Średnio-zaawansowana wyższa IV (SZWIV)
Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mika Karol | 44 | 12 | 11 | 23 | 4 | 19 | 159 | 76 | 83 |
2 | Burlakova Viktoria | 39 | 11 | 9 | 19 | 4 | 15 | 127 | 54 | 73 |
3 | Szymuś Agata | 37 | 12 | 9 | 19 | 9 | 10 | 142 | 95 | 47 |
4 | Lorek Krzysztof | 37 | 12 | 8 | 18 | 9 | 9 | 135 | 107 | 28 |
5 | Rudko Rafał | 26 | 11 | 4 | 11 | 14 | -3 | 106 | 115 | -9 |
6 | Dobosz Jakub | 25 | 8 | 6 | 13 | 6 | 7 | 104 | 78 | 26 |
7 | Jelonek Dominik | 22 | 6 | 5 | 11 | 2 | 9 | 70 | 41 | 29 |
8 | Panek Bartosz | 20 | 12 | 2 | 6 | 20 | -14 | 84 | 142 | -58 |
9 | Jurecki Jacek | 18 | 10 | 3 | 6 | 15 | -9 | 72 | 104 | -32 |
10 | Góral Dariusz | 13 | 5 | 3 | 6 | 5 | 1 | 53 | 42 | 11 |
11 | Marczyk Artur | 12 | 7 | 2 | 4 | 11 | -7 | 55 | 80 | -25 |
12 | Pietrusa Kajetan | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | -20 | 32 | 120 | -88 |
13 | Pierzchała Agnieszka | 8 | 5 | 1 | 2 | 8 | -6 | 31 | 52 | -21 |
14 | Mikulski Filip | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 8 | 60 | -52 |
15 | Bulak Michał | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 14 | 14 | 0 |
16 | Chyla Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 | 12 | -12 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17/05/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Góral Dariusz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
16/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:15 |
15/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
12/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek Krzysztof |
vs |
Góral Dariusz |
2:0 | 7:6 | 6:2 | -:- | 02:00 |
09/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:1 | 7:5 | 6:7 (5) | 6:1 | 02:30 |
25/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Burlakova Viktoria |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:20 |
24/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Panek Bartosz |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
23/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Góral Dariusz |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
27/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Burlakova Viktoria |
vs |
Szymuś Agata |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Góral Dariusz |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
20/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek Krzysztof |
vs |
Panek Bartosz |
2:1 | 6:7 (3) | 6:4 | 6:1 | 02:30 |
12/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Burlakova Viktoria |
vs |
Mika Karol |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
10/03/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Burlakova Viktoria |
vs |
Marczyk Artur |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
07/03/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:04 |
07/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Dobosz Jakub |
1:2 | 6:7 (6) | 7:6 (4) | 2:6 | 03:00 |
06/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marczyk Artur |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
01/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:50 |
28/02/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Szymuś Agata |
2:1 | 6:1 | 4:6 | 7:6 (5) | 03:00 |
28/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:10 |
18/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 7:6 (5) | 6:0 | -:- | 01:30 |
15/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
14/02/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Jelonek Dominik |
vs |
Szymuś Agata |
1:2 | 2:6 | 6:4 | 1:6 | 02:30 |
14/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Burlakova Viktoria |
vs |
Dobosz Jakub |
1:2 | 6:2 | 3:6 | 6:7 (3) | 02:45 |
14/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek Krzysztof |
vs |
Szymuś Agata |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
14/02/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Szymuś Agata |
vs |
Dobosz Jakub |
2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:2 | 02:30 |
13/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jurecki Jacek |
vs |
Burlakova Viktoria |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
12/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Panek Bartosz |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
12/02/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Jelonek Dominik |
vs |
Rudko Rafał |
2:0 | 6:3 | 7:6 (0) | -:- | 02:30 |
27/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Burlakova Viktoria |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
27/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Lorek Krzysztof |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
23/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Burlakova Viktoria |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:20 |
19/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marczyk Artur |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:45 |
13/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Jurecki Jacek |
vs |
Panek Bartosz |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 01:30 |
13/12/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
13/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Rudko Rafał |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
12/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek Krzysztof |
vs |
Mikulski Filip |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 00:40 |
11/12/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Jurecki Jacek |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:00 |
11/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Burlakova Viktoria |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:10 |
09/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jurecki Jacek |
vs |
Lorek Krzysztof |
2:1 | 6:4 | 1:6 | 6:2 | 02:00 |
06/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jurecki Jacek |
vs |
Marczyk Artur |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:15 |
06/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Jurecki Jacek |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:00 |
05/12/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Bulak Michał |
1:2 | 6:7 (2) | 6:1 | 2:6 | 03:00 |
05/12/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
05/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Burlakova Viktoria |
vs |
Mikulski Filip |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
03/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Marczyk Artur |
vs |
Panek Bartosz |
2:1 | 6:1 | 5:7 | 6:3 | 02:15 |
02/12/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Marczyk Artur |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:15 |
01/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jelonek Dominik |
vs |
Jurecki Jacek |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
29/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mikulski Filip |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
29/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Pietrusa Kajetan |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
28/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Mika Karol |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
28/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Jelonek Dominik |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:30 |
27/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Panek Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
24/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Lorek Krzysztof |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:20 |
22/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mikulski Filip |
vs |
Jelonek Dominik |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
22/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rudko Rafał |
vs |
Szymuś Agata |
1:2 | 7:5 | 0:6 | 2:6 | 02:30 |
21/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Jelonek Dominik |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
17/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek Krzysztof |
vs |
Marczyk Artur |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:40 |
15/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Jurecki Jacek |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:00 |
15/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pietrusa Kajetan |
vs |
Burlakova Viktoria |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
15/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lorek Krzysztof |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
15/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rudko Rafał |
vs |
Góral Dariusz |
1:2 | 6:2 | 2:6 | 3:6 | 03:00 |
11/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Jurecki Jacek |
vs |
Chyla Marek |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:45 |
07/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mika Karol |
vs |
Mikulski Filip |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
07/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jurecki Jacek |
vs |
Pietrusa Kajetan |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.