Kobiety Średnio-zaawansowane III (KŚZIII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klimek Renata | 36 | 10 | 9 | 18 | 3 | 15 | 113 | 50 | 63 |
2 | Chmiel Bożena | 35 | 9 | 9 | 18 | 1 | 17 | 114 | 57 | 57 |
3 | Uliasz Małgorzata | 34 | 11 | 8 | 16 | 7 | 9 | 116 | 67 | 49 |
4 | Śliwa Aga | 28 | 10 | 6 | 14 | 10 | 4 | 110 | 82 | 28 |
5 | Dutkiewicz-Łoboz Daria | 27 | 10 | 5 | 12 | 10 | 2 | 110 | 93 | 17 |
6 | Włodarczyk Magdalena | 21 | 8 | 4 | 10 | 9 | 1 | 79 | 75 | 4 |
7 | Czyżowicz Katarzyna | 20 | 8 | 4 | 8 | 8 | 0 | 67 | 64 | 3 |
8 | Hadetska Kateryna | 12 | 6 | 2 | 4 | 8 | -4 | 42 | 58 | -16 |
9 | Wieczorek Barbara | 11 | 8 | 1 | 3 | 15 | -12 | 61 | 101 | -40 |
10 | Misiarz Marlena | 10 | 9 | 0 | 1 | 18 | -17 | 37 | 112 | -75 |
11 | Dumma-Shehaj Natalia | 7 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 30 | 20 | 10 |
12 | Yanko Viktoriia | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 7 | 60 | -53 |
13 | Gomola Anna | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | -8 | 1 | 48 | -47 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Śliwa Aga |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 02:00 |
02/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimek Renata |
vs |
Yanko Viktoriia |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
02/04/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wieczorek Barbara |
vs |
Klimek Renata |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
01/04/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Uliasz Małgorzata |
vs |
Yanko Viktoriia |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
01/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimek Renata |
vs |
Dutkiewicz-Łoboz Daria |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:30 |
27/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Włodarczyk Magdalena |
vs |
Yanko Viktoriia |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
25/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Misiarz Marlena |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
19/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dutkiewicz-Łoboz Daria |
vs |
Uliasz Małgorzata |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
18/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmiel Bożena |
vs |
Dutkiewicz-Łoboz Daria |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:30 |
16/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimek Renata |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
13/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Klimek Renata |
vs |
Włodarczyk Magdalena |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
12/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Śliwa Aga |
vs |
Hadetska Kateryna |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
09/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Uliasz Małgorzata |
vs |
Hadetska Kateryna |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
08/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Śliwa Aga |
vs |
Misiarz Marlena |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
04/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Śliwa Aga |
vs |
Dutkiewicz-Łoboz Daria |
2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:4 | 02:30 |
04/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Uliasz Małgorzata |
vs |
Gomola Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
03/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Uliasz Małgorzata |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
02/03/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimek Renata |
vs |
Śliwa Aga |
2:1 | 3:6 | 6:0 | (10:7) | 02:00 |
27/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Uliasz Małgorzata |
vs |
Włodarczyk Magdalena |
2:1 | 6:2 | 3:6 | (11:9) | 02:00 |
27/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimek Renata |
vs |
Gomola Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
23/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Yanko Viktoriia |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
22/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wieczorek Barbara |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
21/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimek Renata |
vs |
Uliasz Małgorzata |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:30 |
20/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dutkiewicz-Łoboz Daria |
vs |
Wieczorek Barbara |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:30 |
18/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimek Renata |
vs |
Misiarz Marlena |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmiel Bożena |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
10/02/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Uliasz Małgorzata |
vs |
Śliwa Aga |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
05/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gomola Anna |
vs |
Dutkiewicz-Łoboz Daria |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
30/01/2023 Dekerta 21, Kraków |
Włodarczyk Magdalena |
vs |
Dutkiewicz-Łoboz Daria |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Hadetska Kateryna |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
28/01/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Chmiel Bożena |
vs |
Śliwa Aga |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
28/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dutkiewicz-Łoboz Daria |
vs |
Yanko Viktoriia |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 02:00 |
23/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmiel Bożena |
vs |
Włodarczyk Magdalena |
2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:3 | 02:00 |
22/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Śliwa Aga |
vs |
Gomola Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
15/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Hadetska Kateryna |
vs |
Wieczorek Barbara |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
09/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Chmiel Bożena |
vs |
Wieczorek Barbara |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
02/01/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Misiarz Marlena |
vs |
Wieczorek Barbara |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 1:6 | 02:30 |
30/12/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Misiarz Marlena |
vs |
Chmiel Bożena |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
29/12/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Włodarczyk Magdalena |
vs |
Śliwa Aga |
2:1 | 6:2 | 2:6 | 6:4 | 01:35 |
27/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Śliwa Aga |
vs |
Wieczorek Barbara |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 6:0 | 03:00 |
22/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmiel Bożena |
vs |
Uliasz Małgorzata |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
18/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Włodarczyk Magdalena |
vs |
Dumma-Shehaj Natalia |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:45 |
17/12/2022 Dekerta 21, Kraków |
Misiarz Marlena |
vs |
Dutkiewicz-Łoboz Daria |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- |
15/12/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Misiarz Marlena |
vs |
Włodarczyk Magdalena |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:15 |
07/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dutkiewicz-Łoboz Daria |
vs |
Dumma-Shehaj Natalia |
1:2 | 7:6 (5) | 4:6 | 3:6 | 03:30 |
06/12/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Uliasz Małgorzata |
vs |
Wieczorek Barbara |
2:0 | 6:2 | 7:6 (2) | -:- | 02:30 |
02/12/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Uliasz Małgorzata |
vs |
Misiarz Marlena |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Hadetska Kateryna |
vs |
Misiarz Marlena |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:15 |
26/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmiel Bożena |
vs |
Hadetska Kateryna |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 01:30 |
21/11/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmiel Bożena |
vs |
Klimek Renata |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.