Andrzej 9 4 2 4 5 -1 40 41 -1 206 1088
9 Skibinski Wojciech - zdjęcie profilowe Skibinski Wojciech 6 2 1 3 2 1 23 13 10 119 1200
10 Kozak Maciej - zdjęcie profilowe Kozak Maciej 6 3 1 2 4 -2 25 30 -5 126 1189
11 Dobek Sebastian - zdjęcie profilowe Dobek Sebastian 5 4 0 1 8 -7 25 44 -19 192 1104
12 Duda Rafał - zdjęcie profilowe Duda Rafał 5 5 0 0 10 -10 16 60 -44 254 979
13 Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe Ochyński Paweł 4 1 1 2 0 2 12 0 12 94 1228
14 Wajss Stanisław - zdjęcie profilowe Wajss Stanisław 3 1 1 2 1 1 15 14 1 130 1184
15 Suprun Roman - zdjęcie profilowe Suprun Roman 2 1 0 1 2 -1 16 17 -1 125 1189
16 Mamoń Michał - zdjęcie profilowe Mamoń Michał 2 2 0 0 4 -4 2 24 -22 136 1182

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
26/03/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
vs Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
0:2 2:6 2:6 -:- 01:45
24/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Lemus Pons Jonathan - zdjęcie profilowe
Lemus Pons Jonathan
vs Synowiec Damian - zdjęcie profilowe
Synowiec Damian
2:0 7:5 6:1 -:- 01:30
23/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Lemus Pons Jonathan - zdjęcie profilowe
Lemus Pons Jonathan
vs Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
0:2 2:6 5:7 -:- 02:00
21/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Synowiec Damian - zdjęcie profilowe
Synowiec Damian
vs Dobek Sebastian - zdjęcie profilowe
Dobek Sebastian
2:0 6:4 6:3 -:- 01:20
14/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
vs Synowiec Damian - zdjęcie profilowe
Synowiec Damian
2:0 6:0 6:1 -:- 01:30
07/03/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Konieczny Paweł - zdjęcie profilowe
Konieczny Paweł
vs Dobek Sebastian - zdjęcie profilowe
Dobek Sebastian
2:0 6:1 6:4 -:- 01:00
05/03/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
vs Konieczny Paweł - zdjęcie profilowe
Konieczny Paweł
2:1 6:1 4:6 (12:10) 02:00
03/03/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
2:1 5:7 6:3 6:2 03:00
28/02/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Skibinski Wojciech - zdjęcie profilowe
Skibinski Wojciech
vs Dobek Sebastian - zdjęcie profilowe
Dobek Sebastian
2:0 6:0 6:2 -:- 01:30
28/02/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30
27/02/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
vs Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
23/02/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Duda Rafał - zdjęcie profilowe
Duda Rafał
vs Konieczny Paweł - zdjęcie profilowe
Konieczny Paweł
0:2 3:6 3:6 -:- 01:30
21/02/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Dobek Sebastian - zdjęcie profilowe
Dobek Sebastian
vs Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
1:2 6:1 5:7 (4:10) 02:00
19/12/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Kozak Maciej - zdjęcie profilowe
Kozak Maciej
vs Lemus Pons Jonathan - zdjęcie profilowe
Lemus Pons Jonathan
0:2 4:6 3:6 -:- 01:15
19/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
vs Skibinski Wojciech - zdjęcie profilowe
Skibinski Wojciech
2:1 4:6 7:5 (10:2) 02:00
12/12/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Duda Rafał - zdjęcie profilowe
Duda Rafał
vs Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
11/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Synowiec Damian - zdjęcie profilowe
Synowiec Damian
vs Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
0:2 2:6 0:6 -:- 01:05
05/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe
Ochyński Paweł
vs Duda Rafał - zdjęcie profilowe
Duda Rafał
2:0 6:0 6:0 -:- 01:00
03/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Duda Rafał - zdjęcie profilowe
Duda Rafał
vs Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
0:2 2:6 4:6 -:- 01:30
28/11/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Suprun Roman - zdjęcie profilowe
Suprun Roman
vs Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
1:2 5:7 6:3 5:7 03:00
25/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mamoń Michał - zdjęcie profilowe
Mamoń Michał
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 0:6 1:6 -:- 00:40
22/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
vs Mamoń Michał - zdjęcie profilowe
Mamoń Michał
2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
21/11/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
vs Kozak Maciej - zdjęcie profilowe
Kozak Maciej
0:2 2:6 4:6 -:- 01:30
20/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Synowiec Damian - zdjęcie profilowe
Synowiec Damian
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 6:7 (5) 5:7 -:- 02:00
14/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kozak Maciej - zdjęcie profilowe
Kozak Maciej
vs Synowiec Damian - zdjęcie profilowe
Synowiec Damian
0:2 4:6 2:6 -:- 01:15
13/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Duda Rafał - zdjęcie profilowe
Duda Rafał
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
11/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Wajss Stanisław - zdjęcie profilowe
Wajss Stanisław
1:2 6:7 (7) 6:2 2:6 03:30
06/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
vs Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
0:2 1:6 5:7 -:- 01:35